תואר שני בניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת מערכות במכון הטכנולוגי חולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - תואר שני ניהול טכנולוגיה והנדסת מערכות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת מערכות במכון טכנולוגי חולון - HIT


להבין את הדרוש להצלחת הפרויקט


למהנדסי מערכות יש חשיבות רבה בכל השלבים של פרויקטים הנדסיים. הם פועלים במישור הניהולי לניתוח ולהבנת צורכי הפרויקט ובמישור ההנדסי ליצירת תכן של המערכות והפתרונות הטכנולוגיים שדרושים כדי לספק ללקוח את הדרוש לו. התעשייה הטכנולוגית של היום מתאפיינת בריבוי של פרויקטים מורכבים ורב מערכתיים וכך נוצר ביקוש רב למומחים להנדסת מערכות שיכולים להבין את הקשר שבין הרכיבים הרבים במערכת ואת תרומתם להצלחתו. תפקידים אלה מצריכים ראייה רחבה, יכולות ניהוליות והבנה של התהליכים העדכניים במשק.


במכון טכנולוגי חולון HIT מתקיימת תכנית לתואר שני בניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת מערכות. זוהי התמחות שבה אפשר לבחור בתואר השני בניהול טכנולוגיה, שמתמקדת באתגרים ובצורכים של עובדים בתחום הנדסת המערכות בתעשייה ובארגונים עסקיים.


תכנית לימודים


הסטודנטים בתכנית לתואר שני לומדים בהרחבה על היבטים ניהוליים והנדסיים של פרויקטים מערכתיים גדולים. הם מתוודעים לדרכים לניתוח מערכות ולהגדרת הדרישות לפרויקט וכן לשיטות כמותיות לפתרון של בעיות מורכבות וליצירת מערכת הנדסית מתאימה. כמו כן, הם דנים בתהליכי בדיקה, אימות וניתוח אמינות של אסטרטגיות ומערכות ובוחנים גם את הפן הכלכלי שנוגע לעלויות ומימון הפרויקט. נוסף על כך, הם עוסקים בפן האנושי של תחום הנדסת המערכות ומכירים דרכים להתמודדות עם מצבים מאתגרים ולקבלת החלטות בתנאי חוסר ודאות.


מתכונת הלימוד


התכנית מתקיימת במסלול ללא תזה, אורכה הוא כשנתיים והיא כוללת מפגשים ביומיים במהלך השבוע, בשעות אחר הצהריים וביום שישי בשעות הבוקר, כך שהיא מותאמת במיוחד לצורכים של אנשים עובדים. במהלך התכנית הסטודנטים מבצעים עבודה גמר בתחום הנדסת המערכות שבו הם מיישמים את הכלים הנלמדים.

 


נושאי הלימוד

 

 • מודל כמותי לפתרון בעיות
 • תכן הנדסי
 • בקרת פרויקטים מערכתיים
 • חקר ביצועים
 • אסטרטגיות פיתוח מערכות
 • חיי מערכות ומוצרים
 • מימון ועלויות למהנדסי מערכות
 • בדיקה ואימות מערכות
 • ניתוח מערכת עתירת טכנולוגיה
 • החלטה בתנאי אי ודאות    
 • ארכיטקטורת מערכות הנדסת תוכנה    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


הסטודנטים לתואר שני בהנדסת מערכות במכון יכולים לבחור בהתמחויות נוספות, כגון התמחות בטכנולוגיות מידע IT או התמחות באיכות ואמינות. נוסף על כך, מתקיימות תכניות לתואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, תואר שני בטכנולוגיות למידה ותואר שני בעיצוב משולב.


תנאי קבלה


לתכנית יכולים להתקבל מועמדים שהם בוגרי לימודי ניהול טכנולוגיה או תחומים קרובים כגון לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי כלכלה ולימודי מדעים והנדסה במסלולים נוספים שממוצע הציונים שלהם הוא לפחות 80. במקרים מסוימים יש צורך בקורסי השלמה. הקבלה להתמחות בהנדסת מערכות היא למועמדים שלהם ניסיון מקצועי של לפחות שלוש שנים בתפקידים בתחום הנדסת המערכות ומעבר ראיון עם ראש ההתמחות.

 


תעודה


בוגרים שמשלימים את כל החובות בתכנית, לרבות הגשת פרויקט הגמר, זכאים לקבל תואר שני M.Sc. בניהול טכנולוגיה מטעם מכון טכנולוגי חולון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון
פורום ייעוץ לימודים
לימודי תואר שלישי פסיכולוגיה של היהדות
נילי דה בוטון
ללא תגובה
תואר שמתאים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
קשב
ללא תגובה
אפשרויות לימודים בתואר דו חוגי
מור
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה לתואר ראשון במגדר ונשים
מור
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות כדי להגיע למסלול טיפול בתנועה
רחל
ללא תגובה
לימודי רנטגן או סיעוד ללא צורך בפסיכומטרי
נוסייר בדארנה
1 תגובות
אפשרות להסבה אקדמית לרוקחות
עיסמי רזאן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp