מלגות באקדמית גליל מערבי

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לסטודנטים באקדמית גליל מערבי


מסייעים לסטודנטים בגליל


באקדמית גליל מערבי שואפים לסייע לסטודנטים שמתמודדים עם קושי במימון שכר הלימוד. לשם כך מעניקים במוסד הלימוד שלל מלגות לסטודנטים, חלקן מלגות פנימיות של מוסד הלימוד ואחרות מטעם גורמים חיצוניים כמו קרנות ועמותות. ישנן מלגות מסוגים שונים, חלקן מיועדות לסטודנטים מצטיינים, אחרות ניתנות על סמך צורך סוציו אקונומי של הסטודנטים ואחרות על סמך פעילות חברתית או שירות צבאי קרבי משמעותי.


הנה חלק מן המלגות שמוצעות באקדמית גליל מערבי:


לתשומת לבכם, המלגות משתנות מעת לעת. כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר בנוגע למלגות לימוד אנו ממליצים לפנות הישר אל מוסד הלימוד. כל המסתמכים על המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 


מלגות מטעם מוסד הלימוד

 

 • מלגת האקדמית גליל מערבי: מלגה לסטודנטים לתואר ראשון, במעמד מן המניין שלומדים בהיקף של לפחות 20 נ"ז בשנה. המלגה ניתנת למי ששכר הלימוד שלהם גבוה מ - 5,000 שקלים, ולמי שהלימודים שלהם לא ממומנים על ידי גורמים חיצוניים מעל 50%.

 

 • מלגת הצטיינות: מלגות הצטיינות מוענקות לסטודנטים בשנה ג' ללימודיהם שמציגים הישגים גבוהים במיוחד בלימודים, לפי הממוצע המצטבר של שנים א ו - ב. הן מוענקות ל - 5% מן הסטודנטים בכל חוג. יש להציג ממוצע ציונים של 90 ומעלה. מלגות הצטיינות יתרה ניתנות ל - 2% מן הסטודנטים שלהם ממוצע ציונים של לפחות 95.

 

 • מלגות עידוד: מלגה זו מוענקת לסטודנטים לתואר ראשון בניהול, אשר לומדים לפחות 30 נקודות זכות בשנה. יש לשמור על ממוצע ציונים מצטבר של לפחות 75 כדי לקבל את המלגה. כמו כן, רק סטודנטים שאינם מקבלים מלגות מימון מלא ממקורות אחרים יכולים לקבל את המלגה. גובה המלגה הוא כ - 3,500 שקלים.

 

מלגות מגורמים חיצוניים

 

 • מלגת משרד החינוך: המלגה ניתנת לסטודנטים על סמך מצב סוציו אקונומי. מובאים בחשבון קריטריונים כגון מצב משפחתי, נכות רפואית, שירות צבאי ומשך הלימודים. קיימות כמה רמות זכאות למלגה וסכום ההטבה נע בין 4,000 - 7,000 שקלים בערך, לפי רמת הזכאות. יש לציין כי אופן הגשת המועמדות למלגת משרד החינוך זו מתבצע בטופס מקוון דרך אתר משרד החינוך.

 

 • מלגה במימון הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים: זוהי מלגת פריפריה לסטודנטים בשנת הלימודים הראשונה שהשלימו שירות לאומי או צבאי מלא מתאריך 1/1/2010, היא מקנה שנת לימודים ראשונה חינם. הסטודנטים נדרשים לחתום על כתב התחייבות באתר ההכוונה לחיילים משוחררים.

 

 • מלגת אימפקט: מלגת אימפקט היא מלגה לחיילים משוחררים מן המערך הלוחם, היא ניתנת עד חמש שנים משנת השחרור. המלגה מוענקת על סמך צורך כלכלי של הסטודנטים שמונעים מהם לממן את הלימודים והיא דורשת מן המלגאים לקחת חלק בפעילות התנדבותית בהיקף 4 שעות שבועיות ולשמור על קשר עם התורמים. גובה המלגה הוא כ - 4,000 דולרים לפרק הזמן הכולל מתחילת הלימודים ועד סיומם.

 

 • מלגת היאס: מלגת היאס (HIAS) ישראל פתוחה בפני עולים חדשים שהגיעו לארץ משנת 2007. עולים מאתיופיה זכאים כאשר הם עולים החל משנת 1990. הקריטריונים לקבלת המלגה כוללים פעילות חברתית, הצטיינות בלימודים וצורך כלכלי.

 

 • מלגת קרן הישג: זוהי מלגה לחיילים משוחררים אשר ניתנת עד שנתיים ממועד השחרור. המלגה ניתנת לסטודנטים לתואר הראשון שסיימו שירות צבאי מלא והוכרו במהלך שירותם כחיילים בודדים.

 

מלגות מעורבות חברתית

 

 • מלגת פר"ח: המלגה מוענקת לסטודנטים שמשתתפים בתכנית חונכות פרטנית או קבוצתית, או במסלול לחונכות סטודנטים. יש לעמוד בסך של כ - 120 שעות פעילות כתנאי לקבלת המלגה. גובה המלגות נע בין 5,200 - 10,000 שקלים.

 

 • קרן קציר: מלגת פעילות חברתית שניתנת לסטודנטים שלוחקים חלק בפעילות ארגונים ועמותות שונים. יש צורך בפעילות בהיקף של כ - 120 שעות. יש לעבור גם ראיון אישי. המלגה ניתנת לסטודנטים ללא עורף משפחתי, לםי מצב סוציו אקונומי ובעדיפות לחיילות בודדות ולבוגרי פנימיות וכפרי נוער. גובה המלגה כ - 10,000 שקלים.

 

 • קרן גרוס: מלגת קרן גרוס ניתנת לסטודנטים על סמך השתתפות בפרויקטים קהילתיים בעמותות ובארגונים שונים. היא ניתנת לחיילים משוחררים עד חמש שנים ממועד השחרור, אשר מימשו לפחות 8,000 שקלים מכספים הפיקדון. סך שעות המלגה הוא כ - 70 שעות. גובה המלגה כ - 5,000 שקלים.

 

 • מלגת חינוך לפסגות: מלגה זו ניתנת לסטודנטים שמשתתפים בפרויקט פעילות בבתי ספר בערים עכו וכרמיאל. יש צורך בהשתתפות ב - 130 שעות התנדבות במהלך שנת הלימודים. גובה המלגה כ - 6,000 שקלים.

 

 • מלגת "סטודנטים בונים עתיד בגליל": מלגה המוענקת על ידי הרשתות לפיתוח הגליל והמשרד לפיתוח הנגב והגליל. מיועדת לסטודנטים בשנה האחרונה ללימודים שמתחייבים למגורים בגליל למשך שלוש שנים ולהעסקה של שנתיים לפחות במשרה מלאה בארגונים בגליל. יש להציג ממוצע ציונים גבוה כאחד התנאים למלגה (ממוצע של לפחות 80). גובה המלגה הוא כ - 5,000 שקלים לשנת לימוד ובסך הכל כ - 15,000 שקלים לשלוש שנים.

 

 • פרויקט סחל"ב: המלגה מוענקת לסטודנטים אשר משתתפים בפרויקט העשרה בבתי ספר במסגרת יום חינוך ארוך, בהיקף של כ - 113 שעות. כחלק מתנאי קבלת המלגה יש לעבור ראיון אישי. גובה המלגה כ - 6,000 שקלים.

 

 • קרן עזריאלי: מלגת חונכות למשתתפים בפרויקט חונכות לימודית וחברתית לתלמידים בחטיבות ביניים. היקפה כ - 150 שעות כולל הכשרה. יש צורך בניסיון בהדרכה ובמעבר של מרכז הערכה וכן בראיון אישי. גובה מלגה זו כ - 7,000 שקלים.

 

 • מלגת ארתקא: מלגה לסטודנטים דרוזים וצ'רקסים. כדי לקבל את המלגה יש צורך להשלים מכסת שעות התנדבות בקהילה. בשנה א' מדובר בכ - 40 שעות ובשנים ב' ו - ג' סך של 80 שעות לערך. ישנה עדיפות בקבלת המלגה לסטודנטים ללימודי מקצועות כגון חינוך וכלכלה.

 

 • מלגת רוטרי מוריה: היקף מלגה זו הוא כ - 2,000 שקלים והיא מיועדת לסטודנטים ללימודי קרימינולוגיה, לימודי חינוך ולקויות למידה ולימודים בתכנית לנוער בסיכון.

 

 • מלגת הגרעין התורני הדר להדר בחיפה: מלגה לסטודנטית דתיים. עליהם לקחת חלק בשעתיים שבועיות של בית מדרש ובעוד שלוש שעות שבועיות של עשייה קהילתית. גובה המלגה נע בין 10,000 - 12,000 שקלים.

 

 

מידע נוסף על האקדמית גליל מערבי

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות האקדמית גליל מערבי

כניסה לפורום מלגות
זוהר אגיב
מלגה לתואר ראשון במכללת גליל מערבי
138 צפיות
ורדי חורי
מכללת אקדמית לישראל - בקשת מילגת לימודים
654 צפיות
שפרעם
מלגת לימוד למכללת גליל מערבי בעכו
651 צפיות
לולו
מלגות לסטודנטים בגליל מערבי
667 צפיות
א
מלגה לבנות חרדיות - יישובי הגליל
690 צפיות
אלה
סיוע להשגת מלגה למימון מכינת 30+ לבני העדה האתיופית
1057 צפיות
שי גו
הגשת מועמדות ללא אישור לימודים
990 צפיות
גלינה
מלגות לחד הוריות במכללת גליל מערבי
639 צפיות
הדר
האם יש מלגת לימודים וקיום?
978 צפיות
אבו טאהא ספא
קבלת מלגה על רקע סוציו אקונומי נמוך
994 צפיות
מאור
מלגות במכללת גליל מערבי
687 צפיות
נורית
מלגת סיוע בשכר הלימודים - לימודי חינוך בגליל מערבי
755 צפיות
מאור
מלגות במכללה לשנת הלימודים 2014/5
1169 צפיות
מאור
מלגת מפעל הפיס - תלת שנתי
1506 צפיות
ניירה עבאס
האם נקלטו טפסי הבקשה שלי למלגה?
1171 צפיות
עדן שיון
שנה ראשונה מכללת גליל מערבי
894 צפיות
מאור
מועד הגשת מלגה למכינה
1093 צפיות
יונס שאדיה
מלגה למכינת 30+ במכללת גליל מערבי
1044 צפיות
אמירה גדיר
לגבי מלגת קרן קציר מתי מקבלים תשובה?
1408 צפיות
רוידה עטאללה
זכאות למלגה לקורס ניהול משאבי אנוש ישומי
1332 צפיות
Whatsapp Whatsapp