קורס ניהול רכש בכיר ו - PMP ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים

היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים

אהבת? שתף ב:

קורס מנהלי רכש בכירים בשילוב ניהול פרויקטים והכנה למבחן PMP ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים


הכלים שבונים מומחים


מנהלי רכש נדרשים להיות בקיאים במגוון רחב של גורמים כדי להביא את הארגונים שלהם לרווחיות ולהצלחה. הם צריכים להביא בחשבון שיקולים כגון עלויות ייצור, לוחות זמנים, התנהלות מול ספקים ואיכות תוצרים וכל זאת בתנאים דינמיים שמתאפיינים בחוסר וודאות.


היחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים מציעה קורס מנהלי רכש בכירים, שמשלב בתוכו הכשרות בתחום ניהול הפרויקטים והכנה למבחן PMP הבין לאומי של ארגון PMI. המסלול, שמתקיים בשיתוף עם ארגון ניהול הרכש הבין לאומי, מעניק למשתתפיו הכשרה שיכולה לבדל אותם כמומחים בשוק העבודה וכך לסייע להם לקדם את הקריירה. מנהלים אשר מחזיקים בהסמכת PMP יכולים לא רק לייעל את דפוסי העבודה בארגונים שלהם, אלא גם להעלות את ההכנסות שלהם לעומת מנהלים שאינם בעלי הסמכה זו.

 


תכנית הלימודים


במהלך המסלול המשתתפים מקבלים כלים מקצועיים לניהול פרויקטים ומתוודעים לשיטות מתקדמות לניהול רכש, ניהול שרשראות אספקה וניהול תהליכים לוגיסטיים כלל ארגוניים. הם לומדים על עקרונות PMBOK לניהול פרויקטים ובוחנים תהליכים בתחום זה בתעשייה הישראלית והעולמית. כמו כן, הם בוחנים את השימוש בתוכנת MS PROJECT ואת היתרונות שלה לניהול ולבקרה על פרויקטים. נוסף על כך, הם דנים בכלים לניהול קניינות ולניהול רכש ולתרומתם של מנהלי הרכש לחברות בניהול המלאי והסחורה.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 200 שעות לימוד אקדמיות כולל פרויקט הגמר המסכם. לאורך המסלול התלמידים מקבלים הכנה מקיפה למבחן PMP ולהסמכת APP וכך פותרים שאלות בכיתה ומתרגלים דרך פתרון של סימולציות בחינה. כמו כן, הם מתנסים באופן מעשי בשימוש בתוכנת MS PROJECT.


סגל הוראה


רכז הקורס הוא מנכ"ל ארגון הרכב הבין לאומי. הוא בעלי ניסיון רב בתפקידי ניהול לוגיסטיקה בכיר וניהול רכש בכיר בארגונים גדולים במשק. כמו כן, הוא משמש יועץ עבור חברות וארגונים בתחומי בניית מחלקות מחסנים ורכש.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ היא מוסד לימוד שמתמקד בהכשרות מקצועיות למעוניינים בקידום הקריירה. במוסד זה מתקיימים מסלולים רבים ללימודי תעודה שמתאימים הם לעובדים מנוסים שמחפשים לשדרג את סל הכלים שברשותם והן למי שמעוניינים להשתלב בתחום עסקי חדש. בין הקורסים שנלמדים ביחידה: קורס יועצים עסקיים, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס מפעיל וכוון CNC, קורס חשבים ומנהלי כספים וקורס משולב לניהול קניינות, רכש ומחסן ממוחשב.


תנאי קבלה


הקורס מתאים לעובדים מנוסים בתחום הייצור, הלוגיסטיקה והפרויקטים, כגון מנהלי פרויקטים בפועל, מובילי תהליכים ארגוניים, מנהלי שרשרת אספקה ומנהלי מפעלים. על המועמדים להיות בוגרי לימודי הנדסאי או תואר ראשון ולהחזיק בלפחות שלוש שנים של ניסיון (4,500 שעות) של ניסיון בהובלה של משימות בפרויקטים. חסרי תואר אקדמי יכולים להתקבל אם ברשותם 7,500 שעות (5 שנים) של ניסיון בהובלת פרויקטים, וכן עליהם לעבור ראיון קבלה.

 


תעודה


בוגרי ההכשרה שעומדים בכל התנאים מקבלים מספר דיפלומות בין לאומיות, בהן תעודת PMP למנהלי פרויקטים ותעודת APP לניהול רכש ולוגיסטיקה. כמו כן, הם יכולים לגשת למבחנים חיצוניים לקבלת דיפלומת CPM לניהול רכש בכיר.

עוד מסלולי לימוד - היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים