קורס עיצוב גרפי למדיה אינטרנטית במכללה לעסקים - היחידה ללימודי חוץ

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

קורס עיצוב ומיתוג גרפי במדיה האינטרנטית ביחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים


מעצבים את פני השוק


מה מביא דף פייסבוק של עסק אחד לקבל מאות אלפי לייקים, בעוד המתחרים נופלים מאחור? איך אפשר להבטיח את הצלחתו של עסק בתחרות הרבה בשוק של היום ולבדל אותו ממתחריו? לנראות ולממד החזותי של עסקים יש חשיבות רבה לפעילותם ובעידן הדיגיטלי של היום עיקר הפעילות הזו מתבצע בזירת הרשת. ממיני סייטים ודפי נחיתה ועד לאפליקציות מובייל שמושכות את העין, המדיה החברתית מציבה אפשרויות רבות עבור מעצבים עצמאיים שרוצים לפרוץ דרך ולהוביל קמפיינים חדשניים.


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה לעסקים מתקיים קורס עיצוב ומיתוג גרפי במדיה האינטרנטית, שמשלב בין ידע טכני ומקצועי ומעניק למשתתפים בו את כל הכלים הנחוצים למעצבים בעלי עסקים חדשניים. הכשרה זו מספקת ידע מקיף בעיצוב גרפי ומתמקדת בידע הרלבנטי למיתוג חדשני ומוביל. דרך הכלים שנלמדים בקורס הבוגרים יכולים לבנות קמפיינים מנצחים במדיה החברתית.


תכנית הלימודים


התלמידים בקורס מתוודעים לעקרונות העיצוב בעידן החדש ושמים דגש על פיתוח עסקי ועצמי בתחום הניו מדיה. הם לומדים מושגים חשובים בעיצוב גרפי, בתקשורת שיווקית ובבניה של קונספט ומיתוג. נוסף על כך, הם רוכשים מיומנויות להקמה של עסק עצמאי לעיצוב גרפי, להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה ולקידום של עסקים קיימים. לשם כך הם דנים בסוגיות כגון תמחור עבודות והגשת הצעות מחיר, בידול ממתחרים ואיתור קונספט לבנייה של קמפיין ולוגו לפי צורכי הלקוחות.


מתכונת הלימוד


מסלול זה משלב למידה עיונית עם תרגול מעשי רב. המשתתפים מתנסים בפרויקטים בזמן אמת דרכם הם רוכשים כישורי עיצוב לפרסום, עיצוב זהות, מיתוג ופיתוח שפה גרפית ומתרגלים טכניקות עיצוב מגזינים ואיור שיכולות לסייע להם בהכנה ליציאה לשוק העבודה. כמו כן, הם עורכים פרויקט גמר שמסכם את כל מיומנויות העיצוב בתוכנות הנלמדות. לאחר תום ההכשרה, מוסד הלימוד מסייע לבוגרים ומלווה אותם בתהליך פתיחת עסק עצמאי.

 


נושאי הלימוד

 

  • הכנת תכנית שיווקית
  • HTML ובניית אתרים
  • תקשורת חזותית עדכנית
  • תמחור ובניית הצעת מחיר
  • עיצוב יישום לסביבת המסך
  • מדיה חברתית כערוץ מיתוג
  • התאמת לוגו לניירת משרדית    


על מוסד הלימוד


במכללה לעסקים - היחידה ללימודי חוץ אפשר להשתתף במבחר של תכניות להכשרה מקצועית שמוצעות בענפים מבוקשים במשק הישראלי. תכניות הלימוד מתעדכנות לפי ההתפתחויות האחרונות בשוק ומאפשרות למשתתפים לתרגל באופן פרקטי כלים חשובים למקצוע. הקורסים שמתקיימים במוסד הלימוד כוללים: קורס אימון אישי ועסקי, קורס טיפול ב - NLP, קורס טיפול באמנות ובדרמה, קורס מנהלי מדיה חברתית וקורס ניהול קניינות, רכש ומחסן ממוחשב.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למי שברצונם לפתח קריירה עצמאית בתחום העיצוב הגרפי לאינטרנט ולמי שמעוניינים לרכוש כלים פרקטיים ותיאורטיים להתפתחות עצמאית בענף זה.


תעודה


תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ במכללה לעסקים ניתנת לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל החובות בקורס.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

ssssssssss

מתוך פורום המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שכר לימוד במרכז האקדמי למשפט ועסקים
אור
ללא תגובה
תנאי קבלה במנהל מערכות בריאות
שיר
1 תגובות
קבלה לתואר שני במנהל עסקים
שאם
1 תגובות
מכינה קדם אקדמאית
גליה אמיר אגר
ללא תגובה
הרשמה לבית ספר למנהל עסקים למנהלים
יצחק נוסל
1 תגובות
לימודי ניהול מערכות מידע
אפרת גליק
1 תגובות
קבלה למכינה קדם אקדמית עם 2 בגרויות חסרות
גיא
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp