רוצה פרטים על כלכלה ומזרח אסיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מזרח אסיה וכלכלה - כלכלה ומזרח אסיה לתואר ראשון

מחפש/ת מידע על לימודים? כלכלה ומזרח אסיה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה ומזרח אסיה בתכנית דו חוגית


להכיר את הכלכלות של העתיד


אסיה היא היבשת הגדולה בעולם ונראה שהיא הופכת גם למוקד הכלכלי הגדול והמשמעותי ביותר בעולם. כלכלנים רבים מאמינים שתהליכים כלכליים בסדר גודל עולמי צפויים לעבור מאירופה ואמריקה שם הם רוכזו עד היום, למדינות מזרח אסיה.


מדינות כמו סין, הודו, קוריאה ויפן מהוות היום גורמים משפיעים ביותר בזירה הבינלאומית והכלכלה שלהן רק הולכת וצומחת. פרויקטים רחבי היקף שיכולים להזניק קדימה לא רק את כלכלת המדינות באסיה אלא את המשק העולמי כולו, פותחים גם הזדמנויות עסקיות רבות ליזמים ולמשקיעים. גם ישראל מקיימת יחסים כלכליים, דיפלומטיים וטכנולוגיים עם מדינות רבות באסיה, מה שיוצר ביקוש למומחים לשוק הייחודי של המדינות הללו.


לימודי כלכלה ומזרח אסיה יכולים לסייע לסטודנטים לעשות את הצעדים הראשונים בכלכלות החזקות של העולם. בדרך כלל מדובר בשילוב דו חוגי אותו הסטודנטים יכולים לבחור, שמשלב בין לימודי כלכלה לבין לימודי מזרח אסיה (שנקראים לעיתים לימודי אסיה).


למי מיועדים הלימודים


תכנית זו מתאימה לבעלי זיקה לתחום הכלכלה, שמעוניינים להכיר לעומק את השווקים במדינות אסיה במטרה לקדם קשרים כלכליים ועסקיים עם מדינות כמו סין, יפן, קוריאה, הודו ואינדונזיה. שילוב זה מתאים למי שמתעניינים בפעילות כלכלית, בהשקעות ובמבנה השווקים וגם בתהליכים חברתיים ופוליטיים שמשפיעים על יבשת אסיה, ובעיקר על מזרחה. יש לציין כי לימודי הכלכלה דורשים כישורים ריאליים מן הסטודנטים ושליטה בכלים חישוביים ומתמטיים בסיסיים.


תכנית הלימודים


לימודי כלכלה מעניקים לסטודנטים כלים לניתוח ולמחקר של תופעות ותהליכים פיננסיים. הם דנים בתהליכי מסחר, בתנודות ושינויים במשק ובסוגיות בענפים כגון מימון, שיווק וטכנולוגיה פיננסית. לימודי מזרח אסיה חושפים לשלל היבטים כלכליים, פוליטיים, היסטוריים ותרבותיים של מדינות שונות.


דרך השילוב של שני הענפים, הסטודנטים יכולים לבחון לעומק את התהליכים הכלכליים של מדינות שונות באסיה ואת היחסים הכלכליים והעסקיים שלהן עם ישראל. כמו כן, הם בוחנים דרכי לקידום של יוזמות, פרויקטים ומיזמים עסקיים בתחום הכלכלי שמתקיימים בשיתוף ישראל ומדינות אסיה.


מתכונת הלימוד


הלימודים נמשכים לרוב כשלוש שנים והם מתקיימים כאמור במסלול דו חוגי, שבו לומדים בקורסי חובה ובחירה של שני החוגים. כמו כן, הסטודנטים לומדים אחת מבין כמה שפות כגון סינית, קוריאנית או יפנית. תכניות הלימוד משלבות גם אירועים, כנסים, סדנאות ומפגשים עם מומחים בתחומי כלכלה ואסיה.


נושאי הלימוד

 

 • גלובליזציה כלכלית
 • שיטות ניהול
 • מדיניות חוץ של יפן
 • כלכלות במזרח אסיה
 • הודו המודרנית
 • היסטוריה של קוריאה
 • התנהגות ארגונית    
 • דיאלוג בין סין והמערב    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי הקבלה מתבססים על ציון התאמה שהוא שקלול של הממוצע בבגרויות והציון בפסיכומטרי, הציון משתנה בין המוסדות ונע לרוב בין 600 - 650. על המועמדים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות ויש מוסדות ששמים דגש על הציון הכמותי של הפסיכומטרי. חלק מהמוסדות מציעים מכינות או קורסי השלמה למי שלא עומדים ברף הנדרש.

 


תעודה


תואר ראשון BA בכלכלה ומזרח אסיה ניתן לבוגרים שמשלימים בהצלחה את כל הדרישות בלימודיהם.


מוסדות

 

 

 • המכללה האקדמית תל חי: המכללה מציעה מסלול דו חוגי בו משלבים את לימודי אסיה עם לימודי כלכלה וניהול. שילובים דו חוגיים נוספים שפועלים במכללה כוללים לימודי אסיה ופסיכולוגיה, לימודי אסיה ומדעי המחשב, לימודי אסיה ושירותי אנוש או לימודי אסיה והמסלול הרב תחומי.

 

 

 

 

 • האוניברסיטה העברית: באוניברסיטה אפשר לשלב את לימודי הכלכלה ולימודי אסיה בתכנית דו חוגית. קיימים גם מסלולי לימוד מובנים כגון לימודי אסיה ומנהל עסקים או לימודי אסיה ויחסים בינלאומיים. ישנה גם תכנית לסטודנטים מצטיינים במדור סין בה מעמיקים בתרבות, בפוליטיקה, בהיסטוריה ובחברה בסין.

 

 

 • אוניברסיטת חיפה: נוסף על השילוב הדו חוגי ללימודי כלכלה ואסיה, אפשר ללמוד גם בתכנית ללימודי משפטים ומזרח אסיה, ללימודי מנהל עסקים ומזרח אסיה או בתכנית ללימודי אסיה המשולבת עם קורס מורי דרך.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על כלכלה ומזרח אסיה?

רוצה לדעת יותר על כלכלה ומזרח אסיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד כלכלה ומזרח אסיה

חוות דעת של סטודנטים: כלכלה

התקבלו 364 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp