מ.ט.י גליל מערבי
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי עיצוב > מ.ט.י גליל מערבי - שזירת פרחים מתקדמים

קורס שזירת פרחים למתקדמים במ.ט.י גליל מערבי

שירות אישי - מטי גליל מערבי

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס שזירת פרחים למתקדמים - מ.ט.י גליל מערבי וקריות

 

פריחה וצמיחה בקריירה


כמעט בכל אירוע חגיגי או טקס רשמי ניתן מקום של כבוד לסידורי פרחים. מזרים קטנים ועד לסידורי ענק מרהיבי עין, זר פרחים מעוצב יכול לתרום להיותה של החגיגה בלתי נשכחת ולצרוב אותה בזיכרון. ישנן טכניקות רבות לעיצוב ולשזירת פרחים, שבאות לשרת את הצורכים המשתנים של הלקוחות ולהביא לתוצרים איכותיים ויצירתיים במיוחד.


הקורס לשזירת פרחים למתקדמים שמתקיים במ.ט.י גליל מערבי בא לשמש קרש קפיצה למשתתפיו ולסייע להם להתקדם בתחום שזירת הפרחים המקצועי. לאורך התכנית מכירים שלל שיטות וטכניקות לעבודה יעילה, מקורית ויצירתית. ברשות בוגרי הקורס ידע וכלים להקמת עסק עצמאי משלהם לעיצוב פרחים וכן באפשרותם להשתלב במסגרות שונות כשכירים, כגון בחברות עיצוב אירועים, בחברות הפקה ובחנויות פרחים. קורס זה אפשר ללמוד בשלוחת מטי גליל מערבי במעלות.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מכירים סגנונות שזירה מגוונים, לרבות הסגנון המודרני והסגנון הקלאסי וכך מכירים סוגים שונים של סידורים כגון סידורים לבמות ולנאומים וגלגלי אבל. כמו כן, הם לומדים על גישות לעבודה עם כמויות פרחים גדולות במיוחד ורוכשים כלים לעבודה עם חומרי גלם נלווים לעיצוב לצורך שדרוג התוצרים. בהמשך, הם דנים בהרגלי עבודה רצויים ונכונים אשר מקובלים בתעשיית עיצוב הפרחים ובוחנים את הדרכים לטיפול בעלים ובפרחים באמצעות כלים ייעודיים שונים. לאחר מכן, הם עוסקים בכלים מקצועיים שיכולים לסייע להם לקדם עסקים עצמאיים ולהביא את המיזם שלהם לעבר רווחיות.


מתכונת הלימוד


מסלול זה כולל שמונה מפגשים, אשר מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. השיעורים משלבים עבודה מעשית לצד שיעורים עיוניים, כך שהתלמידים מתרגלים בפועל את המיומנויות האמנותיות שנלמדות ואת הרגלי העבודה בתחום. בכל אחד מן השיעורים המשתתפים לוקחים את היצירות שהפיקו באותו המפגש.

 


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי פועלת כמלכ"ר ששם לו למטרה לקדם יזמים בתחילת הדרך ובעלי עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לבסס ולקדם את העסקים שלהם. כדי לסייע ליזמים מציעים במ.ט.י גליל מערבי מגוון של קורסים מקצועיים וכן שירותי ייעוץ עסקי ותכניות עסקיות למימון ולהלוואות לצורך הקמת העסק.


ההכשרות המקצועיות שנלמדות במוסד זה נוגעות למגוון של תחומים מבוקשים במשק ובאות להקנות כלים פרקטיים ומקצועיים ליישום בשוק העבודה. בין תכניות הלימוד שמוצעות במ.ט.י גליל מערבו אפשר למנות קורס הקמה וניהול עסק, קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי, קורס חשבי שכר בכירים, קורס אימון אישי, קורס יועצים לכלכלת המשפחה וקורס שפת גוף שנלמד ברמת מתחילים או מתקדמים.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים לאוהבי פרחים ולבעלי חוש יצירתי אשר מעוניינים לקחת את הכישרון שבידיהם ולהפוך אותו לקריירה רווחית. הוא מתאים גם לבוגרי קורס שזירת פרחים למתחילים שמתקיים במוסד הלימוד, ולמעוניינים להכיר לעומק את תחום שזירת הפרחים למטרות מקצועיות.


תעודה


למשתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודת גמר "שזירת פרחים למתקדמים" על ידי מ.ט.י גליל מערבי וקריות.עוד מסלולי לימוד - מטי גליל מערבי: 
פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English