תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ייעוץ עסקי באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - תואר שני מנע"ס וייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ עסקי MBA באוניברסיטת תל-אביב


ייעוץ ששווה המון


תהליכי ייעוץ עסקי הן חוליה חשובה בכל ארגון והם מסייעים לגיבוש האסטרטגיה וכן לתכנון של צעדים פיננסיים וטכנולוגיים שיכולים לדחוף את הארגון קדימה. מגיבוש של מהלך שיווקי חדש ועד להתמודדות עם משברים כלכליים אליהם נקלעה החברה, היועצים העסקיים יכולים לסייע למנהלים לייעל את פעילות העסק שלהם ולהגדיל את הרווחים.


מנהלים ובכירים שמעוניינים לצבור מיומנויות מעשיות בתחום הייעוצי יכולים ללמוד במסלול לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ייעוץ עסקי. זוהי אחת מן המגמות שמתקיימות בתואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה, והיא מקנה לתלמידיה הזדמנות להכיר אתגרים עכשווים מעולם הייעוץ לארגונים ולפתור בעיות בענפים עסקיים שונים במשק המקומי והגלובלי.


תכנית הלימודים


הסטודנטים בהתמחות זו מקבלים כלים פרקטיים מתחום הייעוץ העסקי ולומדים בהרחבה על ענפים משיקים כגון אסטרטגיה, טכנולוגיה ושיווק וחשיבותם למנהלים. כמו כן, הם מכירים מתודולוגיות שונות לניהול תהליכי ייעוץ, מזיהוי הקשיים, דרך יצירת תכנית מחקר ואיסוף הנתונים ועד להצגת המסקנות מול מקבלי ההחלטות בחברה. בהמשך, הם לומדים על עקרונות עבודת צוות וניהול צוותים מסוגים שונים, מצוותים פונקציונאליים וממוקדים ועד לצוותים רב תחומיים ובין לאומיים.


מתכונת הלימוד


משך התכנית הוא כשנתיים, שיעורים מרוכזים ביום שבועי אחד בשעות הערב ובימי שישי, שמטרה לסייע לסטודנטים להתאים את מערכת השעות לקריירה. התכנית כוללת סמסטר קיץ שבמהלכו נלמדים כמה קורסים מרוכזים שבהם מתקיימים מפגשים עם אנשי עסקים ומנהלים מחו"ל. נוסף על כך, בשנה השנייה מבצעים פרויקט גמר מסכם שבו מיישמים את העקרונות הניהוליים הנלמדים ומתכננים מערכי ייעוץ לארגונים.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בתכנית:

 

 • ניתוח נתונים בשיווק
 • עיצוב ארגוני
 • ייעוץ אסטרטגי גלובלי
 • ניהול בינלאומי
 • ניהול טכנולוגיות מידע
 • ארגון תעשייתי
 • יזמות עסקית חברתית
 • התנהגות ייעוצית
 • עקרונות הייעוץ העסקי
 • דילמות בייעוץ עסקי    
 • אסטרטגיה עסקית ומערכות מידע    
 • ועוד


סגל הוראה


ראש ההתמחות הוא פרופסור שמחקריו מתמקדים בשימוש בטכנולוגיות IT ובפיתוח טכנולוגיות מידע לארגונים עסקיים. כמו כן, הוא חוקר קבלת החלטות עסקיות באמצעות מערכות ממוחשבות ומודלים כלכליים למיקור חוץ ולתשתיות מידע ארגוניות.


על מוסד הלימוד


באוניברסיטת תל-אביב אפשר ללמוד במבחר התמחויות במסגרת התואר השני במנהל עסקים, כגון תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נדל"ן, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות בריאות. בפני הסטודנטים פתוחה גם אפשרות ללמוד בשתי התמחויות, או ללמוד ללא התמחות כלל.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל למסלול צריכים להיות בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר בממוצע של לפחות 75, או לחלופין בעלי תואר שני או שלישי. כמו כן, עליהם להציג ציון של לפחות 45 בחלק הכמותי של מבחן GMAT.

 


תעודה


תואר שני MBA מוסמך במנהל עסקים ניתן לסטודנטים שמשלימים את כל חובותיהם במסלול בהצלחה, על ידי אוניברסיטת תל-אביב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp