מכללת Simple trade למסחר בשוק ההון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בית הספר סימפל טרייד.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סימפל טרייד בית הספר למסחר יומי בשוק האמריקאי - SimpleTrade


על מוסד הלימוד


מכללת "סימפל טרייד" (SimpleTrade) הוקמה בשנת 2009 והיא מציעה מגוון של קורסים בתחום שוק ההון והכשרת סוחרים פרטיים, בדגש על המסחר בשוק ההון האמריקאי. תכניות הלימוד במכללה מקיפות את שלל הכלים שחיוניים להצלחתם של סוחרים והיא מעניקה שליטה במסחר עצמאי ולהתנהלות נבונה בשוק ההון במטרה לסייע לתלמידים בדרך לעצמאות כלכלית.


במכללה מתקיימים קורסים שמתאימים למי שעושים את הצעדים הראשונים בשוק ההון ומחפשים לפתח כלים למקצוע מניב, וכן קורסים שמיועדים לסוחרים ותיקים ומנוסים. מוסד הלימוד סבור כי ידע עיוני לבדו אינו מספיק לסוחרים ולכן משלב תרגולים מעשיים רבים בקורסים. התלמידים משתתפים בסימולציות ובתרגולי מסחר וכן יכולים לגשת באופן חופשי לכיתת המסחר של המכללה, שפתוחה גם בשעות הערב. בכיתה ניתן לצפות במסחר מקצועי בוול סטריט על גבי מסכים ולהכיר אנליסטים ותיקים ומנוסים. מסלולי הלימוד במכללה מותאמים במתכונתם לאנשים עובדים וכך המפגשים מתקיימים בדרך כלל בשעות הערב אחת לשבוע.


סגל המרצים במוסד הלימוד מורכב מסוחרים ומאנליסטים מנוסים ובעלי ותק בשוק ההון. הם מסייעים לתלמידים במהלך הקורס וגם לאחריו ומדריכים אותם בצעדיהם הראשונים כסוחרים עצמאיים. מוסד הלימוד מפעיל מספר שלוחות, הסניף הראשי ממוקם ברמת גן וכן פועלים סניפים בחיפה ובאלעד.


מסלולי לימוד


במכללה נלמדות מספר הכשרות מקצועיות, ביניהן אפשר למנות:

 

 

 • קורס הכשרת סוחרים מתחילים: קורס ייעודי שמעניק לתלמידיו את המידע הנחוץ כדי להתפרנס מפעילות בשוק ההון, כהכנסה ראשית או נוספת. הקורס להכשרת סוחרים משלב בין 10 מפגשים פרונטליים בכיתה, שמתקיימים בשעות הערב, לבין שיעורים נוספים לתרגול בכיתת מסחר אינטרנטית. במהלך הקורס לומדים על כוחות המניעים את השוק, על יצירת רווחים ועל פסיכולוגיית מסחר שאופיינית לסוחרים מצליחים.

 

 

 • קורס מסחר במניות סווינג: במהלך קורס מסחר סווינג לומדים כיצד לנהל הזדמנויות מסחר בשוק ההון לטווח הקצר תוך השקעת זמן מינימלית. המשתתפים מכירים אסטרטגיות מסחר שונות ולומדים על שיטות יעילות לניהול תיקי השקעות. בקורס זה 7 מפגשים פרונטלים, כמו כן התלמידים מקבלים גישה לחבילת שיעורי וידאו שמספקים כלים פרקטיים לסוחרים ובהם צופים בחדרי מסחר מקוונים.

 

 

 • קורס מודלים מתקדמים במסחר: מסלול זה מספק הכשרה מתקדמת במסחר בשוק ההון והוא מאפשר לתלמידיו להרחיב את הפרספקטיבה בה הם מביטים על שוק המניות. במהלכו לומדים לנצל הזדמנויות לטווח הקצר והבינוני ובוחנים את הדינמיקה שעומדת בבסיס פעולת השווקים. הם מכירים שלל מודלים למסחר כגון מודל פיבונצ'י, מודל המגדלים, מודל הזינוק ומודל רצועות בולינגר. היקפו של קורס זה הוא כחמישה מפגשים שבועיים.

 

 

 • קורס Premium Trader: הכשרה זו מתאימה לסוחרים מנוסים בלבד, שברשותם ניסיון של לפחות חצי שנה במסחר מעשי. במהלכה מקבלים כלים מתקדמים להתפתחות מקצועית ולומדים להגדיל את כמות המניות בעסקאות למניות קטנות ובוחנים כיצד לממש את הפוטנציאל הגדול לרווחים ללא לקיחה של סיכונים מיותרים. הקורס כולל שמונה מפגשים.


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp