קורס מדריכי כושר גופני ובריאות בקריה האקדמית אונו - היחידה ללימודי תעודה והמשך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אונו לימודי המשך - מדריכי כושר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי כושר גופני ובריאות ביחידה ללימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של הקריה האקדמית אונו - היחידה ללימודי תעודה והמשך לחצו כאן


כושר ואושר


מבוגרים, ילדים, בני נוער ואפילו קשישים, מתאמנים רבים מגיעים היום למכון הכושר ובוחרים בו כמסגרת המועדפת לפעילות ספורטיבית. פיתוחים מדעיים חדשים בתחום הספורט הופכים את המכון לאמצעי יעיל ביותר לניהול הגוף ולשיפור מיומנויות, מהפחתה במשקל ועד לעיסוק בספורט תחרותי מקצועי. חשוב מאוד להתאים את האימון לצורכים האישיים ולפקח על התהליך במכון. לשם כך תפקידם של המאמנים הוא חשוב ביותר, הם אחראיים על הדרכת המתאמנים כדי לסייע להם להגיע לתוצאות הרצויות.


כדי לאמן במכון כושר חשוב להיות בקיאים בכלים המקצועיים ולכן יש לעבור הכשרה מקצועית מתאימה. קורס מדריכי כושר גופני ובריאות שמתקיים ביחידה ללימודי תעודה והמשך של הקריה האקדמית אונו מכשיר את מאמני העתיד ומעניק להם שליטה על שלל ההיבטים של הפעילות במכון, מבחינה גופנית ונפשית כאחד. הבוגרים יכולים להדריך מתאמנים יחידים וקבוצות בשיטות שונות ותוך שימוש בכלים ומכשירים חדשניים.

 


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס מכירים מושגי יסוד בתורת האימון ומפתחים הבנה של מרכיבי התנועה והכושר הגופני. לשם כך הם רוכשים ידע בתחומים כאנטומיה, תזונה ופציעות ספורט, לצד ידע מעשי על שיטות אימון והתאמה שלהן לצורכים של אוכלוסיות שונות, כגון נשים, קשישים וילדים. בהמשך, הם מתמקדים בגישה ההוליסטית לאימון, מכירים את המכשירים שבחדר הכושר ושמים דגש על נושא הבטיחות באימון, לצורך מניעה של פגיעה גופנית. כמו כן, הם דנים בשיטות לקידום הבריאות ולשמירה על תפקוד המתאמנים בחדר הכושר למען אורח חיים בריא יותר.


מתכונת הלימוד


במסלול זה כ - 356 שעות לימוד אקדמיות. הוא משלב שיעורים עיוניים עם מגון תרגולים פרקטיים של מיומנויות האימון שנלמדים, במסגרתם יכולים המשתתפים להכיר את שיטות אימון ואת הציוד המקצועי במכון.


נושאי הלימוד

 

 • אנטומיה ופיזיולוגיה
 • שיווק ויזמות עסקית
 • תורת הכושר הגופני
 • שיטות אימון למכון כושר
 • בניית תכניות ניהול ואימון
 • פעילות גופנית בחולי ובבריאות    
 • רצועות תליה
 • עזרה ראשונה
 • תורת התנועה
 • פציעות ספורט
 • אינדור סייקלינג    
 • ועוד


סגל הוראה


מרצה הקורס הוא דוקטורט לחינוך גופני, שהוא מחלוצי יישום הוראת מולטימדיה בחינוך הגופני בארץ. ברשותו ותק של עשרות שנים בהוראת חינוך גופני במערכת החינוך וכן הוא משמש רכז ובוחן הקורסים להסכמת הוראה בחדרי כושר מטעם מנהל הספורט ומשרד הבריאות. כמו כן, חיבר ספרים ומדריכים בתחום הכושר הגופני.


על מוסד הלימוד


ביחידה מתקיימים קורסים נוספים בתחום הספורט. אלה כוללים קורס מדריכי יוגה, קורס הדרכת פילאטיס מזרן, קורס מדריכי תנועה לגיל הרך. כמו כן מתקיימים קורסים נוספים בתחומי הניהול, העיצוב והחשבונאות.

 

תנאי קבלה

 

מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס חייבים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, הם צריכים להיות מתאמנים בחדר כושר למשך פרק זמן של לפחות שנה. עליהם להציג אישורים מתאימים בעת הרישום לקורס.


תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בבחינות הגמר מקבלים תעודה "מדריכים מוסמכים לכושר גופני ולבריאות ולהכשרת קטינים לאימון בחדר כושר" שניתנת על ידי המרכז להיסמכות בספורט ובתנועה, בית הספר להכשרות אונו ספורט. תעודה זו מוכרת על ידי מנהל הספורט. כדי לקבלה, יש צורך להשלים קורס מגישי עזרה ראשונה בהיקף של 28 שעות, לפי תנאי משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט, וכן להציג תעודה בתוקף נכון למועדי מתן תעודת ההסמכה.


נוסף על דיפלומה זו, הבוגרים מקבלים שתי תעודות נוספות, אשר אינן נמצאות תחת פיקוח של מנהל הספורט: תעודת מדריכי אינדור סייקלינג ותעודה למדריכי רצועות תליה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp