קורס שיווק דיגיטלי בעזריאלי טכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

שירות אישי - צור קשר

עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

קורס שיווק דיגיטלי בעזריאלי לימודי המשך וטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים


אסטרטגיה להצלחה ברשת


תחום השיווק הדיגיטלי באינטרנט ובמדיה החברתית הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות וכך ארגונים בכל העולם פונים להקצות תקציבים ומשאבים רבים יותר לקמפיינים דיגיטליים. היום קיימים פתרונות שונים בתחומי רשתות האינטרנט, התקשורת וטכנולוגיות המידע בהן יכולים ארגונים להיעזר ולהגיע לתוצאות באופן מהיר וגם למדוד את רמת הביצועים מול הספקים והלקוחות כדי להבטיח את הרווחיות.


כדי להצליח בשוק הדיגיטלי של היום, חברות צריכות לפתח דפוסי פעולה וחשיבה יצירתיים מאי פעם. עליהן לדעת לפלח את השוק האופן מדוייק, למדוד את התוצאות כהלכה ולהתאים את המסרים לפלח השוק הרצוי. ישנם אתגרים לא רבים שעומדים בדרכם של מנהלי השיווק הדיגיטלי, כגון הצפת ידע וקהלי יעד שזקוקים לגירוי מסוג חדש. כך הם נדרשים להישאר מעודכנים ולהיות בקיאים בכל השינויים הדינמיים והמכריעים שעוברים על עולם השיווק היום.


ביחידה ללימודי המשך עזריאלי ולימודי המשך הטכניון קמפוס ירושלים מתקיים קורס שיווק דיגיטלי, אשר בא לספר למשתתפים בו כלים פרקטיים לבניית אסטרטגיה שיווקית יעילה ורווחית בזירת הרשת. תכנית זו מותאמת במיוחד ליזמים ולמנהלים שנסמכים על מיקור חוץ בניהול ובביצוע השיווק בארגונים שלהם והוא מספק להם סל נרחב של מיומנויות להתנהלות אסטרטגית נכונה.

 


תכנית הלימודים


מסלול זה מעניק לתלמידיו היכרות מעמיקה עם עולם השיווק הדיגיטלי ומספק להם כלים לביצוע של החלטות אסטרטגיות ושיווקיות באופן יעיל ונכון יותר. לאורך התכנית לומדים על כלים לבנייה של תכניות עבודה שיווקיות ובוחנים כיצד להוציא אותן לפועל באופן שיסייע למנף את ביצועי הארגון ויביא לתוצאות חיוביות בקמפיינים.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני כחמישה חודשים, היא כוללת 90 שעות לימוד אקדמיות אשר מחולקות ל - 17 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים.


המסלול משלב תרגול מעשי רב בכיתה ובבית. המשתתפים לוקחים חלק בסדנאות פרקטיות וגם מבצעים פרויקט בו הם מתמקדים בשיווק של מוצר או חברה אמיתיים. נוסף על כך, התכנית משלבת הרצאות אורח של בכירים מתחום השיווק הדיגיטלי.


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי המשך עזריאלי והטכניון, קמפוס ירושלים, נלמדים מגוון של קורסים בתחומי הניהול, הטכנולוגיה והמחשבים. אלה מותאמים במיוחד לעובדים ולמנהלים בתעשייה ומעניקים כלים יישומיים רבים שיכולים לסייע למשתתפים לקדם את הקריירה. בין תכניות הלימוד אפשר למנות קורס ניהול פרויקטים, קורס פיתוח מנהלים, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס אבטחת מידע וקורס בדיקות תוכנה TCQA.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למנהלים שלהם ידע בסיסי בתחום השיווק הדיגיטלי וכן למנהלים חסרי רקע קודם בתחום. הוא מתאים למנהלים בחברות ובעמותות, לבעלי עסקים, ליזמים, למנהלי מותגים, למנהלי פיתוח עסקי, למתכנתים, למעצבים ולמנהלי שיווק בדרגות שונות שמעוניינים לצבור ידע וכלים מקצועיים בשיווק דיגיטלי.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל התנאים והדרישות בקורס מוענקת תעודת גמר "שיווק דיגיטלי", במסגרת לימודי הניהול, על ידי הטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp