קורס שיווק באינטרנט SEO במכללה המשותפת

המכללה המשותפת

קורס שיווק באינטרנט וקידום אתרים SEO במכללה המשותפת


הצלחה אונליין


עולם השיווק משתכלל ומתפתח בכל רגע נתון, היום הטכנולוגיות לשיווק של ארגונים ובתי עסק מתבססות ברובן המכריע על שיווק דיגיטלי ועל כלים אינטרנטיים לפרסום. טכניקות השיווק והמסחר אונליין מאפשרות להגיע לקבלי ידע רחבים הרבה יותר ולהגיע ליעדים באופן ממוקד ומהיר מאי פעם.


בתעשיית ההייטק של היום יש ביקוש רב למומחים לשיווק באינטרנט. מי שעולם השיווק האינטרנטי מושך אותם ומעוניינים לפתח קריירה כמקדמי אתרים יכולים ללמוד בקורס שיווק באינטרנט במכללה המשותפת, ששם דגש על קידום אתרים SEO. לאורך הקורס לומדים לתת מענה להתפתחויות הטכנולוגיות העדכניות בתעשייה ומקבלים כלים להשתלבות כשכירים וכעצמאיים בתחום. המסלול הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין SEO Optimization.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס המשתתפים מכירים את העקרונות לשיווק ברשת ולומדים על האפיקים השונים שעומדים לרשותם של מקדמים ומשווקים כדי להביא את האתר להצלחה. בין היתר, הם דנים בנושאים כקידום ממומן ואורגני, יחסי ציבור באינטרנט ושימוש בכלים של גוגל - Google Analytics ו - Google AdWords לקידום האתר. נוסף על כך, הם דנים בגישות לשיווק ברשתות חברתיות כגון איביי, Etsy, ויוטיוב.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כחצי שנה, הוא כולל 108 שעות לימוד אקדמיות אשר מחולקות ל - 27 מפגשים שמתקיימים פעם או פעמיים במשך השבוע. מסלול הלימוד משלב בין תכנים עיוניים ומעשיים והוא כולל תרגילים יומיים ופרויקטים מעשיים שונים. כמו כן, מתקיים פרויקט גמר בליווי של סגל הקורס שלו מוקדשות 10 שעות אקדמיות.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנידונים לאורך הקורס נכללים גם:

 

  • ניהול מועדון לקוחות
  • יחסי ציבור באינטרנט
  • מסחר באתרי אינטרנט
  • כתיבת מאמרים ובלוגים
  • מערכות ניהול תוכן CMS
  • כלי Google webmaster
  • אופטימיזציה לתוכן ולטקסט    


על מוסד הלימוד


במכללה המשותפת, אשר פעילה זה יותר מ - 30 שנה, מתקיימים שלל מסלולי לימוד שמותאמים לדרישות העכשוויות בשוק העבודה. תכניות הלימוד עוסקים במבחר נושאים כגון ניהול עסקי, מחשבים וניו מדיה, פיננסים, שמאות, חשבונאות ומקצועות החינוך. בין התכניות שמציעה המכללה נכללים קורס שיווק פרסום ומכירות, קורם מנהל עסקים לתעודה, קורס טכנאי מחשבים ורשתות, קורס עיצוב גרפי ממוחשב וקורס סוכני ביטוח.


תנאי קבלה


לתכנית זו יכולים להתקבל מועמדים שלהם שליטה גבוהה בשפה האנגלית, אשר עוברים מבחן סינון של המכללה וראיון אישי. מועמדים שלהם ידע קודם בשפת תכנות כלשהי יכולים לקבל יתרון בתהליך הקבלה.

 


תעודה


תלמידים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס מקבלים תעודת גמר "שיווק וקידום אתרי אינטרנט" שמוענקת על ידי המכללה המשותפת ו - SEO optimizer. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להגיש את כל שיעורי הבית ואת הפרויקט המסכם, להיות נוכחים ב - 90 אחוזים לפחות מן המפגשים ולעבור מבחנים פנימיים בציון של לפחות 80.

מתוך פורום המכללה המשותפת

מה מחיר קורס חוקרים פרטיים?
יאיר
ללא תגובה
הצעת מחיר להרשמה למוסד
לריסה
ללא תגובה
קורס משכנתאות ובנקאות במכללה המשותפת
רוזאן
ללא תגובה
קורס סייעת גני ילדים
Haneen Fahmawe
ללא תגובה
לימודים בקשר לקידום מכירות
שמי בוקבזה
ללא תגובה
קורס בנקאות - איפה לומדים?
הבה אלפנאדקה
ללא תגובה
קורס סייעות גן ילדים
יוליה קולשוב
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp