קורס שיווק באינטרנט בהתמחות קידום אתרים במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

קורס שיווק באינטרנט בהתמחות קידום אתרים במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

קורס שיווק באינטרנט עם התמחות בקידום אתרים SEO במכללת iNT

  

לקדם את הדרך להצלחה


בעלי עסקים ואתרים שמעוניינים לבצע שיווק אינטרנטי יעיל בזירה התחרותית של היום, חייבים להשתמש בכלים שלקידום אתרים בתוצאות החיפוש ושיווק במנועי חיפוש. שני כלים אלה מעניקים יתרונות רבים כמו פניה לקהל ידע אשר מחפש את המוצרים מיוזמתו והענקת שירות מצד המשווק, וכך נפתח בפני בעלי האתרים והעסקים עולם נרחב של אפשרויות ליצור החזר השקעה אופטימלי בשלל תחומים.


במכללת iNT (לשעבר מכללת נס) מציעה קורס שיווק באינטרנט בהתמחות קידום אתרים SEO. מסלול זה מאפשר למעוניינים להשתלב בתחום השיווק באינטרנט לרכוש ידע וכלים מדצועיים לשיווק אתרים באופן אופטימלי והוא מקנה גם מיומנויות נרחבות בתחום קידום האתרים, מה שמאפשר להשתלב בשלל אפיקים כשכירים וכעצמאיים בעולם השיווק. אפשר ללמוד קורס זה בסניף מוסד הלימוד בתל אביב.


תכנית הלימודים


המסלול חושף את תלמידיו לשלל חידושים וטכניקות עבודה בתחום השיווק הדיגיטלי וקידום האתרים, כאשר התכנית מעניקה כלים בקידום לתחומים SEO, SEM ו - SMO. הוא משלב בתוכו דיון בשיווק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק וגוגל פלוס, לצד לימוד של שיטות לבניית אתרים, לעבודה עם מערכת WordPress ולניהול מוניטין באינטרנט. כמו כן, הוא חושף לשיטות נפוצות ומתקדמות לקידום אתרים בעזרת וידאו (VSEO) ולניצול של מנועי חיפוש כחלק אינטגרלי בתהליכי השיווק של ארגונים.


מתכונת הלימוד


בקורס זה נכללות כ - 200 שעות לימוד אקדמיות. הוא מורכב מהרצאות פרונטליות, מסימולציות ומתרגול אישי ומעשי לכל אורך הקורס, אשר מכין את המשתתפים להתמודדות עם סוגיות שיווקיות בעולם האמיתי.


נושאי הלימוד

 

  • שפות תכנות באינטרנט
  • וידאו באינטרנט VSEO
  • שיווק ברשתות חברתיות
  • אופטימיזציה למבנה ותוכן
  • בניית אתרים WordPress    
  • גוגל אדוורדס
  • גוגל אנליטיקס
  • קידום אתרים SEO
  • ניהול מוניטין ברשת    
  • ועוד


סגל הוראה


המרצה הראשי בקורס ומנהל התחום הוא בעלים של סוכנות פרסום ושיווק באינטרנט, המנוסה בפעילות בזירת הרשת במשך למעלה מ - 20 שנה.


על מוסד הלימוד


מכללת iNT מציעה מגוון של הכשרות מקצועיות בתחומים כתכנות, הייטק ומחשבים. בין הקורסים אפשר למנות קורס Master Amazon, קורס Master E - Commerce, קורס איביי, קורס מומחה סייבר וקורס חוויית משתמש.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד לאנשי פרסום ושיווק, לאנשי תוכן, למנהלי אתרים, למעצבי אתרים, לבעלי אתרי אינטרנט, לעובדי בתחום הדיגיטל ולמנהלי מערכות מידע. כמו כן, הוא מתאים גם לחסרי רקע בקידום אתרים שמעוניינים להשתלב בתחום באופן מקצועי.


כדי להתקבל לקורס יש צורך להחזיק בידע בתפעול מחשבים, בידע בסיסי בקריאה בשפה האנגלית וכן יש להחזיק בפרופיל פייסבוק ובתיבת דואר Gmail. המועמדים עוברים מבחן פנימי של המכללה וראיון אישי עם יועצי לימודים.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת הסמכה "קורס שיווק באינטרנט עם התמחות בקידום האתרים" המוענקת על ידי מכללת iNT. כדי לקבלה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 85 אחוז מן השיעורים, להשלים את כל מטלות החובה ולעמוד בבחינות כפי שנקבע על ידי המכללה.

חוות דעת של סטודנטים על iNT - שיווק באינטרנט וקידום אתרים

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)
08/04/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם

על הקמפוס

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם

טיפים

מכללה היחידה בתחום באזור הדרום כך שאין מול מה להשוות כדי להתרשם


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp