קורס יין במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי בישול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - קורס יין.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייצור יין במ.ט.י גליל מערבי וקריות

  

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של מ.ט.י גליל מערבי לחצו כאן

 

מן הגפן ועד לבקבוק


ליין יש מקום של כבוד בתרבות שלנו ובתרבויות רבות ברחבי העולם. יש לו תפקיד חשוב בשמחות, באירועים ובטקסים וכן בשעות הפנאי ביום יום. ישנן דרכים שונות לייצור יין, כגון בחביות עץ (הדרך העיקרית לייצור המשקה) או בדמיג'אן, כלי זכוכית בנפחים שונים. תהליך ייצו היין הוא מורכב למדיי וכולל לא מעט שלבים, עליהם יש להקפיד כדי לקבל תוצר איכותי וייחודי.


מי שברצונם ללמוד על ייצור היינות ובמקביל גם לטעות ולהתרשם בעצמם מן התהליך יכולים ללמוד בקורס ייצור יינות במ.ט.י גליל מערבי וקריות. הקורס העיוני והמעשי מתמקד בייצור יין בחביות ובדמיג'אן ומבוסס על שנות הניסיון של מ.ט.י גליל מערבי בהפעלת יקב בוטיק ובייצור יינות מסוגים שונים. הקורס מעניק כלים לייצור היין וגם להקמה של מיזמים ועסקים בתחום זה. ניתן ללמוד בשלוחת מ.ט.י גליל מערבי בעכו.

 


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס מתוודעים לעולם היין וסוקרים את השיטות השונות לייצור יין כגון ייצור ויישון בחביות עץ וייצור באמצעות מיכלי זכוכית (דמיג'אן). הם לומדים על השלבים השונים בתהליך הכנת היין, מקליטת הענבים והכנתו של התירוש לתסיסה, דרך תחזוקה של היין במיכלים ועד לקבלת התוצר המוגמר. הם גם דנים בתהליכי הבדיקה שמתקיימים בעת הכנת היין, בשיטות תיקוני חומצה ובלנדים ובשיטות לטעימת יינות.


מתכונת הלימוד


התכנית נחלקת לקורס עיוני וקורס מעשי. היקפו של הקורס העיוני הוא 30 מפגשים והוא כולל 150 שעות לימוד. במסלול המעשי 14 מפגשים שמתקיימים לאורך תקופת הייצור, בהתאם לזני היין המיוצרים. השיעורים נערכים בשעות אחר הצהריים והערב.


המסלול משלב בו לימוד עיוני לצד סיורים ביקבים ובכרמים, התנסות מעשית במעבדה לביצוע בדיקות, תרגול של טעימות יין וכן תהליך עבודה עצמאי בליווי של ייננים ומנהלי יקבים במסגרתו מיישמים את הכלים הנלמדים ומייצרים באופן פעיל יינות. ייקב מ.ט.י מצוייד בציוד מתקדם וכן חומרי הגלם הנדרשים מצוידים לתלמידים למטרת ייצור היין.


על מוסד הלימוד


במ.ט.י גליל מערבי אפשר ללמוד במבחר תכניות לימודי תעודה והכשרה מקצועית בתחומי הניהול, השיווק והיזמות העסקית. מוסד זה מופעל על ידי גוף ללא מטרות רווח ששואף לקדם את העשייה העבקית בישראל ולסייע ליזמים מתחילים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים בתחילת דרכם. בין היתר, מוסד זה מעניק סיוע במימון והלוואות וייעוץ עסקי בנושאים שונים. בין הקורסים שניתן ללמוד במ.ט.י גליל מערבי אפשר למנות קורס ייצור גבינות ביתיות, קורס שזירת פרחים, קורס הנחיית קבוצות, קורס הקמה וניהול עסק, קורס שיווק באינטרנט ובמדיה והחברתית וקורס שפת גוף שמוצע ברמת מתחילים או מתקדמים.


תנאי קבלה


המסלול העיוני פתוח בפני מי שמעוניינים לרכוש כלים להכנת יינות במטרה לפתוח מיזמים ועסקים עצמאיים בתחום היין. למסלול המעשי יכולים להתקבל בוגרי הקורס העיוני בלבד.


תעודה


לתלמידים שמסיימים את הקורס בהצלחה מוענקת תעודת גמר על ידי מ.ט.י גליל מערבי וקריות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

פורום לימודי תעודה | קורסים
בירור לקורס סוכן נסיעות מוסמך
וויצאל ריאן
ללא תגובה
קורס סוכני ביטוח
רינת
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה בקורס בדיקת תוכנה
דני
ללא תגובה
האם אני עומד בתנאי הקבלה של אימון במקום אחר ממכון?
אייל זלישנסקי
ללא תגובה
מקומות ללימודי קורס lean
ניר
ללא תגובה
משך זמן קורס פקידות קבלה
ארשיד פריד
1 תגובות
קורס גישור בירושלים או גבעת זאב
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp