רוצה פרטים על תנאי קבלה - סטטיסטיקה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי סטטיסטיקה

מחפש/ת מידע על לימודים? תנאי קבלה - סטטיסטיקה? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

תנאי קבלה לסטטיסטיקה


איך מתקבלים ללימודי סטטיסטיקה?


לענף הסטטיסטיקה יש רלבנטיות גדולה מאוד לכל תחומי המדע והטכנולוגיה. ממחקר כלכלי או חקר של מגמות בבורסה ועד לניתוח של נתונים רפואיים וביולוגיים מורכבים, חוקרים בסטטיסטיקה הם בעלי השפעה גדולה בשדות ידע רבים ובתעשיות ההייטק, הרפואה, הפיננסים וכן במדעי המדינה, החינוך ובעולם העסקים. עם התקדמות הטכנולוגיה, גם אופיו של המקצוע משתנה ומצריך עבודה עם מסדי נתונים ושיטות מחקר מתקדמות יותר.


לימודי סטטיסטיקה מוצעים במוסדות לימוד שונים, לעיתים במסגרת לימודי כלכלה ולעיתים בפקולטה למדעים. משום שמדובר בתחום כמותי באופיו, תנאי הקבלה שמים דגש על הציון בפרקים הכמותיים בפסיכומטרי ובבגרויות במקצועות ריאליים, כגון הבגרות במתמטיקה והבגרות בפיזיקה. יש מוסדות לימוד שמאפשרים למועמדים שלא עומדים בתנאי הסף להשתתף במכינות או בקורסי הכנה וכך לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים.


לפניכם תנאי הקבלה ללימודי סטטיסטיקה במוסדות הלימוד השונים:


שימו לב, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לכם לפנות הישר למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים והעדכניים ביותר בנוגע לתנאי קבלה. כל המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 


אוניברסיטת חיפה


באוניברסיטת חיפה נלמדים לימודי סטטיסטיקה במסלול חד חוגי או דו חוגי, וכן ניתן ללמוד במסלול ללימודי סטטיסטיקה במסלול התמחות לוגיסטיקה. הקבלה ללימודי סטטיסטיקה ואקטואריה באוניברסיטת חיפה היא למועמדים שברשותם ציון משוקלל (ממוצע של ציוני הבגרויות וציון הפסיכומטרי) של 610 לפחות. כמו כן, יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 75 ומעלה או בגרות ברמת 5 יחידות. מועמדים שמעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם יכולים לקחת חלק בקורסי קיץ במתמטיקה.


אוניברסיטת תל-אביב


כדי להתקבל ללימודי סטטיסטיקה וחקר ביצועים באוניברסיטת תל-אביב, יש צורך בציון התאמה מדעים מדויקים של לפחות 600, ציון של 720 ומעלה בפסיכומטרי הכללי וכן ציון של 135 לפחות בחלק הכמותי של הפסיכומטרי. על המועמדים להיות בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 80 (או במכינה מוכרת). בעלי ציון של 65 - 79 בבגרות במתמטיקה בהיקף 5 יחידות שעוברים מבחן סיווג במתמטיקה יכולים להתקבל אף הם. בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד בציון 70 לפחות שעוברים בחינת סיווג במתמטיקה מתקבלים אף הם.


במקרים מסוימים, האוניברסיטה מקבלת מועמדים גם ללא פסיכומטרי. יש צורך בציון של 90 ומעלה בבגרות במתמטיקה ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות כל אחד, או במכינה אוניברסיטאית מוכרת. לחלופין, יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי גם בעלי ציון של 85 ומעלה במבחן סיווג במתמטיקה, ציון עובר בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות וממוצע בגרויות של 100 ומעלה.


האוניברסיטה העברית


מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודי סטטיסטיקה באוניברסיטה העברית נדרשים לתעודת בגרות מלאה ולציון פסיכומטרי של 650 ומעלה. כמו כן, יש צורך ברמת "בסיסי" ומעלה (ציון 85) בשפה האנגלית. לבעלי ממוצע בגרויות של 10.0 ומעלה יש אפשרות להתקבל גם בלי פסיכומטרי. מי שאין ברשותם בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד צריכים להשלים את הידע לפני תחילת הלימודים.


אוניברסיטת בר אילן


תנאי הקבלה ללימודי סטטיסטיקה באוניברסיטת בר אילן כוללים בגרות מלאה בממוצע של 85 ומעלה וציון של 610 ומעלה בפסיכומטרי. יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד בציון של לפחות 80. ממוצע בגרות של 100 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 80 מאפשרים קבלה ללא פסיכומטרי.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - סטטיסטיקה?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - סטטיסטיקה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - סטטיסטיקה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 358 סטודנטים
המליצו והצביעו על כלכלה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.2

    המסלול האקדמי המכללה למנהל 373 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 940 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: כלכלה

התקבלו 358 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם