קורס שפת גוף למתקדמים במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - שפת גוף מתקדמים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שפת גוף ותווי פנים למתקדמים במ.ט.י גליל מערבי וקריות

   

הבנה מתקדמת של דרכי תקשורת


במסגרת מעגלי החיים השונים אנו מאמצים לעצמנו סגנונות תקשורת מגוונים. האופן בו אנו מתבטאים במקום העבודה, לדוגמא, לא דומה לדרך בה אנחנו משוחחים עם בן הזוג או עם מכרים קרובים. כדי לייעל את דפוסי התקשורת ולהעביר מסרים בצורה יעילה חשוב להבין את המאפיינים של כל אחת מן המערכות הללו ולקבל כלים מתקדמים מעולם שפת הגוף.


מ.ט.י גליל מערבי מציעים קורס שפת גוף ותווי פנים למתקדמים. מסלול המאסטר לפרופיילר לאנשים מתאים לבעלי רקע קודם בתחום שמעוניינים לקבל מיומנויות מתקדמות ומקצועיות בקריאה של תווי פנים ושפת גוף למטרות עסקיות ואישיות. הקורס שם דגש על תחום התקשורת הבין אישית והבנה של דפוסי תקשורת מסוגים שונים. את המסלול ניתן ללמוד בשלוחת מ.ט.י גליל מערבי בלב המפרץ.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בתכנית זו סוקרים את הכלים השונים לקריאה של תווי פנים ושפת גוף ומתוודעים לגישות חדשניות ומתקדמות בענף. הם בוחנים דפוסים מגוונים של תקשורת אישית ובין אישית ולומדים לנתח את ההשפעות של דפוסים אלה על שפת הגוף. בהמשך הם לומדים על דרכי הביטוי של שפת גוף במישורים שונים בחיים, כגון בתחום האישי, בתחום הניהולי והמנהיגותי, בתחום הזוגי ובתחום הטיפולי וכך בוחנים דרכים לייעל ולקדם את דפוסי התקשורת אצל כל אחת מאוכלוסיות אלה לפי צורכיה. לשם כך הם מתוודעים לכלים מתקדמים מגוונים מעולם שפת הגוף וסגנונות התקשורת וכן מתחום ה - NLP.


מתכונת הלימוד


בקורס זה כ - 20 שעות לימוד אקדמיות, אלה מחולקות לחמישה מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים ובערבים. מסלול זה שם דגש על הפן הפרקטי של קריאת שפת הגוף וכך הוא משלב בתוכו שלל סימולציות ותרגולים להטמעת הכלים הנלמדים. כמו כן, מוסד הלימוד מעניק לתלמידיו ייעוץ, ליווי והכוונה גם לאחר תום ההכשרה ובמשך כשנה הם יכולים לקבל סיוע ועצות בתחום שפת הגוף למטרות פיתוח מקצועי.


נושאי הלימוד

 

 • כלים לקריאת שפת גוף
 • תקשורת בין אישית ואישית
 • שפת גוף בפן האישי והניהולי
 • שפת הגוף במישור הטיפולי והזוגי    
 • שיטת NLP
 • הבנת תווי פנים
 • סגנונות תקשורת    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


ב.מ.ט.י גליל מערבי אפשר לקחת חלק בשלל הכשרות מקצועיות, שמטרתן לסייע ליזמים ולבעלי עסקים לקדם עצמם מבחינה מקצועית וליזום עסקים ומיזמים חדשים. תכניות הלימוד עוסקות בשלל נושאים חשובי ליזמים מתחילים כגון ניהול, שיווק, הנחייה, אינטרנט ועיצוב. בין תכניות הלימוד הללו אפשר למנות גם קורס יועצי משכנתאות, קורס הקמה וניהול עסק, קורס הפקה ועיצוב אירועים, קורס מסחר אלקטרוני ב - EBAY וקורס מנחי קבוצות.


תנאי קבלה


לתכנית זו יכולים להתקבל מועמדים בוגרי קורס שפת גוף למתחילים. הוא מתאים למי שברשותם ניסיון מקצועי בתחום שפת הגוף וקריאת תווי הפנים, אשר מעוניינים להרחיב את הידע שברשותם בתחום כדי לקדם את הקריירה.


תעודה


בוגרים שעומדים בכל חובות התכנית ומסיימים אותה בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מ.ט.י גליל מערבי וקריות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
1 תגובות
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
קורס ריתוך אלומיניום נירוסטה
אורי גרויא
1 תגובות
איפה יש קורס ייעוץ ארגוני
ליאת רוזנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp