קורס הדרכת אמנות וקיימות בקהילה במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אמנות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - מדריכי אמנות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי אמנות וקיימות בקהילה במ.ט.י גליל מערבי וקריות

   

אוספים, יוצרים ומתחברים


חברת השפע בה אנו חיים היום מקיפה אותנו באופן מתמיד בהמון אריזות ומוצרים. כל החומרים הללו יכולים למצוא את דרכם כפסולת שמסכנת את הסביבה, אך הם גם יכולים להפוך ליצירות אמנות של ממש. לאמנות הקהילתית יש יתרונות רבים, היא יכולה לפתח את החשיבה היצירתית, ללמוד על דחיית סיפוקים וסובלנות ולפתח את הקשר בין היוצרים לבין הסביבה.


אוהבי אמנות, שמחפשים דרך להפוך את אהבתם ואת הכישרון שלהם לקריירה יכולים ללמוד בקורס הדרכת אמנות וקיימות בקהילה במ.ט.י גליל מערבי. במהלך הקורס לומדים כיצד להדריך אמנות תוך שימוש במשאבים קיימים. הבוגרים יכולים להשתמש בכלים שנלמדים בקורס כדי להקים עסק הדרכה עצמאי מהבית וכן להשתלב כמדריכים במוסדות מגוונים בחינוך הבלתי פורמלי. כמו כן, תכנית זו מוכרת כשעות לתואר שני בטיפול באמנויות. הקורס מתקיים בשלוחת מוסד הלימוד בעכו.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתוודעים לכלים מקצועיים ולאסטרטגיות מגוונות שיכולות לסייע להם בתהליכי הדרכת אמנות במסגרות קהילתיות שונות. הם לומדים כיצד להתאים את המשאבים שברשותם לתוכנית עבודה שמותאמת לעבודה עם אוכלוסיות שונות, כגון ילדים ומבוגרים. נוסף על כך, הם בוחנים דרכים להטמעה של יצירת אמנות סביבתית ותהליכי מחזור, תוך שמירה על הסביבה ועל משאבי הטבע. כמו כן, הם דנים בפיתוח של מיזמים והדרכות למוסדות שונים, כגון פרויקטים לתו תקן בבתי ספר, קידום גני ילדים ירוקים והדרכות במוסדות קהילתיים.


מתכונת הלימוד


הקורס מקיף 140 שעות לימוד ונפרש על פני 28 מפגשים. שיעורים נערכים אחת לשבוע, בשעות הבוקר. המסלול כולל התנסות בפרויקטים קהילתיים שונים במטרה להטמיע את העקרונות הנלמדים ולהכיר מקרוב טכניקות שונות להדרכה וליצירה בקהילה.


על מוסד הלימוד


את מ.ט.י גליל מערבי מפעיל גוף ללא מטרות רווח (מלכ"ר) שמטרתו העיקרית היא קידום של יזמים מתחילים ועידוד פעילות עסקית. מוסד זה עורך שלל תכניות לימודי תעודה בענפים כגון ניהול, שיווק, ייעוץ והנחייה שמתאימים למי שמעוניינים לבנות את הכישורים העסקיים שלהם ולקדם את הקריירה. בין תכניות הלימוד המוצעות אפשר למנות קורס הדרכת תנועה לגיל הרך, קורס הקמה וניהול עסק, קורס מפיקי אירועים, קורס שזירת פרחים, קורס איפור מקצועי וקורס שפת גוף ברמת מתחילים או מתקדמים. תכניות הלימוד משלבות עשייה מעשית ותרגולים שונים כדי לספק הזדמנות להתנסות באופן פרקטי בחומר הנלמד.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למועמדים בין הגילים 25 - 75 שנים, שלהם רקע קודם בתחומי הטיפול וההוראה וכן בעלי זיקה קודמת לעולם האמנות. הקורס מתאים במיוחד למורים, לגננות ולמטפלים בגישות שונות, שמעוניינים להתוודע לעקרונות הדרכת האמנות לשילוב בעבודתם השוטפת.


תעודה


משתתפים אשר משלימים את כל חובותיהם במהלך הקורס ומסיימים אות ובהצלחה מקבלים תעודת גמר שמוענקת על ידי מ.ט.י גליל מערבי וקריות. כאמור, תכנית זו מקנה שעות למעוניינים להמשיך לתואר שני בטיפול באמנות אמנויות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

בחירת תואר ומשכורת ביולוג ימי
שילת
1 תגובות
יש הקלה בציוני הקבלה לאוניברסיטה לבעלי 60% נכות?
חסן
1 תגובות
תחום לימוד ועיסוק המתאים לחולה דיאליזה
נריה יסחקוב
1 תגובות
מה צריך ללמוד כדי להיות מפתח בראשות חסות הנוער
ליבי
1 תגובות
לאיזה תואר דרושים כישורי משחק?
ido458
1 תגובות
מה ללמוד כדי לסייע לסובלים מחרדה?
חן רובינשטיין
1 תגובות
תואר ראשון בתחום מדעי
אורלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד אמנותי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp