מ.ט.י גליל מערבי
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > שפות > מ.ט.י גליל מערבי - שפת גוף למתחילים

קורס שפת גוף למתחילים במ.ט.י גליל מערבי

שירות אישי - מטי גליל מערבי

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס שפת גוף ותווי פנים למתחילים במ.ט.י גליל מערבי וקריות

 

איך משדרים הצלחה ללא מילים?


אתם נמצאים בפגישה עסקית עם לקוח פוטנציאלי, שאיתו אתם שואפים לסגור עסקה גדולה. סמוך לתחילת המפגש, אתם מבחינים שמי שיושב מולכם יושב בצורה נינוחה, מחייך, מרפה את הכתפיים ומטה את גופו לעברכם כשאתם מדברים. מה משמעות הדבר? האם ייתכן כי המחוות של השותף הפוטנציאלי יכולות לספר על המניעים והתחושות שלו? מסתבר שלתנועות הגוף, להבעות הפנים ובאופן כללי לשפה הלא מילולית יש תפקיד חשוב לא פחות מהמילים הנאמרות בקביעת מידת ההצלחה של תהליכים עסקיים.


מי שמעוניינים לדעת "לקרוא" אנשים ולהבין ממחוות הגוף ומתווי הפנים שלהם מהו אופן התקשורת היעיל ביותר להצלחה עסקית, יכולים ללמוד בקורס שפת גוף ותווי פנים, שמוצע במ.ט.י גליל מערבי ברמת מתחילים. מסלול הפרופיילר מעניק לתלמידיו יתרון יחסי שמאפשר להם להכיר באופן מיטבי את הלקוח או העמית שעומד מולם וליצור עמו תקשורת מקרבת ואפקטיבית. דרך הכלים שנלמדים במסגרת התכנית יכולים הבוגרים לייעל את האופן בו הם מתקשרים עם סביבתם, להעצים את יכולות ההשפעה שלהם וכך להגיע בקלות רבה יותר לעבר יעדים עסקיים שהציבו לעצמם. ניתן ללמוד מסלול זה בשלוחת מ.ט.י גליל מערבי במעלות ובלב המפרץ.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתפים נחשפים לעקרונות בניתוח והבנה של מחוות גוף ותווי פנים, במטרה לשפר את היכולות העסקיות שברשותם. הם בוחנים טכניקות לקריאה של תווי הפנים, לניתוח סגנונות תקשורת שונים וכן מתוודעים לכלים מתחום ה - NLP. כך הם לומדים להשתמש במשמעות שפת הגוף כדי לייעל סגירה של עסקאות ולהגדיל את קהל הלקוחות.


נוסף על כך, הם לומדים לזהות את דפוס התקשורת היעיל ביותר לפניה לאדם מסוים ועוסקים בדרכים לקידום של תקשורת בין אישית בונה ויעילה, שמתאפיינת בכבוד ובהערכה הדדיים. הם גם דנים בדרכים להתגברות על חסמים אישיים ולהפחתה של קונפליקטים בסביבה העסקית.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת כ - 40 שעות לימוד והיא מחולקת לעשרה מפגשים. אלה מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול משלב למידה עיונית עם תרגולים מעשיים בניתוח שפת גוף ותווי פנים, במטרה ליישם בפועל את העקרונות שנלמדים לאורך הקורס.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי עורכים מגוון רחב של תכניות הכשרה מקצועית שמתאימות ליזמים ולבעלי עסקים. בין הקורסים אפשר למנות קורס שיווק באינטרנט, קורס מסחר אלקטרוני באיביי, קורס הפקה ועיצוב אירועים, קורס הקמה וניהול עסק וקורס יועצי משכנתאות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי עסקים, ליזמים, למעסיקים ולמנהלים, בעדיפות לבני הגילים 24 - 70, אשר מעוניינים להכיר את עקרונות ניתוח שפת הגוף לצורך קידום עסקי או שימוש במקום עבודתם. כמו כן, התכנית יכולה להתאים לעובדים שכירים בשלל ענפי תעסוקה שמעוניינים לפתח את המיומנויות שבידיהם.


תעודה


לתלמידים העומדים בהצלחה בכל החובות במשך הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם מ.ט.י גליל מערבי וקריות.עוד מסלולי לימוד - מטי גליל מערבי: 
פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English