קורס שפת גוף למתחילים במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - שפת גוף למתחילים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שפת גוף ותווי פנים למתחילים במ.ט.י גליל מערבי וקריות

  

איך משדרים הצלחה ללא מילים?


אתם נמצאים בפגישה עסקית עם לקוח פוטנציאלי, שאיתו אתם שואפים לסגור עסקה גדולה. סמוך לתחילת המפגש, אתם מבחינים שמי שיושב מולכם יושב בצורה נינוחה, מחייך, מרפה את הכתפיים ומטה את גופו לעברכם כשאתם מדברים. מה משמעות הדבר? האם ייתכן כי המחוות של השותף הפוטנציאלי יכולות לספר על המניעים והתחושות שלו? מסתבר שלתנועות הגוף, להבעות הפנים ובאופן כללי לשפה הלא מילולית יש תפקיד חשוב לא פחות מהמילים הנאמרות בקביעת מידת ההצלחה של תהליכים עסקיים.


מי שמעוניינים לדעת "לקרוא" אנשים ולהבין ממחוות הגוף ומתווי הפנים שלהם מהו אופן התקשורת היעיל ביותר להצלחה עסקית, יכולים ללמוד בקורס שפת גוף ותווי פנים, שמוצע במ.ט.י גליל מערבי ברמת מתחילים. מסלול הפרופיילר מעניק לתלמידיו יתרון יחסי שמאפשר להם להכיר באופן מיטבי את הלקוח או העמית שעומד מולם וליצור עמו תקשורת מקרבת ואפקטיבית. דרך הכלים שנלמדים במסגרת התכנית יכולים הבוגרים לייעל את האופן בו הם מתקשרים עם סביבתם, להעצים את יכולות ההשפעה שלהם וכך להגיע בקלות רבה יותר לעבר יעדים עסקיים שהציבו לעצמם. ניתן ללמוד מסלול זה בשלוחת מ.ט.י גליל מערבי בעכו.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתפים נחשפים לעקרונות בניתוח והבנה של מחוות גוף ותווי פנים, במטרה לשפר את היכולות העסקיות שברשותם. הם בוחנים טכניקות לקריאה של תווי הפנים, לניתוח סגנונות תקשורת שונים וכן מתוודעים לכלים מתחום ה - NLP. כך הם לומדים להשתמש במשמעות שפת הגוף כדי לייעל סגירה של עסקאות ולהגדיל את קהל הלקוחות.


נוסף על כך, הם לומדים לזהות את דפוס התקשורת היעיל ביותר לפניה לאדם מסוים ועוסקים בדרכים לקידום של תקשורת בין אישית בונה ויעילה, שמתאפיינת בכבוד ובהערכה הדדיים. הם גם דנים בדרכים להתגברות על חסמים אישיים ולהפחתה של קונפליקטים בסביבה העסקית.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת כ - 40 שעות לימוד והיא מחולקת לעשרה מפגשים. אלה מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול משלב למידה עיונית עם תרגולים מעשיים בניתוח שפת גוף ותווי פנים, במטרה ליישם בפועל את העקרונות שנלמדים לאורך הקורס.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי עורכים מגוון רחב של תכניות הכשרה מקצועית שמתאימות ליזמים ולבעלי עסקים. בין הקורסים אפשר למנות קורס שיווק באינטרנט, קורס מסחר אלקטרוני באיביי, קורס הפקה ועיצוב אירועים, קורס הקמה וניהול עסק וקורס יועצי משכנתאות.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי עסקים, ליזמים, למעסיקים ולמנהלים, בעדיפות לבני הגילים 24 - 70, אשר מעוניינים להכיר את עקרונות ניתוח שפת הגוף לצורך קידום עסקי או שימוש במקום עבודתם. כמו כן, התכנית יכולה להתאים לעובדים שכירים בשלל ענפי תעסוקה שמעוניינים לפתח את המיומנויות שבידיהם.


תעודה


לתלמידים העומדים בהצלחה בכל החובות במשך הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם מ.ט.י גליל מערבי וקריות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

לימוד קורס מטפסים
אחמד חוגיראת
1 תגובות
קבלת תעודה מקצוע בתום קורס
liat
2 תגובות
לימודי הבטחת איכות ברחבי הארץ
עידן
1 תגובות
קורס מאמן קיקבוקס במרכז
קאסם קאסם
1 תגובות
קורס מפעיל מתקנים תעשייתים
פרידה מלק שר
1 תגובות
קורס ריתוך אלומיניום נירוסטה
אורי גרויא
1 תגובות
איפה יש קורס ייעוץ ארגוני
ליאת רוזנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp