קורס הנחיית קבוצות במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - הנחיית קבוצות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנחיית קבוצות במ.ט.י גליל מערבי וקריות

 

מובילים תהליכים יעילים במסגרת הארגון


עבודה קבוצתית היא היבט חשוב מאוד בהתנהלות של ארגונים. היא ניכרת בתהליכים רבים, החל מפרויקטים נקודתיים ועד לתפקוד היום יומי של העסק. לעיתים, בשל בעיות בדפוסי התקשורת בתוך הארגון, מתקשים החברים בו לפעול יחד כדי להגיע למטרה בצורה יעילה. לשם כך נעזרות חברות רבות בשירותיהם של מנחי קבוצות, שיש בידיהם הכלים המקצועיים כדי לאתר את הקשיים, לנתח את הדפוסים בארגון ולהציע דרכים חלופיות לפעולה שיכולות לתרום לכל הצדדים בארגון. ישנם כלים רבים בהם יכולים מנחי הקבוצות להיעזר, אשר מגיעים מתחומים כגון קואצ'ינג, פסיכולוגיה ארגונית וייעוץ עסקי.


מי שניחנו ביחסי אנוש טובים, שמעוניינים להשפיע על תהליכים בסביבה הארגונית והעסקית יכולים ללמוד בקורס הנחיית קבוצות שמתקיים במ.ט.י גליל מערבי. המסלול מתאפיין במתכונת מעשית והוא מעניק למשתתפיו את המיומנויות, הטכניקה והכלים להוביל קבוצות, לבנות סדנאות ולהנהיג אותן אל עבר ההצלחה. הקורס מתבסס על ניסיונם המעשי של ארגונים וחברות רבים בשלל תחומים ומגזרים. הוא מתקיים בשיתוף עם המכללה האקדמית אורנים. את התכנית אפשר ללמוד בשלוחת מוסד הלימוד בעכו. 


תכנית הלימודים


במהלך התכנית המשתתפים רוכשים כלים מקצועיים רבים בתחום הנחיית הקבוצות. בין היתר, הם דנים בסוגיות כגון אינטליגנציה רגשית, חקר של השפה הבלתי מילולית וחקירה של הלא מודע הקבוצתי. הם מפתחים גם מיומנויות חשובות בתחום התקשורת הבין אישית ומבחינים בין סוגי ביקורת בתהליכים קבוצתיים. נלמדות גם טכניקות להתמודדות עם התנגדויות וסוקרים את התפקידים השונים שמתקיימים במסגרת הקבוצה.


מתכונת הלימוד


בתכנית לימודי תעודה זו נכללות כ - 120 שעות לימוד, אלה מחולקות ל - 24 מפגשים שנערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול משלב במסגרתו שיעורים עיוניים והרצאות פרונטליות יחד עם תרגול והתנסות מעשית של המשתתפים, שמכירים מקרוב טכניקות קבוצתיות ואישיות לאימון ומתנסים בהן באופן פעיל. המשתתפים עורכים גם יומן מסע בין מפגשי התכנית.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי וקריות מופעל על ידי גוף ציבורי ללא מטרות רווח, ששואף לקדם את המגזר העסקי ולסייע ליזמים ובעלי עסקים בתחילת דרכם. באמצעות קורסים והכשרות מקצועיות שונות שהוא עורך, הוא מסייע לבעלי העסקים לצבור מיומנויות ניהול ויזמות עסקית ולפתח את המיזמים שלהם. תכניות הלימוד כוללות קורסים כגון קורס שיווק בפייסבוק, קורס שפת גוף ותווי הפנים, קורס עיצוב אירועים, קורס יועצי משכנתאות, קורס חשבי שכר בכירים וקורס מסחר אלקטרוני ב - EBAY. למוסד זה מספר שלוחות באזור הגליל המערבי והקריות.

 


תנאי קבלה


במוסד הלימוד מקבלים מועמדים לתכנית גם ללא רקע קודם בהנחיית קבוצות. כך יכולים ללמוד בקורס עובדים משלל תחומים, שמעוניינים להעמיק את הכלים שברשותם בתחום הנחיית הסדנאות והקבוצות בסביבות ארגוניות.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס זכאים לתעודת גמר המעידה על סיום לימודים בתכנית להכשרת מנחי קבוצות, מטעם מכללת אורנים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp