בית צבי - בית ספר למשחק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בית הספר בית צבי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית צבי בית הספר לאמנויות הבמה


על מוסד הלימוד


בית הספר לאמנויות הבמה ממוקם בעיר רמת גן והוקם בשנת 1961. מוסד זה מתמקד בהוראת משחק ותכניות הלימוד שבו משלבות לימוד עיוני עם התמחות במסגרת הצגות שמתקיימות בפני קהל. בית הספר שואף להקנות לתלמידים ידע אמנותי ומקצועי בתחומי התיאטרון השונים וכך מפגיש אותם עם סגנונות תיאטרליים מגוונים וחושף בפניהם שלל גישות במחזאות, במטרה להרחיב את האופקים שלהם בתחום מסורת ותרבות התיאטרון הישראלי והכללי.


תכנית הלימודים מעניקה לתלמידים טכניקת משחק ומפתחת את המיומנויות והכישרון האישי של כל אחד מהתלמידים. לצד פיתוח אישי המשתתפים גם מתרגלים עבודה קבוצתית ויכולות במסגרת אנסמבלים. לאורך השנים עמדו בראש בית הספר אנשי תיאטרון ותרבות ותיקים, לרבות במאים, מחזאים ומנהלים אמנותיים. בוגרי בית הספר משתלבים כשחקנים בשלל סוגי אמנות ומדיה בישראל, בהם תיאטרון, טלוויזיה וקולנוע.


מסלולי לימוד


בבית הספר בית צבי פועלים מספר מסלולים, בהם אפשר למנות:

 

 

 • לימודי משחק תלת שנתיים: לימודי המשחק שאורכם שלוש שנים משלבים לימודים עיוניים ועבודה מעשית מרובה בתחום. התלמידים מפתחים את יכולות המשחק, התנועה והקול שלהם ומגבשים סגנון אישי וייחודי. הם לומדים על גישות משחק, כישורי פיתוח קול ותיאוריה של התיאטרון, לצד חשיפה לסגנונות תנועה כגון מחול, אקרובטיקה, פילאטיס ופלדנקרייז. בשנה השלישית ללימודים משתתפים בהתמחות מעשית ובה מעלים מספר הצגות בפני קהל. הלימודים משלבים גם צפייה במחזות קונצרטים ואופרה ומפגשים עם שחקנים ואנשי תיאטרון.

 

 

 • מסלול הפקה: קורס ההפקה בבית צבי בא להכשיר את התלמידים כמנהלי הצגות ועוזרי במאי. זוהי תכנית בהיקף של שנה אחת שמחולקת לשלושה טרימסטרים, בה מתקיימים שיעורים בשלושה ימים שבועיים. התכנית משלבת התנסות מעשית נרחבת בניהול הצגות, במסגרתה מכירים את המערכות בעולם התיאטרון ואת הרקע התרבותי שלהן. המסלול כולל גם תרגול של הפקה טכנית וליווי של חזרות.

 

 

 • מכינה למשחק: המכינה למשחק מתאימה למי שמעוניינים להתקבל ללימודי המשחק וברצונם לצבור ניסיון ראשוני, כמו כן היא יכולה להתאים לבעלי ניסיון קודם במשחק שמעוניינים לחזק את מיומנויותיהם. במכינה משתתפים בשיעורי משחק, תנועה ופיתוח קול ומקבלים הכשרה לקראת הלימודים המלאים. מוצעת מכינת קיץ בהיקף של כשלושה חודשים, בה נערכים שני שיעורי ערב שבועיים, וכן מכינה מקוצרת באורך של כחודשיים בה מתקיימים שלושה שיעורים בשבוע, בערבים.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים לפי המסלול המבוקש. במרבית התכניות יש צורך לעבור אודישנים כדי להוכיח את הרקע הקודם ואת יכולות המשחק.

 

 

 • קבלה למסלול תלת שנתי: כדי להתקבל לתכנית התלת שנתית למשחק יש לעבור בהצלחה בחינות כניסה. מבחנים אלה בודקים את היכולות המשחק וכן בשירה ותנועה. הבחינות מתקיימות בשלושה שלבים, בראשון מקריאים שיר ומבצעים מונולוג. בשני מתקיימות סדנאות תנועה ופיתוח קול וכן פרזנטציות מול מנהלי המסלול. השלב השלישי כולל ביצוע של שני מונולוגים ושיר בפני ועדה. מי שעוברים את כל השלבים עוברים גם ראיון אישי.

 

 

 • תנאי קבלה למכינה: הקבלה למכינה בבית הספר מותנית במעבר של אודישנים. במהלכם המועמדים מציגים שני מונולוגים עם אופי שונה ומבצעים שיר בעברית.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על בית הספר בית צבי

התקבלו 6 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

בית הספר בית צבי
14/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יש יחס מאוד אישי ומקצועי לכל אחת מהסטודנטים. נותנים לנו כלים משמעותיים ביותר למקצוע.

על הקמפוס

בית צבי הוא מקום שעוטף ומכיל אותך. אנחנו חיים שם מבוקר ועד ליל. זה ממש כבר בית שני בשבילי.

בית הספר בית צבי
09/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האווירה הלימודית ותחושת המיצוי העצמי שכל סטודנט מצליח לחלץ מעצמו במהלך הלימודים

על הקמפוס

מקום קטן מלא הווי וחברים. למרות התחרותיות הקיימת במובד, מתפתחות חבאויות אמת.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp