קורס חשבי שכר בכירים במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - חשבי שכר.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת חשבי שכר בכירים במ.ט.י גליל מערבי

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של מ.ט.י גליל מערבי לחצו כאן


המומחים בשכר בחברה


ארגונים עסקיים כוללים בתוכם מגוון רחב של תהליכים כלכליים. לחשבי השכר יש חשיבות רבה במערך הארגוני, שהן הם אחראיים לפקח את כל ההיבטים שנוגעים למשכורות העובדים, לתנאים הסוציאליים שלהם ולזכויותיהם הכלכליות במקום העבודה. במסגרת תפקידם הם נדרשים להפגין שליטה בתחומים שונים כגון חשבונאות, ביטוח, משפטים, דיני עבודה ופנסיה וגם לשלוט בכלים טכנולוגיים בתחום השכר.


בקורס חשבי שכר בכירים שמתקיים במ.ט.י גליל מערבי יכולים המשתתפים לקבל כלים בתחום השכר ולהעמיק את הבנתם בעולמות הביטוח, המיסוי והעבודה. העקרונות שנלמדים בקורס יכולים לסייע לבוגרים להשתלב בעבודה בתחומי החשבונאות והשכר וגם לעזור להם לשפר את מעמדם במקומות עבודה קיימים. תכנית זו שמועברת על ידי רואה חשבון בכיר ומנוסה, מתקיים בפיקוח של לשכת רואי החשבון ומכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה שהוא עורך, שהם שלב הכרחי בקבלת ההסמכה לעסוק בתחום.

 


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים בהרחבה על תחום השכר, בוחנים את תחומי האחריות של חשבי השכר ומתוודעים לעקרונות חשובים בתחומים כגון ביטוח לאומי, מיסוי, ביטוח פנסיוני ודיני עבודה. כמו כן, הם לומדים על תחומים משיקים לענף חשבות השכר, בהם חשבונאות, משפט ומחשוב וכך מכירים גם תוכנות שונות אשר משמשות את חשבי שהכר בעבודתם השוטפת בארגון.


מתכונת הלימוד


קורס זה מתפרש על פני כ - 140 שעות לימוד. התכנית משלבת בתוכה שיעורים עיוניים ותרגולים מעשיים אשר מאפשרים למשתתפים לתרגל בצורה פרטית את המיומנויות הנלמדות. כמו כן, המסלול משלב תרגול מעשי על גבי תוכנת שקלולית והכנה מרוכזת לקראת מבחני ההסמכה לחשבי שכר.


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי וקריות הוא מוסד לימוד שמציע הכשרות מקצועיות שונות, שמתמקדות בפיתוח היזמות העסקית. תכניות הלימוד במרכז זה מעניקות מיומנויות ניהוליות ועסקיות שכולות לסייע לתלמידים להתחיל ולפתוח עסק חדש או לשדרג את הביצועים של עסקים קיימים. תכניות לימודי התעודה עוסקות בתחומים כגו ניהול, שוק ההון, אינטרנט, ייעוץ, טיפול והנחייה. בין התכניות הנלמדות אפשר למצוא גם קורס יועצי משכנתאות, קורס השקעות בשוק ההון, קורס יזמות עסקית, קורס מסחר ב - EBAY, קורס קניינות ורכש וקורס סחר בינלאומי.


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לכל הפחות. ישנה עדיפות לבעלי ניסיון בתחומי החשבונאות והכספים, כגון מנהלי חשבונות, לעובדים במחלקות חשבונאות ושכר, למנהלי משאבי אנוש או רכזי כוח אדם בארגונים. כמו כן, המסלול מתאים למנהלים שלהם זיקה לתחום הכספים והשכר ולחשבי שכר שמחפשים לקדם עצמם מבחינה מקצועית ומעוניינים להרחיב את הידע שברשותם שתחום החשבונאות והשכר.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את כל החובות במהלך הקור סמוענקת תעודת גמר על ידי מ.ט.י גליל מערבי. בוגרים שעוברים בהצלחה את מבחני ההסמכה החיצוניים מקבלים תעודת חשבי שכר בכירים שניתנת על ידי לשכת רואי החשבון בישראל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס גרין טק במרכז
Guy Nimni
ללא תגובה
קורס ניהול רכש
אורין
ללא תגובה
קורס העברת אמנות ועתיקות
אירינה
ללא תגובה
קורס טכנאי גז במרכז
ארטיום
1 תגובות
קורס ארגונומיה במרכז הארץ
מיכאל ורבואה
1 תגובות
לימודי אימון זוגי במרכז
לילך רודני
1 תגובות
טכנאי חומרה ורובוטיקה לתעודה
איימן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן949 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,258 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp