תואר שני במנהל עסקים וניהול נדל"ן באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - תואר שני מנע"ס ונדל"ן.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול נדל"ן MBA באוניברסיטת תל-אביב


איך בונים מנהל?


לענף המקרקעין יש חשיבות עליונה בכלכלה הישראלית, כמו גם בכלכלות העולם כולו. לאחרונה ניתן לראות עניין ציבורי רב בנושא הנדל"ן, לצד רפורמות ממשלתיות רבות שצומחות בתחום הבנייה. מסיבה זו קיים צורך בחברות נדל"ן ורשויות מקומיות למנהלים מיומנים שמחזיקים בידע הנחוץ לבחירה של השקעות נכונות, שיכולים להוביל את החברות קדימה לרווחים.


כדי לנהל בהצלחה ארגונים ומיזמים בעולם הנדל"ן חייבים כמובן כישורי ניהול מצוינים אך נדרש גם ידע ספציפי בתורת הנדל"ן. באוניברסיטת תל-אביב מתקיימת תכנית תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול נדל"ן, זוהי אחת מן ההתמחויות בתואר השני במנהל עסקים. בוגרי המסלול יכולים לפתח קריירה במסלולים מגוונים ובהם בחברות השקעות בנדל"ן, בארגוני פיתוח וייעוץ נדל"ני וביוזמות ופרויקטים חדשניים בתחום.


תכנית הלימודים


במסגרת התמחות זו הסטודנטים לומדים בהרחבה על שלל סוגיות מהותיות בעולם הנדל"ן בישראל ובעולם. הן מתוודעים להיבטים בכלכלה, במימון, במיסוי ובשוק ההון אפשר משפיעים על תהליכי השקעה ותכנון ועל ביצוע של עסקאות. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות ניהוליות שיכולות לסייע להם לקבלת החלטות נבונות, לבנות אסטרטגיה יעילה ולנהל את הפן הפיננסי של הארגונים שלהם באופן יעיל ורווחי.

 

 


מתכונת הלימוד


משך התכנית הוא כשנתיים והיא מוצעת במסלול עיוני ללא תזה. נוסף על הקורסים העיוניים ושיעורי הבחירה, הסטודנטים לוקחים חלק גם בתרגולים מעשיים בתחום הנדל"ן ומשתתפים בסיורים לימודיים בארץ ובחו"ל בתחום. בשנה השנייה הם מבצעים פרויקט מסכם בו הם מיישמים הלכה למעשה את המיומנויות הנלמדות.


נושאי הלימוד

 

  • ייזום ופיתוח נדל"ן
  • מיסוי מקרקעין
  • ניתוח השקעות נדל"ן
  • נדל"ן בין לאומי
  • מימון וכלכלת הנדל"ן
  • ניהול אסטרטגי
  • תמריצים כלכליים בניהול
  • היבטים משפטיים בתכנון ובעסקאות    
  • ועוד


סגל הוראה


בראש ההתמחות עומד דוקטור למימון נדל"ן שמתמקד במחקריו בהתנהגות אי רציונלית של שחקנים בעולם המקרקעין. הוא משמש יחבר במועצות מנהלים של חברות עסקיות שונות וכן חבר במועצת השמאים הישראלית. כתביו התפרסמו בכתבי עת בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר השני במנהל עסקים פועלות התמחויות נוספות ובהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול בינלאומי ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות. בין המסלולים הנוספים באוניברסיטה ללימודי מוסמך אפשר לציין תואר שני בכלכלה, תואר שני בלימודי עבודה, תואר שני בדיפלומטיה ותואר שני במדיניות ציבורית.


תנאי קבלה


הקבלה למסלול היא למועמדים בוגרי תואר ראשון בממוצע של לפחות 75. בעלי תואר מוסמך או תואר שלישי מתקבלים אף הם. המועמדים נדרשים להציג ציון של לפחות 45 בחלק הכמותי של בחינת GMAT. במקרים מסוימים אפשר לקבל פטור מ - GMAT, כגון בוגרי לימודי מדעים מדויקים ולימודי הנדסה בממוצע 90 לפחות ובוגרי תואר שני בענפים כמותיים.

 


תעודה


הסטודנטים העומדים בכל החובות מקבלים בסיום התכנית תואר שני MBA במנהל עסקים שניתן על ידי אוניברסיטת תל-אביב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp