רוצה פרטים על סמסטר אביב - חינוך?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

סמסטר אביב לימודי חינוך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על סמסטר אביב - חינוך? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חינוך בסמסטר אביב


רוצים ללמוד חינוך בסמסטר אביב ולהרוויח שנה?


הדרך לתפקידי הוראה ולהובלה של יוזמות ותהליכים חברתיים ופדגוגיים מתחילה בלימודי החינוך. לימודי החינוך הם בין המבוקשים באקדמיה ואנשים רבים שבוערת בהם תחושת שליחות בוחרים בהם. הלימודים מאפשרים לקבל את כל הכלים כדי לשמש מורים איכותיים ורחבי אופקים, שיכולים להדריך את הדור הצעיר ולהטמיע בו ידע וערכים.


למי שפספסו את מועד ההרשמה בתחילת השנה האקדמית מסיבות שונות אך אינם מעוניינים להפסיד שנת לימודים שלמה, מציעים מספר מוסדות לימודי חינוך בסמסטר אביב. הלימודים מתחילים בין החודשים פברואר לאפריל וכוללים המשך גם לסמסטר נוסף בחודשי הקיץ. לרוב ממשיכים ללמוד עם יתר הסטודנטים בשנה השנייה לאחר השלמת הפערים. בלימודי חינוך, שנמשכים בין שלוש לארבע שנים, הבחירה בסמסטר אביב יכולה לספק יתרון גדול לסטודנטים, ולאפשר להם להימנע מ"בזבוז זמן" בדרך לסיום התואר.


בין מוסדות הלימוד המאפשרים להתחיל ללמוד בסמסטר אביב ללימודי חינוך:

 


המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


לימודי החינוך במרכז ללימודים אקדמיים נלמדים לימודי חינוך לתואר BA שאורכם שלוש שנים. מוסד הלימוד פותח שלושה מחזורי לימוד לאורך שנת הלימודים, בחודש פברואר, בחודש יוני ובחודש אוקטובר, במטרה לאפשר לסטודנטים לבחור במתכונת הלימוד המתאימה להם ביותר ולמנוע מהם להפסיד שנת לימוד. הלימודים המתחילים בסמסטר הקיץ נלמדים, בדומה ללימודי החינוך במועד הרגיל, במתכונת לימודי ערב בחינוך. מפגשים מתקיימים גם בימי שישי בשעות הבוקר. בשנה השלישית הסטודנטים בוחרים במיקוד חברה וקהילה או במיקוד תרבות ופנאי, שמאפשרים להם לשים דגש על היבטים מסוימים של עבודת המחנכים.


מכללת לוינסקי לחינוך


מכללת לוינסקי מפעילה מסלול קבלה בסמסטר אביב, שמתקיים במתכונת נוחה לשילוב הלימודים עם עבודה. הסטודנטים לומדים בתכנית שכוללת תשעה סמסטרים, כולל לימודים בחודשי הקיץ כשאורכה הכולל של התכנית הוא כארבע שנים וחצי. תכניות הלימוד בתחום החינוך כוללות לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך מיוחד, לימודי חינוך לבתי ספר יסודיים ולימודי חינוך לבתי ספר על יסודיים, בהתמחויות שונות. הסטודנטים במוסד זה יכולים לקבל סיוע במימון שכר הלימוד בשנת הלימודים האחרונה, לעומדים בדרישות המכללה.

 


הקריה האקדמית אונו


בקריה האקדמית אונו מתקיימים לימודי חינוך וחברה שמעניקים תואר ראשון BA (ללא תעודת הוראה). מוסד הלימוד מאפשר להתחיל ללמוד בסמסטר אביב, במחזור המתחיל בחודש פברואר. הלימודים, שנמשכים כשלוש שנים, מתקיימים במתכונת בוקר שכוללת שלושה ימי לימוד שבועיים. לימודי החינוך במוסד זה משלבים גם תרגול במרכז סימולציות בו הסטודנטים יכולים להתנסות במצבים המדמים את סביבת העבודה המקצועית. עוד מציעים במוסד זה תכניות לימודי משפטים בסמסטר אביב ולימודי מנהל עסקים בסמסטר אביב.


המכללה האקדמית אחוה


המכללה האקדמית אחוה מציעה לימודי חינוך שמתחילים בסמסטר אביב הנפתח בחודש מרץ. בבית הספר לחינוך של המכללה נלמדים שלל מסלולים בהם לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך לבתי ספר על יסודיים, לימודי חינוך על יסודי, לימודי חינוך מיוחד ולימודי הוראת אנגלית. אפשר לבחור בהתמחויות שונות לקבלת תעודת הוראה. מתקיימת גם תכנית מצוינים בחינוך ותכניות ייעודיות לדוברי ערבית. כמו כן, במכללה פועלים מסלולי לימוד בתחומי המדעים וכן תכניות לתואר שני בחינוך.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על סמסטר אביב - חינוך?

רוצה לדעת יותר על סמסטר אביב - חינוך?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד סמסטר אביב - חינוך

התאמה לתפקיד בחינוך והוראה

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: חינוך והוראה

התקבלו 2,822 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא חינוך והוראה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp