קורסים בתחום המחשבים במכללת מנטור

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

קורסי מחשבים במכללת מנטור - MENTOR


עיצוב בעולם הממוחשב


עולם העיצוב לא קופא במקום והוא מושפע באופן ניכר מן המהפכה הדיגיטלית שעוברת על המשק. תהליכי העיצוב עוברים ברובם לפלטפורמות ממוחשבות ומשלבים תוכנות גרפיקה מתקדמות שבאות לגוון ולהרחיב את האפשרויות שעומדות בפני מעצבים בסטודיו. תחומי הגרפיקה הממוחשבת הם גם מרכיב חשוב בתעשיות כמו עיצוב האתרים והאפליקציות ובתחום הגיימינג, שגם בהם יכולים מעצבים מוכשרים להשתלב ולצמוח.


מכללת מנטור למקצועות העיצוב מציעה קורסים שונים בתחום המחשבים. אלה מאפשרים להכיר תוכנות גרפיקה ועיצוב ממוחשבות ולרכוש כלים טכנולוגיים חדשים. דרך המיומנויות שנלמדות בקורסים יכולים מעצבים לשכלל את סל הכלים שברשותם. גם מי שמחפשים לעשות צעדים ראשונים בעולם העיצוב יכולים לקבל כלים חשובים בקורסים הללו.


אלה הקורסים בתחום המחשבים שמתקיימים במכללת מנטור:


קורס עיצוב ופיתוח משחקים


קורס פיתוח משחקים בא להכשיר אנשי מקצוע לתעשיית מחקרי המחשב והמובייל. מסלול זה מעניק כלים להיבטים השונים ביצירת המשחקים, כגון עיצוב, תכנות, סאונד וגרפיקה. הקורס כולל פרויקטים מעשיים ביצירה של משחקים למובייל ולדסקטופ והוא משלב מפגשים עם יוצרי משחקים. המסלול מתאים לאנשי עיצוב ותוכנה ולכל מי שמחפשים קריירה בעולם האינטראקטיב.


קורס אוטוקאד


במהלך קורס AutoCAD במשתתפים מכירים לעומק את תוכנת השרטוט וההדמיה בדו ממד. הם לומדים לעבוד בה באופן יכיל ובוחנים את תרומתה לאדריכלים, למעצבים ולאנשי מקצוע בתחום הבנייה בתהליך התכנון.


קורס אינדיזיין


תלמידי קורס אינדיזיין מכירים את התוכנה של חברת אדובי ולומדים מיומנויות חשובות בעימוד ועיצוב. לאורך ההכשרה מכירים שיטות לעימוד של מודעות, ספרים, חוברות וניירת עסקית. התכנית מתאימה לבוגרי קורס תקשורת חזותית במכללה או למחזיקים בידע קודם בשימוש בפוטושופ ואילוסטרייטור שמחפשים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי.

 

קורס אפטר אפקטס


קורס After Effects חושף לאפשרויות הוספת האפקטים והקומפוזיציה שמציעה התוכנה הפופולרית. בקורס לומדים לשלב מלל, צבע ועצמים גרפיים בסרטונים וכן רוכשים מיומנויות תלת ממד. המסלול מתאים במיוחד לעורכי וידאו, למעצבי אתרים ולגרפיקאים שמחפשים לרכוש כלים נוספים בעיצוב וטכניקות בסיסיות מתקדמות לשימוש בתוכנה. המכללה מציעה גם קורס אפקטר אפקטס למתקדמים, שמיועד לעורכים מנוסים יותר.


קורס עריכה בפרימייר


המשתתפים בקורס פרימייר לומדים טכניקות לצילום וידאו ולעריכה בתוכנה. הוא בוחנים את השלבים המקובלים בעבודה, מצילום והעברה של החומרים למחשב, דרך אפשרויות העריכה הרבות שמציעה התוכנה ועד לייצוא של סרטים מוגמרים בפורמטים שונים.  מוצע גם קורס פרימייר למתקדמים, שמאפשר להעמיק את השליטה בתוכנה. הקורס למתקדמים נמשך כחודשיים.


קורסי פוטושופ


המכללה עורכת שני קורסים לשימוש בתוכנת פוטושופ, קורס למתחילים, שמתאים למי שעושים את צעדיהם הראשונים בענפי העיצוב הגרפי והפרסום; וקורס למתקדמים שבו מכירים טכניקות ושיטות מורכבות יותר בתוכנה. שני המסלולים משלבים פרויקטים מעשיים בעיבוד ובריטוש של תמונות.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp