רוצה פרטים על משפטים סמסטר אביב?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי משפטים בסמסטר אביב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על משפטים סמסטר אביב? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סמסטר אביב ללימודי משפטים - סמסטר אביב משפטים


לא מפספסים שנה בלימודי המשפטים


לימודי המשפטים הם בין המסלולים המבוקשים באקדמיה. מי שלא הספיקו מסיבות שונות להירשם לסמסטר אוקטובר שנפתח בתחילת השנה, למשל עקב צורך להשלים בגרויות או לגשת לפסיכומטרי, לא תמיד נדרשים לחכות שנה שלמה עד שיוכלו להירשם. בדיוק למקרים אלה מאפשרים חלק ממוסדות הלימוד הרשמה לסמסטר אביב.


סמסטר אביב מתחיל לרוב בחודשים פברואר עד אפריל. הסטודנטים מתחילים ללמוד בסמסטר השני של שנת הלימודים ולרוב ממשיכים גם לסמסטר קיץ. ברוב המקרים, בשנה השנייה ללימודים כבר לומדים יחד עם שאר הסטודנטים. באופן זה, הם יכולים לחסוך זמן ולסיים את התואר יחד עם הסטודנטים שהחלו ללמוד באוקטובר. בלימודי המשפטים, שמתאפיינים במשך לימוד ארוך באופן יחסי, החיסכון בזמן הוא יתרון משמעותי לסטודנטים ששואפים להיות משפטנים ורוצים ללמוד ולא להפסיד שנה.


אלה הם מוסדות הלימוד השונים ברחבי הארץ בהם ניתן להירשם לסמסטר אביב במסגרת לימודי המשפטים:


הקריה האקדמית אונו


בקריה האקדמית אונו מאפשרים להתחיל את השנה בסמסטר ב' (שמכונה במוסד זה "סמסטר חורף"). הלימודים מתחילים בחודש פברואר וכוללים סמסטר קיץ כך שבשנה ב' לומדים עם כל הסטודנטים. לרוב נפתחים מסלולי סמסטר ב' גם בקמפוס ירושלים של מוסד הלימוד.


לימודי המשפטים כוללים התמחויות שונות כגון פלילי, ציבורי, אזרחי ומסחרי והם משלבים קליניקות מעשיות. לימודי המשפטים מתקיימים במסלול לימודי ערב שכולל גם מפגשים ביום שישי. משך התואר הוא כשלוש שנים וחצי. ניתן ללמוד גם במסלול לימודי משפטים ותואר שני במנהל עסקים.

 


המסלול האקדמי המכללה למינהל


במסלול האקדמי המכללה למינהל, הממוקם בראשון לציון, מאפשרים להתחיל ללמוד בסמסטר האביב ולהשתלב במערכת הרגילה בשנה ב'. לתלמידים במסלול זה נוסף קורס השלמה "יסודות המקצוע המשפטי". את הקורסים החסרים משלימים במסגרת מכינה ייעודית בחודשי הקיץ.


המכללה מציעה גם תארים כפולים ללימודי משפטים וכלכלה ולימודי משפטים ומנהל עסקים. ישנם מסלולים נוספים במכללה שנפתחים בסמסטר אביב וכך ניתן ללמוד לסמסטר אביב במנהל עסקים או לסמסטר אביב במדעי המחשב.


אוניברסיטת חיפה


משך לימודי המשפטים באוניברסיטת חיפה הוא שלוש שנים וחצי והם נלמדים במסלול חג חוגי. סמסטר האביב באוניברסיטה נפתח בחודש מרץ ומאפשר לצבור את הפערים במהלך סמסטר הקיץ. הלימודים מאפשרים לסטודנטים עם הישגים גבוהים להשתתף במשלחות לחו"ל ובתכניות חילופי סטודנטים. בפקולטה למשפטים מתקיימות אפשרויות לימוד שונות, בהם מסלול ייעודי למצטיינים, לימודי משפטים ותואר שני במשפטים (מסלול מקוצר בן ארבע שנים בלבד), וכן תכניות לתואר שני במשפטים ולדוקטורט בתחום.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על משפטים סמסטר אביב?

רוצה לדעת יותר על משפטים סמסטר אביב?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד משפטים סמסטר אביב

התאמה לתפקיד עורכ/ת הדין

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: משפטים - עריכת דין

התקבלו 1,499 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא משפטים - עריכת דין

דליה דורנר
השופטת דליה דורנר, שברשותה קריירה של עשרות שנים בעולם המשפט הישראלי וכהונה כשופטת בבית המשפט העליון, חושבת שאחד הכלים המרכזיים להצלחה בלימודי המשפטים היא אהבה גדולה למקצוע - לבחור תחום התמחות פרקטי מצד אחד, אך קרוב ללב מצד שני.
"אדם צריך לדעת מה הוא רוצה לעשות אבל גם צריך לאהוב את התחום. הוא חייב לגלות בו עניין. אני מקווה שמי שהולך ללמוד משפטים עושה זאת כי הנושא מושך את ליבו... אם אתה רוצה להצליח באמת בעולם המשפט, אתה חייב לאהוב את התחום באמת."
דליה דורנר
שופטת בית המשפט העליון בדימוס
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למשפטים הם כישורים אנליטיים לוגיים ברמה גבוהה (הבנה טובה של חומרים ומשמעותם) לצד יכולת מילולית גבוהה הן בקריאת טקסטים מרובים, והן בהתנסחות בכתב ובע"פ הן בעברית והן באנגלית. לצורך עיסוק בתחומים כמו שוק ההון, הייטק וקניין רוחני נדרשת גם יכולת כמותית טובה ורצויה גם מידה של הבנה טכנית סבירה.
בתחומי העניין, עניין במדע (חקר, ירידה לפרטים) לצד עניין בתחומי תרבות (ערכים, תקדימים) וחברה. נטייה עסקית וארגונית מהוות יתרון.
תכונות האישיות הנדרשות הן בראש וראשונה שיקול דעת, רצינות, בגרות, בשלות, יסודיות, ירידה לפרטים, ולאחר מכן - מיומנויות בינאישיות טובות – יכולת יצירת קשר, עבודת צוות, פתיחות.
כל אלו לצד עצמאות, מיומנויות ניהול, דומיננטיות ויכולת ייצוג תקינה ועמידה מול קהל (לא תמיד נדרשת).
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp