לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות ניהול ופיתוח מערכות מידע במכון טכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - ניהול טכנולוגיה וניהול מערכות מידע.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות מערכות מידע ניהול ופיתוח במכון טכנולוגי חולון HIT


עומדים בראש הפן הטכנולוגי


תהליכי העבודה בארגוני הייטק ותעשייה הולכים ומשתכללים וכך גם מערכות המידע בהן חברות אלה משתמשות הופכים למורכבים יותר. מערכת המידע צריכה להיות מותאמת לצורכי הארגון, לתנאים בשטח וליעדים. על מנהלי מערכות המידע להכיר את כל הטכנולוגיות העדכניות ביותר ולהתעדכן בתמורות בתעשייה כדי לעמוד בקצב וכך להתמודד עם שינויים ותהליכי תכנון וייצור חדשים.


מערכות המידע הפכו לחלק בלתי נפרד מתפקודו של כל ארגון וכך נוצר ביקוש רב למומחים לפיתוח טכנולוגיות אלה ולניהול פעולתן. במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה ב - HIT מכון טכנולוגי חולון אפשר ללמוד במסלול בחירה במערכות מידע - פיתוח וניהול. תכנית זו מקנה כלים פרקטיים שמאפשרים לבוגרים להשתלב בתחומי ניהול מערכות וטכנולוגיות מידע בחברות.

 


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול בחירה זה לומדים כיצד לנתח צורכים של ארגונים מבחינת ניהול מערכות המידע ואיך לתרגם צורכים אלה לטכנולוגיות המתאימות ביותר ולשלב אותן עם אסטרטגיות ארגוניות חדשניות. הם מתוודעים לכלים מענפים כגון מדעי המחשב, טכנולוגיות עילית, אלגוריתמים, כלכלה וחקר הביצועים וכן מכירים מספר שפות תוכנה לצורך הבנת הסביבה הממוחשבת. בהמשך, הם לומדים על הפן הטכנולוגי והניהולי של יישום מערכות המידע במסגרת הארגון ועל טכניקות להובלת פרויקטים בתחום ה - IT.


מתכונת הלימוד


הלימודים נמשכים כארבע שנים, מסלול מערכות מידע פיתוח וניהול נבחר בתום השנה השנייה. הו כולל קורסי בחירה ייחודיים להתמחות. כמו כן, הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר בתחום פיתוח וניהול מערכות המידע. הפרויקט מאפשר להם ליישם תהליכים של תיכון, התאמה ובנייה של מערכות מידע ולחקור סוגיות שנוגעות להטמעה מיטבית של מערכות בתעשייה.


נושאי הלימוד

 

  • עיצוב וניתוח בסיסי נתונים
  • תכנות בשפת C#
  • מערכות מידע ארגוניות
  • בינה מלאכותית ויישומיה בניהול
  • ניתוח ושימוש ב - UML    
  • JAVA ותכנות מונחה אובייקטים    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בין נושאי המסלולים אותם יכולים הסטודנטים לבחור נכללים ניהול פרויקטים, תעשייה וניהול, ניהול משאבי אנוש וניהול לוגיסטיקה ותפעול. כמו כן, פועל מסלול התמחות במערכות מידע ששם דגש על תחום הביג דאטה וניתוח הנתונים. במוסד הלימוד פועלות תכניות לימודים בענפי ההנדסה והעיצוב, כגון לימודי טכנולוגיות למידה, לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי הנדסת חשמל ולימודי מדעי המחשב.


תנאי קבלה


ציון ההתאמה (ממוצע הפסיכומטרי והבגרויות) המבוקש לקבלה ללימודי ניהול טכנולוגיה הוא לפחות 550. על המועמדים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ובבגרות ברמת 4 יחידות או 5 יחידות ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות. מי שאין בידיהם ציוני הסף הנדרשים בבגרויות יכולים ללמוד במכינות וקורסים שמציע המכון. מוסד הלימוד מקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע הציונים החיצוניים שלהם 80 ומעלה.


תעודה


תואר ראשון B.Sc. בניהול טכנולוגיה מוענק לבוגרים שעומדים בכל החובות במסגרת התכנית. נוסף על כך ניתנת תעודת גמר שמעידה על השלמת התמחות במערכות מידע - פיתוח וניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון HIT

כלים שיעזרו לך לבחור