לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות ניהול פרויקטים ב - HIT מכון טכנולוגי חולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - ניהול טכנולוגיה וניהול פרויקטים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול טכנולוגיה עם התמחות בניהול פרויקטים במכון הטכנולוגי חולון HIT


כל השיקולים בדרך ליעד


בין השינויים הניכרים בסביבת העבודה בעשורים האחרונים אפשר למנות את המעבר לתפיסה מבוססת פרויקטים. גישה זו נחשבת ליעילה יותר מן התפיסה מבוססת התהליכים והיא מאפשרת לקצר את משך העבודה, להפחית עלויות ולהגיב באופן דינמי וגמיש יותר לאתגרים ולמשימות. הארגונים של היום לא מפסיקים להתפתח ולגדול וכך המשימות והפרויקטים הופכים למורכבים יותר וגם דורשים מיומנויות רבות יותר מצד מי שמנהלים אותם.


המכון הטכנולוגי חולון HIT מאפשר לסטודנטים בלימודי ניהול טכנולוגיה ללמוד בהתמחות בניהול פרויקטים. תכנית זו מקנה כלים מגוונים לניהול פרויקטים טכנולוגיים ובתחום מערכות המידע, והיא באה לענות על ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בתחום בתעשייה של היום. הבוגרים יכולים להשתלב בשלל חברות טכנולוגיות בתפקידי ניהול פרויקטים.

 


תכנית הלימודים


לאורך ההתמחות הסטודנטים רוכשים כלים רבים בתחום ניהול הפרויקטים. הם מפתחים יכולות חשיבה מערכתית שיכולות לסייע לבחון את הארגון בראיה כוללת תוך התמקדות בפרטים קטנים. הם לומדים להגדיר מטרות ויעדים, לקבוע לוחות זמנים ריאליים ולהתאים את ההתנהלות והתקציבים לאופיו של כל פרויקט. נוסף על כך, הם דנים בדרכים להתנהלות מול גורמי פנים וחוץ המלווים את הפרויקט בשלביו השונים וכך מפתחים כישורי ניהול משא ומתן והפקת לקחים.


מתכונת הלימוד


זוהי התמחות שמתקיימת במסגרת לימודי ניהול הטכנולוגיה, לימודים אלה נמשכים כארבע שנים כאשר בהתמחות בוחרים בתום השנה השנייה. הסטודנטים לוקחים חלק בקורסים ייעודיים של ההתמחות ומשתתפים בקורסים וסמינרים נוספים. נוסף על כך, הם עורכים פרויקט גמר בו הם מיישמים בפועל את מיומנויות ניהול הפרויקטים הנלמדות. הפרויקט מתבצע בקבוצות ובמהלכו בוחנים מקרוב אתגרים של ארגונים ובעיות טכנולוגיות וניהוליות במסגרתם.


סגל הוראה


ראשת ההתמחות היא מהנדסת תעשייה וניהול בעלת תואר שלישי. מחקריה מתמקדים בענפי ניהול הפרויקטים, הנדסת המערכות והנדסת התעשייה והניהול. כמו כן, בעבר שימשה סגנית הנשיא לחינוך בעמותה לניהול הפרויקטים בישראל ולאורך השנים השתתפה הכנסים רבים בתחום ניהול הטכנולוגיה.


על מוסד הלימוד


התמחויות נוספות שמוצעות במסגרת לימודי ניהול הטכנולוגיה כוללות תעשייה וניהול, ניהול לוגיסטיקה ותפעול, ניהול המשאב האנושי ומערכות מידע בהתמקדות בניהול ובפיתוח או במערכות ניתוח נתונים וביג דאטה. במכון הטכנולוגי אפשר ללמוד גם לימודי הנדסת חשמל, לימודי טכנולוגיות למידה, לימודי מתמטיקה שימושית, לימודי מדעי המחשב ולימודי עיצוב. מוצע גם תואר שני בניהול טכנולוגיה.


תנאי קבלה


ציון ההתאמה הנדרש לקבלה לתכנית הוא לפחות 550. בעלי ממוצע בגרות של 102 ומעלה או הנדסאים שממוצע הציונים החיצוניים שלהם 80 לפחות פטורים ממבחן הפסיכומטרי. נוסף על כך יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 80 או ברמת 4 יחידות לימוד בציון של לפחות 70, ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. מכינות בפיזיקה ומתמטיקה מוצעות למי שאינם עומדים בתנאי הסף.


תעודה


מי שמסיימים את הלימודים בהצלחה מקבלים תואר ראשון B.Sc בניהול טכנולוגיה אשר ניתן על ידי מכון טכנולוגי חולון HIT. תעודת גמר ייעודית שמעידה על תחום ההתמחות מוענקת גם היא לבוגרים לאחר השלמת כל חובותיהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון HIT

כלים שיעזרו לך לבחור