לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות ניהול התפעול במכון הטכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - לימודי ניהול תפעול.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות ניהול התפעול ולוגיסטיקה ב - HIT מכון טכנולוגי חולון


המומחים ביעילות


למערך הלוגיסטי של ארגונים יש תפקיד חיוני ומהותי בהתנהלות השוטפת וכשליש מסך ההוצאות של חברות מופנה לענף התפעול. כוח האדם לניהול הלוגיסטיקה נדרש לשים לב לפרטים גדולים וקטנים ולראות את הארגון וצורכיו בצורה כוללת. הקצב המהיר והאופי הגלובלי של המשק בימינו מחייב אותם לערוך שינויים מתמידים בסביבת העבודה וליצור קשרים עם גורמים ברחבי העולם.


כדי להתמודד בהצלחה עם אתגרים לוגיסטיים יש צורך בכלים וידע במודלים האפקטיביים ביותר בתחום. במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה במכון טכנולוגי חולון HIT אפשר ללמוד במסלול ניהול התפעול ולוגיסטיקה, שמקנה כלים לפתרון של בעיות, לייעול תהליכים ולחסכון במשאבים ארגוניים. הסטודנטים במסלול זה לומדים למצות באופן מרבי את התפוקה והמשאבים של חברות, הכלים שהם רוכשים במהלך הלימודים יכולים לעזור להם להשתלב בארגונים ובעסקים משלל סוגים.

 


תכנית הלימודים


הלימודים במסלול זה מתמקדים בהיבטים שונים של ענפי הלוגיסטיקה וניהול התפעול, דרך עיסוק משולב בכל ההיבטים הללו הם מנתחים ומפתחים פתרונות שיכולים לשרת גופים עסקיים משלל סוגים. הסטודנטים דנים בתהליכי תובלה של חומרי גלם, מוצרים וסחורות וכן בטכניקות בתחום האספקה שנוגעות ליצירה של מערך יעיל לניהול מלאי ומחסנים. נוסף על כך, הם בוחנים סוגיות בתיקונים ובאחזקה שוטפת בארגון ובטיפול ושירות ללקוחות. בהמשך הם מעמיקים בתחום התשתיות של מחסנים, מבנים, מעברים וכבישים ובתרומתם לתפוקת הארגון.


מתכונת הלימוד


לימודי ניהול טכנולוגיה נפרשים על פני ארבע שנים, ההתמחות בתפעול ולוגיסטיקה נבחרת בשנתיים האחרונות. מוסד הלימוד מאפשר ללמוד במסלול לימודי בוקר או בתכנית לימודי ערב גמישה, שכולל סמסטרים בקיץ ומתאים לאנשים עובדים.


בשנה האחרונה עורכים פרויקט מסכם שבו מתמודדים עם בעיות מחקריות וניהוליות בעזרת כלים טכנולוגיים שונים. הפרויקט מתקיים בקבוצות ומאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון בתעשייה בזמן הלימודים.

 


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים בהתמחות כוללים:

 

  • ניהול מכרזים ורכש
  • ניהול מערכות ייצור
  • ניהול מערכות הפצה
  • יישומי מחשב בלוגיסטיקה
  • מערכות תפעול ולוגיסטיקה    
  • ועוד


סגל הוראה


בראש התמחות זו עומד חוקר בעל תואר שלישי במדעי המחשב, בעל רקע גם בתחומי הנדסת החשמל ובתחום המחשבים שברשותו ניסיון בתעשיית ההייטק. בין תחומי המחקר שלו אפשר למנות רשתות אד הוק, תורת התורים ואופטימיזציה של עלויות חשמל בשאיבת מים.


על מוסד הלימוד


מסלולי התמחות נוספים שמוצעים במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה כוללים ניהול פרויקטים, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי ניהול משאבי אנוש, מערכות מידע וניתוח נתונים ומערכות מידע, ניהול ופיתוח. המכון הטכנולוגי חולון מפעיל מסלולים נוספים ובהם לימודי הנדסת חשמל, לימודי טכנולוגיות למידה, לימודי מדעי המחשב ולימודי עיצוב תעשייתי.

 

תנאי קבלה


המועמדים נדרשים להיות בעלי בגרות מלאה וציון פסיכומטרי של 550 ומעלה. הם צריכים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 5 או 4 יחידות ובגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. מי שלא עומדים ברף זה צריכים לעבור מכינה בפיזיקה. בעלי ממוצע בגרויות גבוה במיוחד, של 102 לפחות, מתקבלים ללא פסיכומטרי.


תעודה


העומדים בכל הדרישות זכאים לקבל בתום הלימודים תואר ראשון בניהול טכנולוגיה B.Sc. מטעם מכון טכנולוגי חולון HIT. נוסף על כך מוענקת תעודת גמר שמעידה על ההתמחות בניהול הלוגיסטיקה והתפעול.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון HIT

כלים שיעזרו לך לבחור