קורסי חשבונאות במכללת MBC

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על MBC - קורסי חשבונאות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בתחום החשבונאות במכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים


הבנה מעמיקה בתחום החשבונאות


התנודות והמגמות המשתנות במשק הישראלי והעולמי הופכות את תחום החשבונאות לדינמי ביותר. עובדים בתחומי השכר והנהלת החשבונות נדרשים להתעדכן בשינויים האחרונים וכן להפגין מיומנויות טכנולוגיות במסגרת תפקידם, כדי לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. גם פן המדיניות והפיקוח על הענף מתפתח משנה לשנה, כאשר המדינה מנהיגה רפורמות שונות במטרה לייעל את הנעשה במשק. נראה שבכל הנוגע לשכר, תיעוד רווחים, דיני עבודה וביטוח פנסיוני, המשק הישראלים או עומד במקום וכך מתאים עצמו למגמות במדינות ברחבי העולם.


במכללת MBC שממוקמת באזור התעשייה של חצור הגלילית מתקיימות שלל הכשרות מקצועיות בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה והמדעים, וכן תכניות רבות בתחום החשבונאות. קורסי החשבונאות במכללה זו מקנים לתלמידים ידע חשבונאי עדכני וגם מכינים אותם לקראת מבחני הסמכה חיצוניים שעורכים גופים כגון משרד הכלכלה ומועצת רואי החשבון. באופן זה, נפתחות בפני בוגרי הקורסים דלתות רבות לקריירה בתחום החשבונאי, כעצמאיים או כשכירים.


אלו הם הקורסים בתחום החשבונאות אשר מתקיימים במכללת MBC:


קורס חשבי שכר בכירים


קורס חשבי שכר בכירים במכללה מקנה למשתתפיו הבנה נרחבת של הכנה ופיקוח על תלושי משכורות בארגונים במשק. התלמידים בוחנים שלל סוגיות משפטיות וחשבונאיות, לרבות חוזים ודיני עבודה, זכויות עובדים וחובותיהם, היבטים בביטוח פנסיוני וטיפול בקופות הגמל. מסלול חשבי השכר מכין את התלמידים לקראת בחינות חיצוניות של מועצת רואי החשבון, שלאחריהם מקבלים דיפלומה מקצועית לחשבי שכר בכירים. היקפו של הקורס הוא כ - 154 שעות אקדמיות והוא מתקיים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה.


קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2


מוסד הלימוד מציע קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 (הידוע גם בשמו קורס הנהלת חשבונות בסיסי ומתקדם). לאורך הקורס לומדים על מיומנויות פיננסיות וחשבונאיות בסיסיות וכן מתרגלים עבודה בסביבה ממוחשבת בעולם החשבונאי דרך תוכנות ויישומים שונים. כך למשל לומדים לערוך דוחות כספיים ולחשב תהליכי רווח והפסד. כמו כן, בוחנים בסוגי הדוחות הנדרשים במוסדות וגופים במגזרים השונים כגון מלכ"רים, רשויות מקומיות ומפעלים תעשייתיים.


תכנית זו מכינה את התלמידים לקראת מבחנים שנערכים מטעם משרד הכלכלה בדרך לקבלת תעודת המקצוע. המסלול, המשב לימוד עיוני עם תרגולים פרקטיים שונים, כולל 320 שעות לימוד. תעודת הגמר שניתנת לבוגרים מאושרת על ידי משרד הכלכלה והתעשייה.


קורס הנהלת חשבונות סוג 3


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מיועד לבוגרי המסלול להנהלת חשבונות ברמת בסיסי ומתקדם או לבעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 2, שמעוניינים להתקדם בסולם הדרגות בתחום החשבונאות ולרכוש כישורים מתקדמים יותר. במהלכו לומדים עקרונות מתקדמים בהנהלת חשבונות אשר מאפשרים לבוגרים להשתלב בשלל מסגרות כגון משרדי הנהלת חשבונות, ארגונים, חברות פרטיות ופירמות לראיית חשבון.


לקראת סיומו של הקורס, שמקיף כ - 214 שעות אקדמיות, מקבלים הכנה מקיפה לקראת מבחני הסמכה של לשכת רואי החשבון. מי שעוברים אותם בהצלחה ועומדים בכל התנאים מקבלים את הדיפלומה המקצועית מטעם המשרד. יש לציין כי מוסד הלימוד מספק לבוגריו הכוונה וייעוץ כדי לסייע להם בצאתם לשוק העבודה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס בילוש ומודיעין במרכז
אוריאן סלמן
ללא תגובה
קורס הנחיית הורים בירושלים
נירית בן יקר
ללא תגובה
לימודי תעודה לתחום רווחי
זוהר
ללא תגובה
תנאי קבלה לקורס מנהל עבודה
אריאל
1 תגובות
איפה לומדים קורס בישול?
אוורורה יעקבי
1 תגובות
קורס תעודה של אוטם
נינה יוספיאן
1 תגובות
מחיר לימודי קצין בטיחות בתעבורה
עומרי וקנין
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים931 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp