לימודי ניהול טכנולוגיה והנדסת תעשייה וניהול במכון טכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - לימודי הנדסת תעו"נ.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת תעשייה וניהול במכון הטכנולוגי חולון HIT


עומדים בקצב ופורצים קדימה


מימי המהפכה התעשייתית ועד ימינו עברו תמורות משמעותיות ביותר על התעשייה. הארגונים של היום הם תחרותיים יותר מאי פעם ולפיכך נדרשים לעמוד בסטנדרט גבוה בתחום עלויות ותפוקה. גם בפן הפנים ארגוני עובדים ומנהלים נדרשים להתאים את עצמם לשגרה מאתגרת ולשפר את תהליכי הייצור והעבודה באופן מתמיד. ערכים אלה של שינוי והתייעלות רלבנטיים לארגונים קטנים וגדולים.


במכון טכנולוגי חולון HIT אפשר ללמוד במסלול לימודי הנדסת תעשייה וניהול. זוהי תכנית התמחות שמוצעת במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה, אשר באה להציע לסטודנטים כלים וידע נרחב לתכנון ולתפעול של מערכות ושירותים בתעשייה. באפשרות הבוגרים להשתלב במגוון ענפים במשק בתפקידים בכירים והם יכולים לפקח, לתכנן ולנהל תהליכי אינטגרציה ופיתוח בחברות שונות.

 


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול התמחות זה מעמיקים בגורמים שמייעלים תהליכים בארגונים ולומדים כיצד להגדיל באמצעותם את פריון העבודה. לאורך הלימודים הם בוחנים שיטות לחקר וניתוח תהליכי עבודה ומתוודעים לתיאוריות ותורות הנדסיות שונות כגון ניהול פרויקטים, ניהול איכות ושיטות מודרניות לתפעול. נוסף על כך, הם לומדים כיצד מנהלים מערכות מידע ומכירים גישות לניהול ולעיבוד של נתונים, מערכות פיזיות ופתרונות הנדסיים מתקדמים.


מתכונת הלימוד


הסטודנטים יכולים לבחור בתכנית התמחות זו בתום השנה השנייה ללימודי הניהול הטכנולוגי, שאורכם כארבע שנים. המסלול משלב קורסי בחירה מגוונים יחד עם עבודה מעשית במעבדות וביצוע של פרויקט גמר מסכם. מוסד הלימוד מאפשר ללמוד במסלול בוקר או במסלול לימודי ערב גמיש שכולל סמסטרים בחודשי הקיץ.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במסלול זה אפשר לכלול:

 

  • הנדסת אנוש
  • ניהול שינוי בארגון
  • תכנון ופיקוח על ייצור
  • ניתוח מערכות תפעול
  • מערך ומיקום מפעלים
  • רובוטיקה במערכת הייצור    
  • ועוד


סגל הוראה


בראש התמחות זו עומד חוקר בעל תואר פרופסור. מחקריו עוסקים בתחומים כגון מחזור חיי המוצר, אסטרטגיה וניהול סיכונים בתעשייה ולאורך השנים פרסם מאמרים רבים בענפים הללו.


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה מציע מוסד הלימוד מספר מסלולי התמחות נוספים, כגון ניהול פרויקטים, ניתוח נתונים ומערכות מידע, ניהול ופיתוח מערכות מידע, ניהול תפעול ולוגיסטיקה וניהול משאבי אנוש. כמו כן, במכון הטכנולוגי חולון מתקיימים לימודי הנדסת חשמל, לימודי מדעי המחשב, לימודי טכנולוגיות למידה ולימודי עיצוב תעשייתי.


תנאי קבלה


מתקבלים מועמדים שברשתם ציון פסיכומטרי של לפחות 550, שברשותם בגרות מלאה. בעלי בגרות בממוצע 102 לפחות יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. כל המועמדים נדרשים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה. מי שאינם עומדים בתנאי זה צריכים להשלים מכינה במתמטיקה בציון של 80 ומעלה.


תעודה


לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את הלימודים מוענקת תואר ראשון B.Sc. בניהול טכנולוגיה מטעם המכון הטכנולוגי חולון HIT. כמו כן, הם מקבלים תעודת ייעודית שמעידה על תחום הבחירה בתעשייה וניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון
פורום לימודי הנדסה
איזה סוג מחשב נייד צריך ללימודי הנדסה מכנית?
הדר
1 תגובות
תנאי קבלה לאורט בראודה
שמוליק בן חמו
1 תגובות
האם אפשר להשלים תואר מהנדס לבוגר הנדסאי?
יקותיאל ישעיהו
1 תגובות
איפה אפשר ללמוד הנדסת תעשייה וניהול?
יעל כומארי
1 תגובות
התלבטות בין לימודי הנדסה רפואית, ביו רפואית טכנולוג רפואי
עדן סעיד
1 תגובות
בחירת מקצוע ללימודי הנדסה
גל גבאי
1 תגובות
קבלה להנדסה ביו רפואית רק על סמך בגרות מצויינת
יצחק
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp