רוצה פרטים על לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פסיכולוגיה וניהול משאבי אנוש

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש BA


מבינים את נפש הארגון


המשק הישראלי מכיל ארגונים וחברות משלל סוגים, במגוון מגזרים ולשלל מטרות. עם זאת, ישנם כמה יסודות המשותפים לכל גוף עסקי באשר הוא, שכן כל חברה מורכבת מעובדים ומנהלים שנדרשים לפעול יחד כדי להגיע ליעדים. הם ישנן שיטות בהם אפשר לייעל את ההתנהלות בארגון? האם דרך יישום של כלים מסוימים, אפשר לשפר את שביעות הרצון של העובדים ובמקביל לתרום לרווחת הלקוחות?


לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש באים לענות על שאלות אלה ועל רבות אחרות. מדובר בתכנית דו חוגית, המשלבת לימודי פסיכולוגיה יחד עם לימודי ניהול משאבי אנוש (שנקראים גם לימודי שירותי אנוש בחלק מן המוסדות). דרך שילוב של שני ענפים אלה, אפשר להבין לעומק את ההתנהגות האנושית ובפרט כיצד זו באה לידי ביטוי במקום העבודה. היותו של התואר דו חוגי יכולה להוות יתרון לבוגרים שכן הוא מעניק להם כלים משני עולמות ידע שמשלימים זה את זה וכך הם יכולים להשתלב במגזר הציבורי והפרטי בשלל חברות, עמותות וארגונים.


למי מיועדים הלימודים


מסלול לימודים זה מתאים למי שמתעניינים בתחומי האישיות, נפש האדם וכן בסביבת הארגונים העסקיים ומעוניינים לשלב בין שני העולמות. כתכנית דו חוגית, היא יכולה לסייע למי שברצונם להשתלב בהמשך במסגרות ארגוניות מחד ומאידך למעוניינים להמשיך לתואר השני בפסיכולוגיה ולפנות לאחר מכן לקריירה טיפולית. בפני הבוגרים נפתחות אפשרויות מגוונות לתעסוקה, כגון בתפקידי ייעוץ ארגוני, הדרכה, תכנון עבודה, כוח אדם, משאבי אנוש וכן בדרגים ניהוליים במסגרות עסקיות שונות.


תכנית הלימודים


במהלך הלימודים הסטודנטים מעמיקים בשלל סוגיות אישיות, חברתיות ועסקיות שנוגעות להתנהלות בארגונים ובמתן שירותים שונים. במסגרת לימודי הפסיכולוגיה, הם עוסקים בענפים פסיכולוגיים שונים כגון פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה פיזיולוגית, פסיכולוגיה של האישיות ופסיכולוגיה התפתחותית.


במהלך לימודי משאבי אנוש הם דנים בשיטות מחקר וכן בגישות התערבות וניהול שינויים בסביבות ארגוניות מסוגים מגוונים, כדי לייעל את התפוקה ולענות על צורכי העובדים והמנהלים כאחד. דרך שילוב של שני ענפים אלה, הם לומדים כיצד ניתן לתכנן וליישם שיטות לקידום שירותי האנוש בדגש על המציאות בשוק העבודה הישראלי של היום.


מתכונת הלימוד


זוהי תכנית לימודים דו חוגית, משך הלימודים הוא כשלוש שנים. השיעורים מתקיימים לרוב בשלושה עד חמישה ימים במהלך השבוע. בחלק מן המוסדות, מציעים לימודי ערב שמתאימים לאנשים עובדים, בהם אפשר ללמוד בערב או שניים בשבוע וכן בימי שישי בבקרים. ישנם גם מוסדות לימוד שמאפשרים לבנות את מערכת השעות באופן גמיש המותאם אישית לצורכי העבודה.


הלימודים משלבים בין שיעורים עיוניים, סמינרים וסדנאות שונות. כמו כן, ברוב המוסדות על הסטודנטים לערוך פרויקט יישומי מסכם בו הם מתרגלים בפועל את המיומנויות הנלמדות במשאבי אנוש ובפסיכולוגיה. התנסויות אלה מתקיימות לרוב במסגרת ארגונים מובילים בתעשייה ומאפשרות לסטודנטים ליצור קשרים והזדמנויות תעסוקה.


נושאי הלימוד

 

 • ביטחון סוציאלי
 • הערכת ביצועי עובדים
 • התנהגות ארגונית
 • פיתוח הדרכה בארגונים
 • מגדר בשוק העבודה
 • פסיכולוגיה התפתחותית
 • פסיכולוגיה חברתית
 • תיאוריה ומחקר האישיות
 • ניהול מערכות תגמול
 • שוויון הזדמנויות בעבודה
 • מצוינות וחדשנות ניהולית    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות, ברובם יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. המוסדות מביאים בחשבון את ממוצע הפסיכומטרי והבגרויות (ציון התאמה) שלרוב נע בין 480 - 500. עבור מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה, מעמיקים חלק מהמוסדות מכינות קדם אקדמיות. בחלק מן המקרים, מי שגילם מעל 30 ואין בידם תעודת בגרות יכולים ללמוד במכינת 30+ ייעודית.

 


תעודה


לסטודנטים המשלימים בהצלחה את כל החובות במהלך הלימודים ניתן תואר ראשון BA בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש מטעם המוסד המלמד.


מוסדות

 

 • המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א (אור יהודה): במל"א מתקיימת תכנית לימודים דו חוגית מובנית ללימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש. מוסד זה מאפשר ללמוד בתכנית בוקר או בלימודי ערב. נוסף על כך, מתקיימים בו מסלולי לימוד רבים נוספים, בהם לימודי מנהל עסקים, לימודי חינוך, לימודי ניהול מערכות בריאות, לימודי ניהול תשתיות מידע ולימודי מערכות מידע ניהוליות. קיימים גם שלל מסלולים לתואר השני.

 

 • המכללה האקדמית תל חי: בין הצירופים הדו חוגיים שמתקיימים במכללה אפשר ללמוד בתכנית לימודי פסיכולוגיה ושירותי אנוש. כמו כן, פועלות תכניות לימודי שירותי אנוש נוספות, בהן לימודי שירותי אנוש ומדעי המחשב, לימודי שירותי אנוש וחינוך ולימודי שירותי אנוש וכלכלה וניהול. כמו כן, מוצעת תכנית לאנשים עובדים בשילוב עם לימודים רב תחומיים. מוסד הלימוד מאפשר התנסות מעשית בשירותי האנוש בה יכולים גם לקבל מלגות לימוד.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית): באוניברסיטה הפתוחה ניתן לשלב שלל מקצועות עם לימודי הפסיכולוגיה במסגרת חטיבה או כתכנית דו חוגית. בין המסלולים האפשריים לימודי פסיכולוגיה והיסטוריה, לימודי פסיכולוגיה וחינוך לקויי למידה, לימודי פסיכולוגיה וניהול ולימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה. מוסד זה מתייחד בשיטת לימוד גמישה המשלבת מפגשים בכיתה בשילוב טכנולוגיות ולמידה מקוונת מהבית. אפשר לבחור בין שלוחות האוניברסיטה ברחבי הארץ.

 

 • המכללה האקדמית אחוה (סמוך לגדרה): במכללה האקדמית אחוה ניתן ללמוד בתכנית לימודי פסיכולוגיה במסלול משאבי אנוש. אורכם של הלימודים הוא שלוש שנים ובמהלכם רוכשים הבנה נרחבת אודות פעילות כוח האדם בארגונים ורוכשים מיומנויות מיון, השמה והדרכה של עובדים.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש?

רוצה לדעת יותר על לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש
Whatsapp Whatsapp