רוצה פרטים על תואר שני במנע"ס בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני במנהל עסקים באזור ירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במנע"ס בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים MBA בירושלים


חיפשתם תואר שני במנהל עסקים באזור ירושלים?


מנהלים ובכירים בארגונים נדרשים ללמוד ולהתפתח כל הזמן. האופי הדינמי של שוק העבודה לא מאפשר לעמוד במקום וכך יש צורך להתעדכן בהתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות, במצבם של שווקים מעבר לים ובשיטות חדשניות להגדלה של רווחים ותפוקה.


מי שברצונם לשכלל את מיומנויות הניהול יכולים לבחור בתואר שני במנהל עסקים. באזור ירושלים וסביבתה ישנם מספר מוסדות לימוד שמציעים תכניות לתואר שני, בהם יכולים מנהלים ועובדים לצבור כלים לפיתוח הקריירה. ישנם גם מוסדות שמציעים לימודים המותאמים במיוחד לציבור הדתי והחרדי.

 


האוניברסיטה העברית


התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית שואף להעניק לתלמידיו כלים ניהוליים ומחקריים מגוונים. ניתן ללמוד בתכנית ללא תזה או במסלול מחקרי עם כתיבת תזה, שמאפשר המשך למחקר אקדמי בתחום העסקי.


בית הספר מציע שלל התמחויות בפני תלמידי התואר השני. אלה כוללות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אינטרנט, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות או תואר שני במנהל עסקים בהתמחות חקר הביצועים וניהול התפעול. ישנה אפשרות לבחור בהתמחות אחת או בשני מסלולי התמחות משולבים. כמו כן, מציע בית הספר תואר שני במנהל עסקים למנהלים, תואר שני בכלכלה פיננסית ותכנית לתואר שלישי במנהל עסקים.


תואר שני במנהל עסקים לדתיים בירושלים


המרכז האקדמי לב


המרכז האקדמי לב הוא מוסד לימודים לציבור הדתי והחרדי, שמציע לימודים אקדמיים המותאמים לסטודנטים שומרי מצוות, שמתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים. תואר שני במנהל עסקים לדתיים ניתן למצוא נכון להיום רק בקמפוס לב, המיועד לגברים. המסלול שואף לפתח מיומנויות ניהוליות רב תחומיות בקרב הסטודנטים ולאפשר להם לפתח קריירה ניהולית.


התכנית כוללת ארבעה סמסטרים רצופים וניתן לסיימה ב - 15 חודשים בערך. היא נלמדת במסלול ללא כתיבת תזה בלבד. במוסד הלימוד מתקיימים כמה מסלולי התמחות בתואר השני. אלה כוללים תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון וניהול פיננסי, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות מידע, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול יזמות וטכנולוגיה וכן מסלול ניהול כללי, בו שמים דגש על ענף משאבי האנוש.

 


תואר שני במנהל עסקים בשומרון


אוניברסיטת אריאל


התכנית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת אריאל מעניקה כלים לניהולם של ארגונים ומלכ"רים במשק הישראלי. ניתן ללמוד בתכניות מחקריות עם תזה או במסלולים ללא תזה. האוניברסיטה מציעה מסלולים במתכונת שונות לפי נוחות הסטודנטים, קיימים מסלולים בהיקף של כשנה אחת, או באורך 15 או 21 חודשים.


הסטודנטים יכולים לבחור מבין כמה מסלולי התמחות, או ללמוד במסלול רב תחומי. ההתמחויות כוללות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה. ישנם גם מסלולים משולבים עם לימודי תעודה, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית, בשילוב תעודה בניהול משאבי אנוש; ומסלול תואר שני במנהל עסקים עם תעודת התמחות בביקורת פנים.


בבית הספר ללימודים מתקדמים של האוניברסיטה אפשר ללמוד בתכניות נוספות לתואר שני כגון תואר שני במנהל מדיניות בריאות, תואר שני בעבודה סוציאלית, תואר שני בפסיכולוגיה וכן תכניות לתואר שני במקצועות ההנדסה והמדעים. ישנן גם תכניות לתואר שלישי בענפים שונים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במנע"ס בירושלים?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במנע"ס בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני במנע"ס בירושלים
Whatsapp Whatsapp