רוצה פרטים על תואר בתקשורת בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון בתקשורת באזור ירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר בתקשורת בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת בירושלים


חיפשתם תואר ראשון בתקשורת באזור ירושלים?


לתחום התקשורת יש ביטויים רבים ומגוונים בחיינו, מהלייק והשיתוף בפייסבוק ועד לסיקור של מאורעות אקטואליים בערוצי החדשות וקמפיינים פוליטיים. למדיה יש כוח אדיר והיא נוכחת בשלל היבטים בחברה שלנו, כגון שכנוע ועיצוב דעת קהל, פרסום ושיווק והעברה מהירה של מסרים בין קבוצות וקהילות.


פניה של המדיה לא מפסיקים להשתנות והשכלולים הטכנולוגיים הרבים של השנים האחרונות מגדירים אותה מחדש בכל פעם. מי שמעוניינים להשמיע את קולם, להשפיע על סדר היום הציבורי ולהשתלב בתחום דינמי ויצירתי יכולים למצוא את מבוקשתם בתואר ראשון בתקשורת.


תושבי ירושלים והסביבה יכולים לבחור בין מספר מוסדות לימוד באזור. המסלולים יכולים להתאים גם לתושבי אזורים אחרים בארץ, המעוניינים ללמוד תקשורת באווירה ירושלמית. חלק מתוכניות הלימוד מאפשרות לסטודנטים להביט במבט נרחב על כלל ההיבטים במדיה, ואילו אחרים מתמקדים בפן מסוים כגון עיצוב או תקשורת חזותית. הלימודים משלבים גם התנסויות מעשיות בכלי המדיה השונים כך שהסטודנטים יכולים לצבור ניסיון תקשורתי כבר לאורך הלימודים.


האוניברסיטה העברית


באוניברסיטה פועל תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות, שמטרתו לחשוף את הסטודנטים להיבטים תיאורטיים ומחקריים של עולם המדיה. במהלך הלימודים דנים בסוגיות פוליטיות, התנהגותיות, פסיכולוגיות ויצירתיות של התקשורת בישראל ובעולם. הם בוחנים פנים שונים במדיה כגון תרבות הצריכה, סוגי שיח, קהלים ברשת וטכנולוגיות חדשות.


במהלך הלימודים משולבות סדנאות מעשיות בענפי התקשורת כגון כתיבה עיתונאית, תסריטאות, דוברות, בניית אתרים, ממשקי מדיה דיגיטלית, חוויית משתמש ונרטיבים. בפקולטה למדעי החברה של האוניברסיטה נערכים גם לימודי כלכלה, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי יחסים בין לאומיים ולימודי פסיכולוגיה.


המכללה האקדמית הדסה

 

במכללה האקדמית הדסה מתקיימת  תכנית לימודי פוליטיקה ותקשורת. מסלול זה משלב הבנה בממשל ובמדיה והוא מכשיר את הסטודנטים לתפקידים כדוברות, ייעוץ אסטרטגי, יחסי ציבור פוליטיים וייעוץ תדמיתי. בין מסלולי הלימודים הנוספים במכללה נכללים לימודי עיצוב תעשייתי מכליל, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי ניהול ארגוני שירות ולימודי מדעי המחשב.


מכללת הדסה מציעה גם תואר ראשון בתקשורת צילומית. זוהי תכנית המשלבת בין ענף התקשורת החזותית לתחום הצילום. מטרת תכנית זו היא להקנות לתלמידים ידע על נקודות ההשקה שבים טכנולוגיה, מדיה מצולמת ועיצוב של המרחב והתרבות החזותית. המסלול מקיף סוגי מדיה שונים כגון עריכת וידאו, צילום סטילס ווידאו, תלת ממד, גרפיקה ואנימציה ותקשורת אינטראקטיבית.


הסטודנטים בתכנית זו יכולים לבחור מבין כמה מסלולי התמחות. אלה כוללים התמחות בשיווק ופרסום, התמחות בחשיבה שיווקית יצירתית, התמחות בפיתוח מודלים חזותיים ורעיונאות והתמחות בעיתונות ותיעוד. בכל אחת מן ההתמחויות משולבת עשיה מעשית בשטח, הסטודנטים מתנסים בהפעלה של ציוד וביישום של עקרונות עיצוביים מגוונים. משך התואר הוא כארבע שנים.

 


תואר ראשון בתקשורת בשומרון


אוניברסיטת אריאל


בית הספר לתקשורת של אוניברסיטת אריאל מציע תואר ראשון בשלל התמחויות. אלה כוללות תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת אסטרטגית, תואר ראשון בתקשורת בהתמחות רדיו, תואר ראשון בתקשורת בהתמחות קולנוע וטלוויזיה, תואר ראשון בתקשורת בהתמחות אינטרנט ותואר ראשון בתקשורת בהתמחות עיתונות כתובה.


תכניות הלימוד משלבות בין לימוד עיוני לבין תרגולים מעשיים באמצעות סדנאות בתחומי המדיה השונים, כגון שדרנות רדיו, עיצוב דיגיטלי, בניית אתרים, ניהול פרסום וכתיבה. בשנת הלימודים השלישית מתקיים סטאז' מעשי בגופי תקשורת שמאפשר לצבור ניסיון פרקטי בשטח לפני סיום התואר.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר בתקשורת בירושלים?

רוצה לדעת יותר על תואר בתקשורת בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר בתקשורת בירושלים
Whatsapp Whatsapp