רוצה פרטים על קלינאות תקשורת במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הפרעות תקשורת באזור המרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קלינאות תקשורת במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי קלינאות תקשורת במרכז הארץ


רוצים ללמוד הפרעות בתקשורת בתל אביב והמרכז?


קלינאי תקשורת מסייעים למטופליהם בהתמודדות עם בעיות בדיבור, בשמיעה ובהיגוי. הם מתמודדים עם אוכלוסיות רבות ומגוונות במסגרת תפקידם, מפעוטות וילדים שרק מתחילים ברכישת השפה ועד לבני גיל הזהב. דרך כלים טיפוליים מגוונים, הם מסייעים למטופלים שלהם לשקם את יכולות התקשורת שלהם. כדי לקבל הכשרה למקצוע פארא רפואי זה יש להשלים לימודי קלינאות תקשורת (שנקראים גם לימודי הפרעות בתקשורת).


מי שמעוניינים ללמוד במרכז הארץ, יכולים למצוא לימודי קלינאות תקשורת במספר מוסדות לימוד באזור. המוסדות מפוזרים בערים שונות כגון תל אביב, קריית אונו ובני ברק, חלקם מותאמים במיוחד לסטודנטים מן המגזר החרדי. בפני בוגרי הלימודים נפתחות אפשרויות מגוונות לתעסוקה במערכות הבריאות, הרווחה והחינוך. הם יכולים להשתלב בקליניקות ציבוריות ופרטיות, במרכזי שיקום ואבחון ובמוסדות מחקריים שונים בתחום הרפואה.

 


לימודי הפרעות בתקשורת בקרית אונו


הקריה האקדמית אונו


לימודי הפרעות בתקשורת בקריה האקדמית אונו באים לספק לסטודנטים ידע אקדמי נרחב וכלים מחקריים ומעשיים בתחום. מוסד הלימוד מפעיל מרכז סימולציות ייחודי, אשר בא לדמות את העבודה בסביבה המקצועית בשטח. הסטודנטים מתנסים בסימולציות הללו מספר פעמים במהלך שנות התואר המאוחרות וכך מתרגלים העברה של טיפולים, אבחון והתנהלות מול משפחות. כך הם יכולים לקבל הכנה לעבודה בשטח כבר בזמן לימודיהם.


הלימודים נמשכים כשלוש שנים וחצי, שיעורים מתקיימים בכל ימות השבוע משעות הבוקר ועד הערב, וכן בימי שישי בשעות הבוקר. הם משלבות תקופת התנסות קלינית בהיקף של כ - 1,000 שעות אקדמיות, שמתקיימת בליווי של אנשי מקצוע, במהלכה מכירים מקרוב את טכניקות הטיפול הנלמדות. בפקולטה למקצועות הבריאות של מוסד זה אפשר ללמוד גם לימודי ריפוי בעיסוק.

 

לימודי קלינאות תקשורת בתל אביב


אוניברסיטת תל-אביב


בלימודי הפרעות בתקשורת של אוניברסיטת תל-אביב לומדים לאבחן, לשקם ולטפל בבעיות בשמיעה, בדיבור, בבליעה ובקול אצל ילדים, מבוגרים וקשישים. הסטודנטים לוקחים חלק בעבודה מעשית ומחקרית במעבדות מוסד הלימוד. כמו כן, הם מתנסים בעבודה קלינית במרכז הרפואי תל השומר, שם הם מתרגלים טיפול במכוני אבחון ושיקום של הפרעות שמיעה ודיבור.


משך הלימודים הוא שלוש שנים וחצי, במהלכם משולבת עבודה קלינית יחד עם קורסים עיוניים שחופשים לתיאוריות מגוונות בתחום קלינאות התקשורת. הפקולטה למדעי הבריאות מציעה מגוון תכניות לימוד, בהן לימודי רפואת שיניים, לימודי סיעוד, לימודי פיזיותרפיה ולימודי מדעי החיים ומדעי הרפואה.

 


לימודי קלינאות תקשורת בבני ברק למגזר החרדי


מכללת מבח"ר


מכללה זו מציעה מסלולי לימודים לציבור החרדי. היא מציעה תכנית לימודי הפרעות בתקשורת לחרדים שפתוחה לנשים חרדיות בלבד. התכנית היא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין אוניברסיטת תל-אביב והתואר המוענק בסיומה הוא מטעם האוניברסיטה.


הסטודנטיות לומדות לטפל בשלל הפרעות תקשורת דיבור וגם שמות דגש על פיתוח תכניות לרפואה מונעת בקהילה. משך התכנית כשלוש שנים וחצי, שיעורים מתקיימים בחמישה ימים בשבוע וכוללים עבודה קלינית בשטח. עוד נלמדים במכללה לימודי עבודה סוציאלית לחרדים, לימודי סיעוד לחרדים, לימודי שירותי אנוש לחרדים ולימודי ריפוי בעיסוק לחרדים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קלינאות תקשורת במרכז?

רוצה לדעת יותר על קלינאות תקשורת במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp