רוצה פרטים על תואר שני במתמטיקה במרכז?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני במתמטיקה באזור המרכז

מחפש/ת מידע על לימודים? תואר שני במתמטיקה במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תואר שני במתמטיקה במרכז הארץ


רוצים ללמוד לתואר שני במתמטיקה בתל אביב והמרכז?


עולם המתמטיקה הוא מורכב ורב רבדים והוא רק הולך ומתפתח עם השנים. חוקרים ומדענים שמעוניינים לקדם עצמם מבחינה מקצועית וברצונם לצלול אל התחום המרתק והמאתגר הזה יכולים ללמוד לתואר שני במתמטיקה. תכניות אלה נושאות לרוב אופי מחקרי ומאפשרות לחקור תהליכים בתחומי הכלכלה והמדע בעזרת המתמטיקה וכליה.


באזור המרכז ישנם כמה מוסדות אקדמיים בהם ניתן ללמוד לתואר שני במתמטיקה. חלקם מרוכזים בעיר תל אביב או בערים סביבה, כגון רמת גן, ואילו אחרות נלמדות באזורים סמוכים כמו השומרון. ברוב המוסדות קיימת האפשרות לבחור בין תכנית מחקרית למסלול ללא תזה, בהתאם למסלול הקריירה המבוקש אחרי התואר השני.


בשוק התעסוקה של היום ישנו ביקוש הולך וגובר לבעלי ידע מעמיק במתמטיקה. הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקים, כגון במחקר מדעי, בתחום ההייטק והתוכנה, במוסדות ובשירותים פיננסיים כגון בנקים, בתעשיית הביוטכנולוגיה או בגופי ייצור.

 


אוניברסיטת תל-אביב


באוניברסיטת תל אביב מציעים שני מסלולים לתואר שני במתמטיקה, שניהם נלמדים כתואר שני מחקרי עם כתיבת תזה. תכניות אלה מכשירות את הסטודנטים לפתרון בעיות מתמטיות מורכבות ומאפשרות להם להמשיך לתואר שלישי במתמטיקה בהמשך דרכם. המסלולים מיועדים בעיקר לבוגרי לימודי מדעים מדויקים ולימודי הנדסה, בעלי שליטה טובה במתמטיקה שמעוניינים להעמיק בתחום ידע זה.

 

 

 • תואר שני במתמטיקה עיונית: מסלול זה מקנה לסטודנטים ידע נרחב על שימושיה של המתמטיקה המודרנית.

 


 • תואר שני במתמטיקה שימושית: תכנית זו מאפשרת להכיר שיטות חישוביות ואנליטיות ולהתנסות ביישומן לפתרון של בעיות טכנולוגיות, מדעיות ופיננסיות.


אוניברסיטת בר אילן


במסגרת התואר השני במתמטיקה באוניברסיטת בר אילן (הממוקמת ברמת גן), נלמדים שני מסלולים לתואר השני. תכניות הלימוד באות לאפשר לסטודנטים להכיר היבטים תיאורטיים של תחומי המתמטיקה, ההסתברות ומדעי המחשב ובמקביל לפתח יכולת להתמודד עם בעיות כלכליות וחברתיות במשק בכלים מתמטיים.

 

 

 • תואר שני מחקרי במתמטיקה: מסלול לתואר שני שמתקיים עם תזה, בו מבצעים מחקר על תחומים מגוונים במתמטיקה, כגון אנליזה, אלגברה, טופולוגיה ומשוואות דיפרנציאליות.

 

 

 • תואר שני במתמטיקה פיננסית: מסלול ללא תזה, בו יכולים סטודנטים מצטיינים להעמיק את הידע במימון ובמתמטיקה וללמוד לעומק על פעילותם של שווקים פיננסיים בארץ ובעולם.


תואר שני במתמטיקה באזור השומרון


אוניברסיטת אריאל בשומרון


אוניברסיטת אריאל שבשומרון עורכת תואר שני במתמטיקה יישומית ומדעי המחשב. התכנית נלמדת במסלול מחקרי או בתכנית ללא כתיבת תזה, לבחירת הסטודנטים. הסטודנטים יכולים לבחור בין שני תחומי התמחות (בכל התמחות קיימת אפשרות ללמוד עם תזה או בלעדיה):

 

 

 • התמחות מדעי המחשב: הסטודנטים בהתמחות נחשפים לתחומים מתקדמים כגון למידת מכונות, בינה מלאכותית, ביולוגיה חישובית, הגנת סייבר ועיבוד מבוזר מקבילי. ההתמחות מתמקדת בהקניית ידע רב תחומי בפיזיקה, במתמטיקה ובתחום החשמל.

 

 

 • התמחות במתמטיקה: מסלול זה בא לענות על צורך בתעשייה לשימושים בשיטות מתמטיות ונומריות בתחומים כאלקטרוניקה, רפואה, פיזיקה וכימיה. הסטודנטים לומדים על תהליכים מובילים בתעשייה וגם משתתפים בפרויקטים מעשיים ובמעבדות בשיתוף עם גורמים בתחומי הסייבר ובתעשייה הביטחונית.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במתמטיקה במרכז?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במתמטיקה במרכז?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במתמטיקה במרכז? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 2 סטודנטים
המליצו והצביעו על תואר שני במתמטיקה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל 1,208 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,560 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון 1,085 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במתמטיקה

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם