מה שלחה האימא הזו לבנה הסטודנט למעונות בסוף חופשת הסמסטר?

אין כמו לקבל מתנות והפתעות מההורים כשנמצאים בלימודים רחוק מהבית. סטודנט אחד שחזר למעונות אחרי תקופת המבחנים חשב שהחבילה שקיבל בדואר מאימא תהיה מלאה בחטיפים, אבל הופתע לגלות שהיא החליטה ללמד אותו לקח שהוא כנראה לא ישכח בקרוב.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


הסטודנט השאיר את החדר מלוכלך כשחזר ללימודים, אמו החליטה ללמד אותו לקח בצורה לא שגרתית


עבור סטודנטים שמתגוררים במעונות, בקמפוס רחוק מהבית, החזרה ללימודים בסוף חופשת הסמסטר יכולה להיות די עצובה ולסמל את תחילתם של כמה חודשים בלי אוכל של אימא ופינוקים מהמשפחה. לסטודנט אמריקאי אחד, זאת הייתה גם הזדמנות ללמוד לקח די חשוב לחיים, והכל בעזרת קופסא אחת קטנה שקיבל בדואר מהבית.


קונור קוקס, סטודנט שלומד משפט פלילי בקולג' ווסטמינסטר שבפנסילבניה, ארצות הברית, קיבל חבילה בדואר למעונות אחרי שחזר ללימודים בסוף חופשת הסמסטר. קונור, במקור ממדינת מרילנד, חשב שהחבילה שאימו שלחה לו מכילה פינוקים כמו אוכל וחטיפים ועוד צ'ופרים כדי להנעים את תחילת הסמסטר. "ממש התרגשתי, זה מרגיש כמו חג לקבל חבילה מהמשפחה כשאתה בלימודים," סיפר בראיון לאתר BUZZFEED. כמי שמתגורר במרחק של יותר משש שעות נסיעה מהבית, הוא תיאר שכבר לא יכל לחכות להתחיל לאכול את כל הדברים הטובים שבתוך הקופסא.


אלא שלקונור ציפתה הפתעה לא כל כך נעימה. מיד כשפתח את הקופסא, שם לב שהיא מלאה בניירות שעטפו את המוצרים בפנים. מהר מאוד הבין שאלה בעצם ניירות טישו משומשים, ולמעשה ניירות שהוא עצמו השתמש בהם. הסתבר שכל הקופסא הייתה מלאה באשפה שקונור לא פינה כשחזר לקמפוס בסוף חופשת הסמסטר ותקופת המבחנים, ושפשוט השאיר מפוזרת על הרצפה. כשנסע בחזרה ללימודים אימו של קונור, טרי, שמה לב לכך שלא פינה את הפח והחליטה לעשות מעשה. היא אספה את כל הלכלוך שהשאיר ברחבי החדר שלו, שמה אותו בקופסא ושלחה אותו לקמפוס בדואר.


קונור כמובן היה המום ברגע שהבין מה קרה. "התחלתי לחפור בקופסא וראיתי שהיא מלאה בזבל. לא חשבתי זה אמיתי, שאלתי את עצמי 'מה קורה כאן?'" הסטודנט המבולבל החליט שכנראה נפלה פה טעות ומיד התקשר לאימו לברר את פשר העניין. "שאלתי אותה למה הגיעה אליי חבילה כזאת, ואם היא שלחה בטעות חבילה לא נכונה," אמר. "היא ענתה שאין שום טעות, ושהזבל בחבילה הוא הלכלוך שהייתי אמור לפנות."

 

גולשים שאהבו את זה קראו גם:

 


"חשוב שיבין שלמעשים שלו יש השלכות, גם אם הכל בהומור"


קונור הוסיף שמצא את כל העניין די מצחיק והחליט לקחת את הסיפור ברוח טובה וכך צילם את הקופסא והעלה אותה לחשבון הטוויטר שלו. תוך זמן קצר הציוץ שלו הפך לוויראלי, זכה לאלפי לייקים ולמאות שיתופים. הידיעה על ההפתעה המוזרה שקיבל החלה להתפשט ברשתות החברתיות וקונור ואימו אפילו התראיינו לחדשות המקומיות.


אלפי גולשים לא נשארו אדישים לסיפור המשעשע והגיבו אליו. "כל הכבוד, בפעם הבאה הוא כבר יחשוב פעמיים לפני שישאיר את הבית מלוכלך," הגיב אחד הגולשים, "חבל שבחור בגילו מתנהג כמו ילד קטן, כאילו שאימא שלו לא עשתה מספיק בשבילו עד היום," כתבה גולשת אחרת. בין המגיבות היו כמובן כמה אימהות לסטודנטים. "נקרעתי מצחוק, הלוואי שלי היה אומץ לעשות אותו הדבר עם הבן שלי," כתבה אחת מהן.


בין המגיבים הייתה גם אחותו הקטנה של קונור, מקנזי, שתמכה באימא שלה לחלוטין. היא הסבירה שהאשפה שבקופסא הייתה מפוזרת כל על הרצפה בחדר שלו וציינה בצחוק שאימא שלהם מרגישה מאוד גאה בעצמה על הצעד שעשתה.


"לא חינכתי את הבן שלי להתנהג ככה. חשוב שהוא יבין שלמעשים שלו יש השלכות, גם אם הן מצחיקות כמו אלה ונעשות בהומור," סיפרה האם טרי בראיון שנערך עמה. היא הסבירה שבינה לבין בנה היה סוג של הסכם לא כתוב, שבמסגרתו בכל פעם שהוא חוזר הביתה מהמכללה לחגים או לחופשת הסמסטר, הוא צריך להמשיך לבצע את כל המטלות שהיו באחריותו כשעוד גר בבית, לפני הלימודים, ואחת המטלות האלה הייתה לנקות את החדר שלו.


"אני מניח שחשבתי שאני אוכל להתחמק מהניקיונות ולהפיל אותם על אימא שלי, אבל היא הוכיחה לי שזה ממש לא המצב," אמר קונור. הוא אפילו סיבך את עצמו עוד יותר כשהודה שהאשפה שבקופסא, זו שאימא שלו מצאה, הייתה למעשה רק חלק קטן מהבלגן שהשאיר אחריו. את רוב האשפה הוא החביא היטב בתוך הארון.


למרבה המזל, נראה שגם קונור וגם אימא שלו לקחו את כל העניין בקלילות. הוא סיפר שכבר באותו יום שניהם צחקו על המתיחה הקטנה שהחליטה לערוך לו. "אימא שלי אף פעם לא עשתה דבר כזה לפני כן, אבל יש לה חוש הומור מצוין, אז האמת שזה לא כזה מפתיע. אני מניח שזאת הדרך שלה לומר לי שאם היא כבר משלמת את שכר הלימוד, המעט שאני יכול לעשות הוא כמה מטלות בבית, והאמת שהיא צודקת."


"בעלי ואני חשבנו שזה מצחיק מאוד. עכשיו כשהילדים שלנו גדולים, רוב התגובות שלנו למעשים שלהם נעשות בהומור, בעיקר כי הם נוטים לזכור את הדברים המצחיקים האלה יותר טוב מכל עונש." הוסיפה האם, שהפעם הצליחה להבהיר היטב שהיא ממש לא משחקת משחקים. אנחנו רק יכולים לנחש שבחופשת הסמסטר הבאה, קונור כבר ישאיר את החדר שלו מבריק.

 

אולי יעניין אותך גם

יום הסטודנט - מה מציעות אגודות הסטודנטים השנה?

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 19/5/2019
יום הסטודנט 2019 ממש עוד רגע כאן! מה מציעים באגודות הסטודנטים? אילו הופעות שוות יתקיימו בקמפוסים? כל הפרטים שאתם חייבים לדעת רגע לפני יום הסטודנט. לכתבה המלאה >>

חברי קהילת הסטודנטים בקריית מלאכי מקדמים שינוי חברתי - כבר בזמן התואר

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 27/3/2019
בקהילת הסטודנטים בקריית מלאכי פועלים לבנות קהילה מקומית פעילה וגאים מאוד בעיר שלהם. שמענו מהסטודנטים על הפעילות שלהם ועל החיים בעיר. לכתבה המלאה >>

תואר שמשנה את החיים: מתלמיד שנשר מהלימודים למנהל בית ספר לנוער בסיכון

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 3/3/2019
עד גיל 25 עבד מיכאל כנהג משאית עם 9 שנות לימוד. נסיעה שגרתית שינתה את חייו מהקצה אל הקצה והיום הוא מנהל ויזם חינוכי. שמענו ממנו איך עשה את השינוי. לכתבה המלאה >>

מה הקשר בין פסטה להנדסת בניין? סטודנטים על האקתון הספגטי

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 31/1/2019
בהאקתון שערכו לאחרונה סטודנטים להנדסת בניין, הם נדרשו להתמודד עם משימה לא שגרתית, בניית גשרים מחומר גלם אחד - פסטה. מה המשימה לימדה אותם על עבודתם של מהנדסים? לכתבה המלאה >>

מתמודדים עם חרדת טיסה? פרויקט גמר חדשני יוכל לעזור

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 30/12/2018
החל מפחד ומועקה על המטוס ועד להימנעות מוחלטת מטיסות, חרדת טיסה היא בעיה שמשפיעה על לא מעט אנשים. בפרויקט הגמר שלו, החליט אסף להתמודד עם הבעיה ולסייע לאותם אנשים. לכתבה המלאה >>

מה הכלים להצלחה של סטודנטים עם לקויות למידה והפרעות קשב?

מאת: מערכת "לימודים בישראל", 23/12/2018
לכל אחד מאיתנו יש את הפוטנציאל להצליח, פשוט צריך למצוא את הכלים הנכונים. סטודנטים עם לקויות למידה משתפים מה הסודות שלהם בדרך להצלחה. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם