רוצה פרטים על תואר שני עו"ס במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בעבודה סוציאלית באזור המרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני עו"ס במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בעבודה סוציאלית במרכז הארץ


רוצים ללמוד לתואר שני בעבודה סוציאלית בתל אביב והמרכז?


עובדים סוציאליים שצברו ניסיון בעבודה בשדה שמעוניינים לקדם את הקריירה יכולים לפנות לתואר שני בעבודה סוציאלית. מסלולים אלה באים להקנות ידע תיאורטי ויישומי נרחב ובמהלכן נחשפים לתיאוריות טיפוליות מתקדמות בתחום הרווחה, הטיפול והשיקום של אוכלוסיות רבות. התואר השני מאפשר לבוגריו להתקדם לתפקידים ניהוליים ובכירים ולמשרות הדרכה, הערכה ופיתוח של שירותי רווחה ובמסגרות ציבוריות ופרטיות.


מי שברצונם ללמוד לתואר שני בעבודה סוציאלית באזור המרכז יכולים לעשות זאת בכמה מוסדות לימוד. המכללות והאוניברסיטאות ממוקמים בערים שונות, כגון תל אביב ורמת גן. קיימות גם תכניות ייעודיות לעובדים סוציאליים מהציבור החרדי. רוב המוסדות במרכז מאפשרים לסטודנטים לבחור התמחות במסגרת התואר השני בעבודה סוציאלית, דרכה הם יכולים להתמקד בדרכי התערבות לאוכלוסיות מסוימות כגון ילדים, נפגעי טראומה או משפחות או לחלופין ללמוד עוד על דרכים לניהול שירותי הרווחה וקידומם.

 


אוניברסיטת בר אילן


אוניברסיטת בר אילן שברמת גן עורכת תואר שני בעבודה סוציאלית לתואר MA. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלול מחקרי עם כתיבת תזה או בתכנית ללא תזה. האוניברסיטה מציעה שלוש מגמות התמחות: תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות שיקום ובריאות, תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות פיתוח קהילתי ותואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות טיפולית (שמקנה כישורי טיפול לקבוצות, פרטים ומשפחות).


נוסף על כך, סטודנטים המעוניינים בכך יכולים ללמוד, נוסף על המגמה, גם במסלול להדרכה, ייעוץ וניהול, שמכשיר אותם לתפקידי מדריכים ראשי צוות. כמו כן, ישנה תכנית השלמה לתואר שני בעבודה סוציאלית, שמתאימה לבוגרי לימודים בתחומים אחרים. סטודנטים מצטיינים במסלול התזה יכולים לזכות במלגות לימוד שונות.


אוניברסיטת תל-אביב


באוניברסיטת תל-אביב ישנם מספר מסלולי התמחות, אלה נלמדים עם או ללא תזה לבחירת הסטודנטים. התכניות הקיימות: תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות קלינית לטיפול בילדים ומשפחה; תואר שני בעבודה סוציאלית התערבות וטיפול; תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות טראומה ולחץ; ותואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות מדיניות וזכויות חברתיות.


תכניות התואר השני נמשכות כשנתיים, בחלק מהמגמות לומדים יום בשבוע ובאחרות יומיים שבועיים. בתכניות המחקריות ניתן להאריך את ההכשרה בשנה נוספת במטרה לסיים את התזה. כמו כן, האוניברסיטה מציעה תכנית בין לאומית לתואר שני בעבודה סוציאלית. זהו מסלול לימודים בשפה האנגלית שמתמקד במצבי טראומה ומשבר בקרב משפחות, קהילות וקבוצות. הוא כולל שלושה סמסטרים רצופים ואורכו כשנה אחת.

 


תואר שני בעבודה סוציאלית לחרדים במרכז


מכללת מבח"ר


במכללת מבח"ר החרדית הממוקמת בבני ברק מתקיימות תכניות תואר שני בעבודה סוציאלית למגזר החרדי. במכללה פועלים שני מסלולים נפרדים, האחד לנשים והשני לגברים. תכנית זו היא פרי שיתוף פעולה של המכללה עם אוניברסיטת חיפה והתואר המוענק הוא תואר MA מטעם האוניברסיטה.


במכללה זו מתקיימת תכנית ללא תזה בלבד. מסלול זה שם דגש על הגישה הקלינית ומתמקד בתחום הטיפול במשפחה במסגרת הקורסים הנלמדים בו. אורך התכנית כשנתיים, נשים לומדות ביום מרוכז בשבוע, משעות הבוקר עד הערב, גברים לומדים בשעות הערב פעמיים בשבוע. כמו כן, מציעים במכללה זו תואר שני בהפרעות בתקשורת לחרדים, תואר שני בטיפול באמנות לחרדים, תואר שני בייעוץ חינוכי לחרדים ותואר שני בסיעוד לחרדים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני עו"ס במרכז?

רוצה לדעת יותר על תואר שני עו"ס במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני עו"ס במרכז