קורס ניהול מערכות אינסטלציה במכללת מישלב

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול מערכות אינסטלציה במכללת מישלב

קורס מנהלי מערכות אינסטלציה במכללת מישלב

 

מתחת למים

 

אין אדם שלא נזקק לשירותיו של האינסטלטור, אם לתיקון תקלות כמו ברז דולף או סתימה בביוב ואם להתקנת תשתיות בבית חדש או בשיפוץ דירה. השרברב אחראי על מערכות המים והניקוז של מערכות ביתיות ושל מערכות ציבוריות ותעשייתיות. ביכולתו להתקין מערכות אלו, לשמור על תחזוקתן שוטפת ולתקן בעיות נפוצות ובעיות נדירות המצריכות הכשרה מקצועית ברמה גבוהה.

 

עבודתו של השרברב אינה נגמרת לעולם, אנשים נזקקים לו בכל שעות היממה ובמקרי חירום של נזילות והצפות, לכן לבוחרים ללמוד מקצוע זה יש עבודה מובטחת בכל זמן ובכל מקום. שרברב טוב ומקצועי צובר קהל לקוחות נאמן אשר חוזר אליו שוב ושוב וממליץ עליו לכל מכריו.

 

תכנית לימודים

 

קורס מנהלי מערכות אינסטלציה במכללת מישלב מכשירה את הסטודנטים להקים, לתחזק ולפתור תקלות ברשתות מים וביוב. הסטודנטים מקבלים ידע עיוני וידע מעשי בתחום מתקני התברואה השונים, הם לומדים על עקרונות התכנון של המערכות האינסטלציה ועל פתרונות מעשיים לתקלות מסוגים שונים.

 

תכנית הקורס מכשירה את התלמידים על התשתיות של מבנים מסוגים שונים, כמו דירות בבניין, בתים פרטיים, מפעלים תעשייתיים ומבנים ציבוריים כמו בתי ספר וקניונים. כמו כן, הם לומדים להתקין ולטפל במערכות סולאריות, במכלי הדחה, בברזים ובסיפונים ולמנוע ליקויי התקנה בהתאם לתקינה הישראלית.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 14 מפגשים הנערכים אחת לשבוע בשעות הערב, כל מפגש נמשך כ - 3 שעות. מתכונת הלימוד כוללת שיעורים עיוניים ושיעורים מעשיים.

 

נושאי הלימוד

 

 • מערכות הספקת מים
 • אוורור ומי גשם
 • הגנה ותחזוקה של צנרות
 • מערכות דלוחין
 • תחזוקה על פי תקן 1525
 • תחזוקת ביוב ותיעול מבנים
 • מערכות סולריות
 • אספקת מים בבתים פרטיים
 • התקשרות ספקים    
 • התקנת אביזרים לחיסכון במים    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת מישלב היא בית ספר להכשרה מקצועית המאפשר לכל אחד לרכוש מקצוע. הקורסים של המכללה מותאמים לדרישות שוק העבודה בישראל והם נבנו בפיקוח משרד הכלכלה, משרד החינוך ונציבות מס הכנסה, בהתאם לתחום הנלמד. בתום הלימודים מוענקת לסטודנטים תעודה מקצועית המאפשרת להם להשתלב במשק. בין הקורסים שהמכללה מציעה אפשר ללמוד קורס מתכנן מערכות אינסטלציה S.I.P, קורס דוגם מי ביוב, שפכים וקולחין, קורס דוגם מי שתייה וקורס תחזוקת משאבות ומערכות שאיבה.

 

תנאי קבלה

 

קורס מנהלי מערכות אינסטלציה פתוח לקהל הרחב הוא מיועד הן לאנשים הרוצים לרכוש מקצוע והן לאנשים הבאים מהתחום הרוצים להרחיב את הידע המקצועי שלהם, כמו קבלני אינסטלציה, מנהלי עבודה, מנהלי תחזוקה, ראשי צוותים טכניים ואחראי שירותי בינוי ופיקוח.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר עומדים בכל מטלות הקורס מקבלים תעודת מנהל מערכות אינסטלציה מטעם מכללת מישלב.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים לעבוד הן כשרברבים פרטיים והן כשכירים. הם משתלבים בשוק העבודה במפעלים ובארגונים ציבוריים ופרטיים, בחברות העוסקות בהקמת תשתיות מים וביוב ובעבודות תשתית להשקיה ולגינון.

Whatsapp Whatsapp