רוצה פרטים על קורס סחר בינ"ל במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס סחר בין לאומי באזור המרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סחר בינ"ל במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סחר בינלאומי במרכז הארץ


רוצים ללמוד סחר בינלאומי בתל אביב והמרכז?


לקשרי המסחר עם מדינות בעולם יש חשיבות רבה מאוד לצמיחה כלכלית במדינה. מוצרים וסחורות נדרשים לעבור שרשרת ארוכה של גורמים מרגע הגעתם לנמל ועד להובלתם לרשתות ומשם אל הצרכנים. בין מי שפוגשים את הסחורות הללו בדרכן הם אנשי הסחר הבינלאומי. הם נדרשים לוודא את התקינות של התהליכים מבחינה כלכלית, משפטית ולוגיסטית ולוודא שהכל מתבצע באופן החסכוני, הבטוח והיעיל ביותר לכל הצדדים.


מי שמתגוררים באזור המרכז יכולים ללמוד בקורס סחר בינלאומי במספר מוסדות לימוד. מרבית ההכשרות מתקיימות בקורסים המשלבים גם את תחום הייבוא והייצוא ומעניקים סל נרחב של מיומנויות ניהול פיננסי ולוגיסטי לתלמידים. חלק מהקורסים נערכים בתל אביב ואחרים בערים בסביבה, כגון רמת גן.

 


קורס סחר בינלאומי בתל אביב


המכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר


המכללה מציעה קורס סחר בינלאומי שמשלב גם הכשרה בייבוא וייצוא. מטרת הקורס היא לספק כלים פרקטיים בנוגע לתהליכי הייבוא והייצור, התלמידים סוקרים את שלל ההיבטים שכרוכים בביצוע העסקאות כגון עלויות וחסכון כלכלי, סיווג והערכה של סחורות וקבלת החלטות עסקיות בעולם הסחר הבין לאומי.


מסלול זה מוכר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה והוא מעניק לבוגריו תעודה המוכרת על ידי שלושה ארגוני סחר בין לאומיים. הקורס כולל כ - 112 שעות אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר שכולל כ - 14 מפגשים חד שבועיים, קורס ערב ובו 26 מפגשים או מסלול בו נערכים מפגשים בימי שישי, שהיקפו 21 מפגשים. הקורס מיועד בעיקר לעובדים בחברות ייבוא, לעמילי מכס, למשלחים, לעובדים בחברות לוגיסטיקה, רכש ותובלה ולאנשי ביטוח שמעוניינים להעמיק ולהרחיב את תחומי הכשרתם.

לקראת סיום הקורס עורכים פרויקט יישומי שמשלב עבודה עם ארגונים בתעשייה.


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחה בעיר תל אביב, בבית הספר לניהול ומקצועות השיווק של המכללה מתקיים קורס ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי. תכנית זו מכשירה את המשתתפים להשתלבות בחברות ייבוא, שילוח ומסחר בארץ ובעולם. במסגרתה לומדים על תנאי התשלום והמכר, על החקיקה המלווה את הטיפול בסחורות ועל פיתוח של קשרים עסקיים עם ספקים ולקוחות במדינות שונות.


מסלול זה מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה. היקפו הוא כ - 204 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך כקורס ערב באופן המאפשר לשלב את ההכשרה עם עבודה. התכנית משלבת בתוכה תרגולים מעשיים שונים של מיומנויות הסחר הבין לאומי וכן סיור לימודי בנמל, להכרת טכניקות העבודה בשטח.


סטטוס סקול


למרכז ההכשרה המקצועית "סטטוס סקול" שלוחה בעיר תל אביב. קורס סחר בינלאומי וייבוא וייצוא במוסד זה מעניק לתלמידים כלים להכרת מערכת הסחר הבין לאומי ולטיפול בהובלות ימיות, יבשתיות ואוויריות. הם לומדים על שיטות התשלום וחישוב המיסים, על טכניקות הבקרה והפיקוח ועל היבטים בהסכמי סחר וקניין רוחני. כמו כן, הם מכירים מקרוב נמלים ואת מוסדות המכס. היקף הקורס כ - 200 שעות והוא כולל מפגשים פעמיים בשבוע, בשעות הערב.

 


קורס סחר בינלאומי ברמת גן


אוניברסיטת בר אילן - המרכז להשתלמויות


במרכז להשתלמויות של בר אילן אפשר ללמוד בקורס סחר בינלאומי שהוא פרי שיתוף פעולה עם חברת השילוח העולמית UPS. המסלול בא לספק תלמידים מיומנויות רבות בניהול שרשראות אספקה ובמסגרתו רוכשים כלים ניהוליים לטיפול בכל ההיבטים של תהליך הייבוא והשילוח של סחורות. המשתתפים מתוודעים לסוגיות כגון ביטוח המטען ופקודות מכס וכן סוקרים מערכות טכנולוגיות וממוחשבות שמאפשרות לאתר מקורות וספקים באופן יעיל.


הקורס נפרש על פני כ - 120 שעות לימוד, מהן כ - 20 שעות מוקדשות לביצוע של פרויקט מעשי מסכם. לאורך ההכשרה מתקיימים תרגולים מעשיים, סיורים לימודיים והרצאות של מומחים מהתעשייה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סחר בינ"ל במרכז?

רוצה לדעת יותר על קורס סחר בינ"ל במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp