רוצה פרטים על קורס סחר בין לאומי בצפון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס סחר בינלאומי באזור הצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סחר בין לאומי בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סחר בין לאומי בחיפה והצפון


אחריות, אמינות ומקצועיות במכס


האם חשבתם פעם איזה תהליך עוברים המוצרים שאנו משתמשים בהם עד שהם מגיעים אלינו? מעבר של סחורות ממדינות בעולם לישראל הוא תהליך רב שלבים, שכרוך בהיבטים פיננסיים, משפטיים, פוליטיים ותפעוליים. מי שעוסקים בסחר הבין לאומי נדרשים להבין לא רק בלוגיסטיקה ובשינוע אלא גם בתחומים כמו ביטוח, רכש ותמחור. כחלק מעבודתם הם אמונים על הכנת המסמכים הנדרשים לשחרור הסחורות מן המכס וכל פיקוח עליה עד לצאתה מן הנמלים.


באזור חיפה והצפון ישנם מספר מוסדות שמציעים הכשרות בתחום הסחר הבין לאומי. בחלק מן המוסדות מתקיים קורס משלחים כהכשרה נפרדת ואילו באחרים הוא משולב בתוך קורס ייבוא וייצוא. בהכשרות מסוימות, התלמידים מקבלים הכנה לקראת מבחנים חיצוניים, אותם צריך לעבור כדי לזכות בדיפלומת "משלחים בינלאומיים". בוגרי הקורסים יכולים להשתלב בחברות מסחריות שלהן קשרים עם ספקים ולקוחות ברחבי העולם.

 


קורס סחר בינלאומי בחיפה


הטכניון - היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך


שלוחת חיפה של הטכניון - היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך עורכת קורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי. תכנית זו מיועדת לעובדים מנוסים במחלקות משלוחים וייבוא וייצוא ולעמילי מכס, היא מכשירה אותם לתפקידי משלחים ומתמקדת בתחום התיעוד והדוקומנטציה של עסקאות. לאורך התכנית, יכולים עוסקים בתחום הסחר להבין לעומק את השינויים שעברו על הענף בעשורים האחרונים ולהכיר חידושים וטכניקות עדכניות.


הקורס נמשך כחמישה חודשים וכולל מפגש שבועי אחד אחר הצהריים. הוא מתמקד בפן הפרקטי של עסקאות הייצוא והייבוא וכולל תרגילים וסימולציות מרובות.


המכללה למינהל


קורס ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי בשלוחת חיפה של המכללה למינהל מעניק לתלמידיו כלים בתחומי השילוח הבינלאומי, תאומי ההובלה והייבוא והייצוא בין מדינות. התלמידים דנים בתנאי המכר ומתוודעים למסמכי ולחקיקה הנחוצים לליווי המטענים. כמו כן, הם לומדים על היבטים תמחיריים, על עלויות הובלה ועל סוגיות כקניין רוחני ואמנות סחר בין לאומיות.


הקורס מתאים גם לחסרי ניסיון בסחר בינלאומי שמעוניינים להשתלב בענף לראשונה. הוא נפרש על פני כ - 204 שעות לימוד אקדמיות ונערך כקורס ערב. במסגרתו משתתפים גם בסיור לימודי בנמל ימי או אווירי.


סטטוס סקול


קורס ייבוא וייצוא ושילוח בסטטוס סקול עוסק בתהליך הטיפול בהובלה יבשתית, ימית ואווירית. במהלכו לומדים על ההיבטים הרבים שכרוכים בעסקאות כגון פן הניהול הפיננסי, תהליכים לוגיסטיים, ביטוח של הסחורות וניהול שרשראות אספקה. הקורס כולל כ - 200 שעות אקדמיות והוא נערך במסלול ערב או בוקר.

 


קורס סחר בינלאומי בגליל


המכללה הטכנולוגית תל חי


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה הטכנולוגית תל חי אפשר ללמוד בקורס ייבוא וייצוא בו לומדים גם שלל מיומנויות בסחר ושילוח בינלאומי. תכנית זו מחולקת לשלוש הכשרות: יבוא וייצוא, פקידי מכס ושילוח בין לאומי. בחטיבת הסחר, לומדים גם על שינוע וטיפול במטענים וחומרים מסוכנים.


התלמידים יכולים ללמוד כל אחת מהחטיבות באופן נפרד (וכך למשל ללמוד רק ביחידת השילוח) או ללמוד את כולן יחד. היקפה של חטיבת המשלחים הוא כ - 50 שעות לימוד, הקורס המלא כולל כ - 250 שעות אקדמיות. השיעורים מתקיימים אחר הצהריים ובערב כדי לאפשר שילוב הקורס עם עבודה. התכנית גם מכינה את הבוגרים למבחנים חיצוניים של משרד האוצר ורשות המיסים.

 

מ.ט.י גליל מערבי


מוסד הלימוד מציע מגוון של הכשרות מקצועיות לפיתוח של יזמים ובעלי עסקים מתחילים, בהן גם קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי. התכנת חושפת את תלמידיה למגוון כלים חשובים לטיפול בסחורות ולהתנהלות מול המכס. בתכנית זו 40 שעות לימוד והיא מחולקת לשמונה מפגשים שבועיים. את הקורס אפשר ללמוד בשלוחת מוסד זה בלב המפרץ.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סחר בין לאומי בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס סחר בין לאומי בצפון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp