לימודי המשך במכללת לוינסקי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת לוינסקי - לימודי המשך.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית הספר ללימודי המשך במכללת לוינסקי לחינוך


על מוסד הלימוד


מכללת לוינסקי, שמתמחה בתחום החינוך, מפעילה בית ספר ללימודי המשך. מטרתו של בית הספר היא לסייע לאנשי הוראה, בהם מורים, יועצים חינוכיים, סייעות ומנהלי בתי ספר לרכוש כלים מקצועיים שיכולים לסייע לקידום הקריירה ולשיפור של ההתנהלות הבית ספרית.


מוסד זה מציע מגוון של תכניות לימודי תעודה בחינוך. אלה כוללים הכשרות והשתלמויות למורים; קורסים שממוקדים בתחום החינוך לגיל הרך; תכניות פיתוח מקצועי בתחומים המשיקים לחינוך, כגון אימון או גישור; קורסים בתחום הטיפולי; ומרכז ללימוד השפה היידיש. כל התכניות מותאמות לדרישות העדכניות של שוק העבודה ושל מערכת החינוך הישראלית. מוסד הלימוד ממוקם במרכז הארץ, בתל אביב.


מסלולי לימוד


בין הקורסים הנלמדים בבית הספר ללימודי המשך:

 

 

 • גננות בגנים פרטיים: הקורס מכשיר גננות וגננים לגני ילדים פרטיים לגילים לידה עד שלוש שנים. לאורך ההכשרה לימודים להוביל צוותים חינוכיים ומפתחים כישורים דידקטיים מתאימים. תכנית זו נפרשת על פני כשנתיים וכוללת 600 שעות. קיים גם קורס מתקדם יותר המתמקד בניהול גן ילדים במגזר הפרטי ובייעול כלכלי של מסגרות אלה.

 

 

 • התמחות באוטיזם: קורס התמחות באוטיזם מעניק למורים כלים בתחום הספקטרום האוטיסטי בגישה האינטגרטיבית. המשתתפים לומדים על מאפייני האוטיזם בגילים שונים ועל גישות טיפוליות וחינוכיות שמתאימות לעבודה עם הילדים וגם עם בני משפחותיהם. המסלול נפרש על פני כשנה והוא כולל כ - 210 שעות.

 

 

 • ניהול תיק טיפולי בחינוך: קורס Case Manager מעניק למשתתפיו הכשרה לשמש גורמים מנהליים המסייעים למשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים. הם לומדים איך לעזור להורים להתמצא במאגר השירותים והטיפולים שיכולים לסייע לילדיהם. התכנית כוללת 220 שעות.

 

 

 • אבחון דידקטי: תכנית האבחון הדידקטי מעניקה למורים כלים להתערבות עבור ילדים עם לקות למידה במתמטיקה ובעברית וגם מתייחסת להיבטים התנהגותיים של אותם תלמידים. הקורס כולל 540 שעות לימוד מהם מוקדש זמן גם לסטאז' מעשי שמתקיים במכון אבחון.

 

 

 • הוראה מתקנת: בית הספר עורך מספר הכשרות בתחום ההוראה המותאמת, שבהם יכולים מורים לקבל כלים לסיוע לתלמידים מתקשים ולקויי למידה בכיתות במקצועות השונים. בין ההכשרות: קורס הוראה מתקנת באנגלית, קורס הוראה מותאמת בכתיבה וקריאה, קורס הוראה מותאמת בחשבון וקורס הוראה מתקנת בחשבון במיקוד אחוזים ושברים.

 

 

 • ייעוץ משפחה: קורס יועצי משפחה עוסק במיומנויות לייעוץ פרטני עבור משפחות לאורך תהליכי החיים. המשתתפים לומדים ליצור תכניות מניעה ומתרגלים מיומנויות ייעוץ, הדרכה וסיוע שיכולים לסייע בקשיים מגוונים. הקורס, שאורכו כשנתיים, כולל כ - 450 שעות ומתקיים בשיתוף פעולה עם מרכז מיכל דליות.

 

 

 • אימון אישי: התכנית להכשרת מאמנים דנה בטכניקות אימון קבוצתי ואישי ובה לומדים לבצע תהליכי אימון על כל שלביהם, המסלול מכין את תלמידיו לעבודה כקואצ'רים עם שלל אוכלוסיות ומקיף סוגיות אתיות ומקצועיות. היקף ההכשרה המקצועית כ - 180 שעות והוא כולל גם פגישות סופרוויז'ן קבוצתיות ופרקטיקום בשטח.

 

 

 • גישור: קורס גישור מעניק לתלמידיו כלים לפתרון מחלוקות וקונפליקטים בסביבה הארגונית, הפרטית והקהילתית. התלמידים לומדים לנהל משא ומתן בדרכים אלטרנטיביות ובוחנים תנאים להצלחה ולכישלון התהליך. קורס זה כולל כ - 56 שעות לימוד.


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מכללת לוינסקי - לימודי המשך

התקבלו 8 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

מכללת לוינסקי - לימודי המשך
12/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצות חמודות מאוד. מקום מרווח ונקי מסודר יש מקום לאוכל מקום ישיבה. בחוץ הכל נקי ומסודר כייף להיכנס ל קרא עוד...

על הקמפוס

כייף להיכנס מקום נקי ומסודר תחנת הורדה ממש במקום הלימודים

מכללת לוינסקי - לימודי המשך
12/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את הגישה והיחס המקום המאורגן ומחולק בצורה טובה,הקפיטריה ברמה גבוהה

על הקמפוס

המקום לימודים מאד נחמד אוירה טובה ונעימה כל הכלים ללמידה טובה


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,899 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי חינוך לתעודה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp