תואר שני בהנדסה במכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

שירות אישי - צור קשר

סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה
סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה
סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה
סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה
סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה

אהבת? שתף ב:

תואר שני בהנדסה במכללה האקדמית סמי שמעון SCE


צעדים מתקדמים בעולם ההנדסי


עולם ההנדסה לא חדל להתפתח ולצמוח. המהנדסים עומלים על העת על טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך שיכולות לתת מענה לבעיות בוערות בתעשייה באופן מתקדם וחכם. בתעשיות כגון תעשיית החשמל, תחום ההייטק וענפי הייצור יש ביקוש מתמיד למוחות מבריקים שיכולים לייעל את שיטות העבודה ולהציע חלופות מתקדמות כדי לדחוף את הארגון כולו קדימה. מי שמעוניינים לשכלל את הכלים שבידיהם יכולים לעשות זאת במסגרת תואר שני בהנדסה בשלל מסלולים.


המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון מפעילה מספר מסלולים לתואר השני בהנדסה. אלה מותאמים במיוחד לצורכי התעשייה של היום ומאפשרים למהנדסים לרכוש כלים מתקדמים שיכולים לסייע לשדרג את הקריירה. הכלים הטכנולוגיים שנלמדים במהלך התואר השני יכולים גם לעזור לייעל את פעילות הארגונים בהם הסטודנטים פועלים ולקדם אותם לעבר הצלחה.


תואר שני בהנדסת תוכנה


התואר השני בהנדסת תוכנה במכללה מציע למהנדסים לרכוש ידע פרקטי לגבי אתגרי התוכנה של העתיד והוא בא לסייע להם להתקדם במערך התוכנה של ארגוני הייטק. לאורך המסלול מכירים סוגיות מחקריות מתקדמות ובוחנים שיטות לפתרון של בעיות הנדסיות מורכבות באמצעות כלים טכנולוגיים. בין הסוגיות שנידונות נכללות מערכות תקשורת ומידע, תהליכים לפיתוח תוכנה, מערכות הפעלה חדשות, ארכיטקטורות מחשבים ומתודולוגיות למחזור חיי התוכנה.


משך המסלול הוא כשנתיים והוא מעוצב במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של אנשים עובדים. כך שיעורים מתקיימים באחד הערבים במהלך השבוע וביום שישי. מסלול זה מוצע בשני הקמפוסים של מוסד הלימוד, הממוקמים באשדוד ובבאר שבע.


תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול


מסלול התואר השני בהנדסת תעשייה וניהול בא לסייע לסטודנטים לשכלל את המיומנויות המקצועיות ולרכוש כלים הנדסיים ומתמטיים מתקדמים. לאורך התכנית הם לומדים על שלל מתודולוגיות מתקדמות לייזום, לתכנון ולהטמעה של פתרונות טכנולוגיים ומערכות מורכבות בארגונים עסקיים ובחברות הייטק. המסלול שם דגש על הצורך שקיים בתעשייה לשיפור של תהליכי תכנון וקבלת החלטות אסטרטגיות ולוגיסטיות.


משך תכנית זו לתואר שני הוא כשנתיים והיא מתאימה לשילוב עם עבודה. היא כוללת שיעורי חובה ובחירה מגוונים, סמינרים מחלקתיים וכן פרויקט גמר יישומי שבו הסטודנטים מנתחים תהליכים נבחרים בתעשייה.


תואר שני בהנדסה חשמל ואלקטרוניקה


המכללה מפעילה תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה עם התמחות באנרגיה ומערכות הספק. מסלול זה מספק לתלמידיו ידע על תהליכי ייצור חשמל ושימוש באנרגיה ובמהלכו הם דנים בשמירה על נצילות גבוהה כפי שנחוץ בשוק המתפתח של ימינו. זוהי תכנית ללא כתיבת תזה, סטודנטים מצטיינים יכולים ללמוד במסלול מחקרי מיוחד.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתואר השני בהנדסה משתנים בין המסלולים. ברובם יכולים להתקבל בוגרי לימודי הנדסה בממוצע ציונים גבוה, לרוב מעל 80. מועמדים שאינם בוגרי לימודי הנדסה שמגיעים ממקצועות מדעיים משיקים, כגו לימודי מדעי הטבע, לימודי מדעי המחשב ולימודי מדעים מדויקים יכולים להתקבל במקרים מסוימים בכפוף להחלטה של וועדת קבלה. הם נדרשים גם ללימודי השלמה בהתאם לרקע הקודם.


תעודה


הסטודנטים אשר משלימים בהצלחה את כל חובותיהם במהלך התכנית מקבלים תואר שני M.Sc. בהנדסה מטעם המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון.

עוד מסלולי לימוד - סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה

מתוך פורום סמי שמעון, המכללה האקדמית להנדסה

ציון נדרש כדי לעשות מבחן פסיכוטכני
סחר
1 תגובות
קבלה להנדסת בניין בלי מכינה
מיכאל
ללא תגובה
האם יש אפשרות להתקבל כחריגה בקבלה
גבריאלה אייל
1 תגובות
הרשמה למבחן פסיכוטכני לקבלה למכללה
שחר
3 תגובות
מה עושים אם נכשלים במבחן אמירם?
קרן
17 תגובות
קבלה להנדסת מכונות בלי 5 יחידות מתמטיקה
גל
2 תגובות
ציוני מכינה במתמטיקה להנדסת חשמל
חיים
1 תגובות
קבלה ללימודי הנדסה עם 3 יחידות מתמטיקה
שלום
1 תגובות
מכינת ערב להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הדר יעקב
1 תגובות
ציון יעל נדרש על מנת להתקבל למכללה
נאורס
3 תגובות
הנדסת תעשייה וניהול בשנת תשפ
אורי שושן
1 תגובות
תנאי קבלה להנדסת תוכנה
אסדי סוהא
1 תגובות
האם אפשר להתקבל להנדסת חשמל ומכונות עם 4 יחידות אנגלית ומתמטיקה?
ירין
1 תגובות
הרשמה למבחן פסיכוטכני במועד הקרוב
סלימאן אבו מוסא
1 תגובות
סמסטר אביב בהנדסת תעשייה וניהול בסמי שמעון
עדן
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם