קורס מומחה BI בסביבת SQL Server 2014 במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיאטק - קורס מומחי BI.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת מומחי BI בסביבת SQL Server 2014 במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

 

אינפורמציה בדרך להצלחה


התפתחותו המתמדת של שוק ההייטק העולמי מציבה אתגרים רבים בפני ארגונים שמעוניינים לשרוד וגם להתבלט בתחרות הגדולה. בין התחומים המבוקשים לצמיחתם של ארגונים הוא Business Intelligence (או BI), ענף שעוסק במיון ובניתוח של משאבי המידע של ארגונים במטרה לייעל ולשדרג את הפעילות העסקית שלהם. כדי לייצר אינטגרציה של כל הפעילות העסקית מומחי BI נדרשים להבין בכלל ההיבטים של הארגון ובפרט במערכות המידע ובתהליכים הטכנולוגיים שבו.


הכלים שמוצעים בשוק לניתוח וליישום של פרויקטים בארגונים הולכים ומשתכללים ומדי שנה ניתן לראות גרסאות חדשות ליישום המתודולוגיות. במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעים קורס מומחה BI אשר מציע הכשרה בסביבת SQL SERVER 2014 וכולל גם Upgrade לגרסת שנת 2016. מסלול זה משלב גם התמחות בביג דאטה ומעניק לבוגריו יכולות ניתוח מידע עסקי בטכנולוגיות חדשניות בעולם הבינה העסקית.

 

מתכונות הלימוד המוצעות לבחירת הסטודנטים בקורס - פרונטלית, היברידית, לימוד אונליין 100% לייב

 


תכנית הלימודים


קורס זה מעניק למשתתפיו הכנה לנרחבת בתחום הבינה העסקית BI והוא בא להכין אותם לקראת קבלת הסמכות של חברת מיקרוסופט MCSE Business Intelligence. לאורך התכנית לומדים לתכנן, לפתח ולבדוק מערכות תוכנה מורכבות על ההיבטים השונים שלהן, כגון ממשקי משתמש, בסיסי נתונים, מערכות תקשורת ושירותים.


נוסף על כך התלמידים מתוודעים לכלי SAP Business Objects, אחד הכלים המבוקשים בתחום הבינה העסקית. בהמשך הם מתמקדים בביג דאטה וביישומי Big Data Analytics, כך הם בוחנים כיצד לנתח כמויות גדולות של מידע עסקי ולהשתמש בטכנולוגיות שונות כדי לעבד את האינפורמציה בזמן אמת.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כ - 294 שעות לימוד ועוד כ - 120 שעות שמוקדשות לביצוע של פרויקט מעשי מסכם. במהלך המסלול המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בתרגולים פרקטיים בהם הם יכולים להכיר מקרוב את הכלים לניתוח בינה עסקית.

 

המעוניינים בכך יכולים ללמוד בקורס היברידי או אונליין


נושאי הלימוד

 

  • בדיקה ופריסת מערכות
  • עבודה עם בסיסי נתונים
  • ניתוח נתונים בביג דאטה
  • ממשקי משתמש ושירותים
  • כלי SAP Business Objects    
  • רשתות תקשורת
  • מערכות בינה עסקית
  • תכנון מערכות תוכנה
  • גרסאות SQL Server    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה הוקמה בשנת 1991 והיא מתמקדת בענפי המחשבים וההייטק. בין הקורסים במוסד זה נכללים קורס פיתוח דוט נט, קורס בדיקות תוכנה, קורס אנשי תמיכה בכירים, קורס פיתוח Full Stack, קורס בניית אתרים WEBMASTER וקורס עיצוב אתרי אינטרנט. במכללה זו רבים ממסלולי הלימוד מאפשרים ללמוד על חשבון פיקדון חיילים משוחררים ובחלקם גם מסייעים לבוגרים בהשתלבות בתעסוקה.


תנאי קבלה


הקבלה לקורס היא למועמדים שלהם ניסיון קודם ורקע בעבודה על בסיסי נתונים. מי שמחזיקים בהיכרות עם SQL מקבלים יתרון משמעותי בקבלה לתכנית. כל המועמדים צריכים לעבור מבחן כניסה שבודק את ניסיונם וכן עליהם למלא שאלונים אישיים ולהגיש קורות חיים.


תעודה


תלמידים אשר משלימים את כל חובותיהם לאורך הקורס ועומדים בו בהצלחה מקבלים תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. בוגרי הקורס יכולים גם לגשת לבחינות חיצוניות של חברת מיקרוסופט לקבלת הסמכת MCSE. יש לציין שמעבר המבחנים דורש השלמה של חומר נוסף בהתאם לדרישות מיקרוסופט.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס - מדיאטק הייטק

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp