קורס SharePoint Designer במכללת נס

קורס SharePoint Designer במכללת נס

קורס SharePoint 2013 Designer במכללת נס טכנולוגיות

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של מכללת נס לחצו כאן

 

כוחו של המידע

 

SharePoint (שייר פוינט) היא פלטפורמה מבית חברת מיקרוסופט שמשמשת לשיתוף של מידע במסגרות עסקיות. היא מורכבת מכמה מוצרים, שמאפשרים לנהל את משאבי המידע על ידי כמה משתמשים שמחוברים לאותה הרשת וליצור פורטלים של נתונים אותם ניתן לשתף בין החברים בארגון כולו. טכנולוגיות שיירפוינט היום כלי מרכזי ופופולרי לניהול ידע בארגונים ולשיתוף מסמכים וחברות רבות בעולם ההייטק וגם מחוץ לו עושות בו שימוש יום יומי.


מכללת נס טכנולוגיות מציעה קורס SharePoint 2013, בו לומדים המשתתפים לבנות פתרונות עסקיים מתקדמים על גבי הפלטפורמה ומתמקדים בכלי ה - Designer שקיים בה. באמצעות מסלול זה יכולים עובדים בארגוני הייטק לייעל את אפשרויות העברת המידע בעסקים שלהם. הקורס מתקיים בשלוחת המכללה בתל אביב.


• מתעניינים בעוד תוכנות ויישומים? קראו הכל על קורסי מחשבים


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס המשתתפים מכירים את פלטפורמת SharePoint 2013 של חברת מיקרוסופט ומבינים את הפוטנציאל שהיא מציבה לארגונים עסקיים. הם מתוודעים להתפתחויות שהתקיימו בפלטפורמה זו מאז גרסתה הקודמת, SharePoint 2010 ובוחנים את החידושים שקיימים בה כיום. לאחר מכן, הם לומדים לבנות פתרונות עסקיים יעילים באמצעות כלי Design של הפלטפורמה וליישם אותם הלכה למעשה בארגון באופן שמותאם בצורה מרבית לצרכיו. נוסף על כך, הם לומדים כיצד לבצע אינטגרציה בין פלטפורמת שיירפוינט עם מקורות מידע חיצוניים אחרים.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כ - 32 שעות לימוד אקדמיות. הוא כולל הרצאות עיוניות פרונטאליות, הדגמות בכיתה ותרגולים מעשיים שונים בהם התלמידים יכולים להתנסות בהפעלה של מערכת SharePoint לפי העקרונות הנלמדים.


נושאי לימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך קורס זה:

  • שימוש ברשימות
  • ספריות במערכת SharePoint
  • ארכיטקטורה ב - SharePoint
  • יצירה ועיצוב של דפים
  • InfoPath 2013
  • הרשאות ואבטחה
  • סוגי ספריות ותיקיות
  • ניהול מידע בסביבת שיירפוינט
  • שיתופי מידע בארגון
  •  

על מוסד הלימוד


מכללת נס מציעה מבחר הכשרות בתחום התכנות, המחשבים והטכנולוגיה. בין הקורסים המתקיימים נכללים קורס מדריכי ומטמיעי מערכות מידע SAP, קורס ניהול פרויקטים, קורס הכשרת מומחי סייבר, קורס ניתוח מערכות BA, קורס לינוקס וקורס תכנות MCSD בסביבת ויז'ואל סטודיו. מוסד הלימוד משמש מרכז הדרכה מוכר של חברות תוכנה בין לאומיות רבות בהן Microsoft וסיסקו. דרך ההכשרות שואפים במכללה להכשיר את הבוגרים לקראת השתלבות בתפקידים מבוקשים בעולם ההייטק.

 

תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים שברשותם ניסיון קודם ברמת משתמשים (End User) באחת מן הגרסאות של SharePoint. מי מחזיקים בניסיון והבנה של HTML מקבלים יתרון בתהליך הקבלה לתכנית.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר אשר מוענקת על ידי מכללת נס טכנולוגיות. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להשלים את כל התרגילים, המטלות והפרויקטים לאורך הקורס ולהיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מהמפגשים במהלכו.

Whatsapp Whatsapp