רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לבגרות בקריות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - קריות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות באזור הקריות


איפה משפרים בגרויות בקריות?


תעודת בגרות איכותית היא צעד הכרחי בדרך לקבלה ללימודים בכל המוסדות והמסלולים. מובן שככל הממוצע הבגרויות גבוה יותר כך נפתחות דלתות רבות יותר ללימודים במסלולים מבוקשים. באזור הקריות אפשר למצוא מגוון של מכונים ובתי ספר בהם אפשר לשפר או להשלים בגרויות. כך תושבי הקריות שצריכים לשפר ציוני בגרויות או להשלים בגרות מלאה יכולים לעשות זאת קרוב לבית.


אלה מכוני ההכנה באזור הקריות שמציעים קורסי הכנה לבגרות:

 


שיפור בגרויות בקריית ביאליק


הייקיו


סניף רשת HIGHQ בקריות נמצא בדרך עכו בקריית ביאליק. הקורסים מקיפים מקצועות חובה ובחירה כאחד וכוללים בגרות במתמטיקה ובגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד, בגרות בלשון, בגרות בגיאוגרפיה (5 יחידות) ובגרות בפיזיקה (5 יחידות).


מלבד המפגשים הפרונטליים בכיתה, בהייקיו מתקיימים גם שיעורי תגבור לתלמידים שזקוקים לסיוע נוסף. במסגרת ההכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, מוצע לתלמידים אתר מלווה ובו תרגולים שונים וכן אפליקציות ומשחקי תרגול למובייל. פועלת גם ספריית שיעורים וירטואליים בהם אפשר לצפות בהדרכות בנושאים שונים. ברשת זו אפשר ללמוד גם בקורס פסיכומטרי, בהכנה לבחינת אמי"ר ובקורסי שיפור השפה האנגלית.


קידום


שלוחת רשת ההכנה קידום באזור הקריות ממוקמת בקריית ביאליק, במגדלי הקריון. אפשר ללמוד בתכניות שיפור בגרויות במגוון מקצועות בהם בגרות במתמטיקה (3 - 5 יחידות), בגרות באנגלית (3 - 5 יחידות), בגרות באזרחות, בגרות בתנ"ך ועוד מקצועות בחירה.


קורסי ההכנה מסייעים לתלמידים בעזרת סדנאות פיתוח זיכרון וחשיבה ותרגולים לבניית הרגלי למידה יעילים. כמו כן, מוצעים עזרים דיגיטליים כגון לוח חכם, תרגולי אונליין ולקראת הבגרות במתמטיקה גם שיעורים מוקלטים ודוגמאות לפתרון תרגילים. משך התכנית בין שלושה לארבעה חודשים. הקורסים נפתחים כמה פעמים בשנה לפי מועדי הבגרויות.


לחמן


לחמן מפעילה סניף בקריית ביאליק, שממוקם במגדלי קריון. בסניף זה מוצעות הכנה לבגרות במתמטיקה, באנגלית ובשאר מקצועות החובה וכן הכנה למקצועות בחירה כגון בגרות בגיאוגרפיה ובגרות בפיזיקה. מלבד השלמת הבגרויות ניתן ללמוד גם בקורס פסיכומטרי בסניף זה.


אנקורי


לרשת אנקורי שלוחה באזור הקריות, היא ממוקמת בקריית ביאליק, בדרך עכו. אפשר לשפר או להשלים בגרויות בשלל מקצועות החובה והבחירה, הכוללים בגרות במתמטיקה (3 - 5 יחידות לימוד), בגרות באנגלית (4 או 5 יחידות), בגרות באזרחות, בגרות בספרות ובגרות בכימיה.


רשת זו מפעילה גם תיכונים אקסטריים וכך תכנית ההכנה לבגרות מותאמת לדרישות העדכניות של משרד החינוך במועדים השונים והיא שמה דגש על כיתות לימוד קטנות. באנקורי אפשר ללמוד גם בקורסי פסיכומטרי.

 


השלמת בגרויות בקריית מוצקין


גימנסיה בגרויות


סניף הקריות של רשת גימנסיה בגרויות ממוקם בקרית מוצקין, בדרך עכו. ניתן ללמוד במכינה מלאה לבגרות להשלמת תעודת בגרות מלאה או במכינות חלקיות ושם לשפר או להשלים רק חלק מהמקצועות. בין המקצועות אפשר למנות בגרות במתמטיקה ברמת 3, 4 או 5 יחידות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות בגיאוגרפיה ברמת 5 יחידות, בגרות בהבעה, בגרות בהיסטוריה ובגרות בספרות.


משך ההכנה נע בין ארבעה חודשים לשנה וחצי למסלול המלא. השיעורים נערכים אחר הצהריים ובשעות הערב כך שנוח לשלב עבודה עם הקורסים. היועצים מסייעים לתלמידים לבנות מערכת שמותאמת לצורכיהם. ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון לחייל המשוחרר. כמו כן, הרשת מפעילה קורסי פסיכומטרי, השלמת 12 שנות לימוד ומכינות להנדסאים.

שירות אישי חינם

רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - קריות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?