ללמוד במרכז האקדמי למשפט ולעסקים
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תנאי קבלה > תנאי קבלה - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

תנאי קבלה המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תנאי קבלה במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן


כיצד מתקבלים למרכז האקדמי למשפט ולעסקים?


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ממוקם בעיר רמת גן והוקם בשנת 1995. מדי שנה לומדים במוסד זה אלפי סטודנטים. המרכז שואף להכשיר את הדור הבא של עורכי הדין, המנהלים ורואי החשבון בארץ ולשם כך הוא מעניק לסטודנטים ידע נרחב ושלל כלים מעשיים. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם אוניברסיטאות ומוסדות מחקר בארץ ובעולם ואף מציע לסטודנטים תכניות בין לאומיות שכוללות התמחות והכשרה בחו"ל.


במרכז מציעים לימודי משפטים, לימודי מנהל עסקים ולימודי חשבונאות. בלימודי המשפטים ניתן לבחור מבין מספר התמחויות ובהן משפט מסחרי, משפט פלילי וקרימינולוגיה וזכויות האדם. ההתמחויות המוצעות בלימודי מנהל עסקים כוללות משאבי אנוש, שיווק ומימון וכן תכנית ייעודית למנהלים. כל תכניות הלימוד כוללות תרגולים מעשיים וסמינרים שמאפשרים לסטודנטים להכיר מקרוב ובאופן פרקטי את ההיבטים הנלמדים במהלך התואר.


אלה הם תנאי הקבלה ללימודים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים:


שימו לב, נכונות המידע בנוגע לתנאי הקבלה עלולה להשתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המל"ג והמרכז האקדמי למשפט ולעסקים. אנו ממליצים לפנות הישר למוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר בקשר לתנאי קבלה. כל המסתמכים על מידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד. לעיתים תנאי קבלה משתנים על סמך נתונים אישיים.


משפטים


תנאי הקבלה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתבססים על הציון בפסיכומטרי ועל ממוצע הציונים בתעודת הבגרות. כדי להתקבל, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה, בממוצע ציונים של 85 ומעלה. לחלופין, הם יכולים להציג בגרות מלאה וציון של 650 ומעלה בפסיכומטרי. מועמדים שברשותם תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בממוצע של לפחות 75 יכולים אף הם להתקבל. מוצעת מכינה קדם אקדמית עבור מועמדים שאינם עומדים ברף הנדרש.


כדי להתקבל ללימודי משפטים בהתמחות משפט פלילי, יש צורך לעמוד בתנאים נוספים. סטודנטים בשנה השנייה שממוצע הציונים שלהם 70 לפחות בקורס דיני העונשין יכולים להתקבל. סטודנטים בשנה השלישית יכולים להתקבל על סמך אישור מיוחד.


מנהל עסקים


במסגרת תנאי קבלה למנהל עסקים במוסד זה, יש צורך בבגרות מלאה ובציון פסיכומטרי, ניתן להתקבל על סמך ממוצע בגרויות משוקלל של למעלה מ - 85. לחלופין, מועדים שמחזיקים בתואר אקדמי ראשון מאוניברסיטה מוכרת מתקבלים בכפוף להצגת ממוצע של 75 בלימודיהם. מועמדים שברשותם תעודת סיום מכינה אוניברסיטאית בממוצע של 85 ומעלה יכולים להתקבל.


הקבלה לתכנית ללימודי מנהל עסקים למצטיינים (מנהל עסקים בשנתיים) היא למועמדים בעלי בגרות מלאה בממוצע 85 וציון של 650 בפסיכומטרי.


חשבונאות


כחלק מתנאי הקבלה לחשבונאות, על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. ממוצע הבגרויות המשוקלל הנדרש לקבלה הוא 85 לפחות. כמו כן, על המועמדים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות. מי שאינם עומדים בתנאי הקבלה יכולים להשתתף במכינות שמציע מוסד הלימוד, כאשר מועמדים מעל גיל שלושים יכולים לקחת חלק במכינת 30+.עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English