לימודי הוראת מתמטיקה ומחשבים במכללת הרצוג לדתיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הרצוג - הוראת מתמטיקה ומחשבים דתי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הוראת מתמטיקה ומדעי המחשב לדתיים במכללה האקדמית הרצוג

 

שילוב מנצח

 

המתמטיקה היא הבסיס לכל תחומי המדעים המדויקים, לרבות תחום מדעי המחשב ועם הקדמה והשתלטות המחשבים על כל האספקטים של החיים, אין זה פלא שהביקוש ללמוד מקצוע זה מתחיל עוד הרבה לפני הלימודים האקדמיים, אלא כבר בקרב בני נוער. יותר ויותר בתי ספר מציעים בין מגמות הלימוד את מגמת מדעי המחשב, והשילוב של התחום עם המתמטיקה הוא טבעי ומתבקש.

 

הבוחרים ללמוד הוראה בהתמחות מתמטיקה ומדעי המחשב לוקחים על עצמם להורות ולחנך את הילדים שבעתיד ישנו את העולם. הם בעלי הידע, הן החינוכי והפדגוגי והן המקצועי והיישומי המאפשר להם להכשיר את המפתחים, המתכנתים, המדענים והחוקרים של העתיד.

 

 

תכנית לימודים

 

לימודי הוראת מתמטיקה ומדעי המחשב לדתיים במכללת הרצוג מקנה לסטודנטים ידע מעמיק וראייה רחבה הן על הדיסציפלינות המקצועיות והן על דרכי הוראה וחינוך ועבודה עם תלמידי תיכון. בתחום הוראת המתמטיקה תכנית הלימודים כוללת נושאים מתקדמים, נוסף על הנלמד בבתי הספר. הסטודנטים לומדים את דרכי הוראת מקצוע המתמטיקה בשילוב כלים טכנולוגיים ופדגוגיים.

 

בתחום הוראת המחשבים הסטודנטים לומדים על ענף מדעי המחשב ברמה אקדמית הן כסטודנטים והן כמורים לעתיד. תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים על הנושאים הבסיסיים והמתקדמים בתוכנה ובהכרת המחשב והסטודנטים לומדים שפות תכנות שונות כמו C++ ו - JAVA.

 

מתכונת הלימוד

 

משך לימודי התואר הוא ארבע שנים. מתכונת הלימוד בנויה מארבע חטיבות עיקריות: לימודי חינוך, לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב, לימודי יסוד והעשרה והכשרה מעשית. מערכת השיעורים כוללת שיעורי חובה, שיעורי בחירה, שיעורי סמינר וימי עיון.

 

נושאי הלימוד

 

 • תקשורת מחשבים
 • בניית אתרים
 • תולדות המתמטיקה
 • בסיסי נתונים
 • תכנות מונחה עצמים
 • תורת הגבולות
 • מערכות הגנת סייבר
 • מערכות הפעלה
 • משוואות דיפרנציאליות
 • אלגברה ליניארית    
 • אוטומטים ושפות פורמאליות    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המכללה האקדמית הרצוג היא מוסד אקדמי תורני המסמיך מורים ואנשי הוראה וחינוך. מסלולי הלימוד של המכללה עונים על הדרישות של משרד החינוך ושל המועצה להשכלה גבוהה והם מבוססים על רוח ההוראה התורנית ועל שאיפה למצוינות. בין מסלולי הלימוד לתואר ראשון אפשר ללמוד לימודי הוראת גיאוגרפיה, לימודי הוראת מדעים, לימודי הוראת אזרחות ולימודי הוראת מחשבת ישראל.

 

תנאי קבלה

 

ללימודי הוראת מתמטיקה ומדעי המחשב מתקבלים מועמדים שלהם ציון 525 ומעלה בפסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה עם 4 או 5 יחידות מתמטיקה. הקבלה ללימודים היא על בסיס ממוצע ציוני תעודת הבגרות בשילוב בחינת הפסיכומטרי. יכולים להתקבל ללא ציון פסיכומטרי מועמדים שלהם תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 90 ומעלה עם 4 או 5 יחידות אנגלית ומקצוע מוגבר ברמה של 5 יחידות. הקבלה ללימודים מותנית בריאיון אישי ובקורס מכינה במתמטיקה.

 

תעודה

 

התלמידים אשר עומדים בכל המטלות המדרשות, לרבות ההכשרה המעשית, מקבלים תואר B.Ed. ותעודת הוראה במתמטיקה ומדעי המחשב מטעם המכללה האקדמית הרצוג.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית הרצוג

עוד מסלולי לימוד - מכללת יעקב הרצוג

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp