תואר שני בטכנולוגיות למידה במכון טכנולוגי חולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בחינוך?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - תואר שני טכנולוגיות למידה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בטכנולוגיות למידה MA ב - HIT מכון טכנולוגי חולון

 

לימוד מקוון

 

הטכנולוגיות הדיגיטליות חולשות על כל תחומי החיים והן הולכות ונהיות מרכיב דומיננטי גם לצורכי למידה והדרכה הן בארגונים עסקיים והן בארגונים ציבוריים ובמערכת החינוך. במקומות אלה על אנשי ההדרכה לפתח מיומנויות מקצועיות כדי להטמיע מערכי הדרכה על בסיס טכנולוגי. התחום צומח במהירות והוא דורש כלים מחקריים ויישומיים כדי לייצר פתרונות נכונים ויעילים לאוכלוסיות השונות ולצרכים המשתנים.

 

תואר שני בטכנולוגיות למידה מיועד לאנשים אשר עוסקים בפיתוח ובניהול המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולהיות מומחים בטכנולוגיות תומכות למידה. הוא מתאים גם לאנשים המפתחים סביבות דיגיטליות הנדרשים לבסיס תיאורטי שיסייע להם לעצב למידה אפקטיבית בסביבת למידה מתוקשבת.

 

 

תכנית הלימודים

 

תואר שני בטכנולוגיות למידה ב - HIT מכון טכנולוגי חולון מקנה לסטודנטים ידע אקדמי ומיומנויות יישומיות הנדרשות בעולם הלמידה הארגונית. הסטודנטים לומדים ידע עיוני וכלים פרקטיים ליישום דרכי חשיבה מערכתית בתכנון ובהטעמה של התערבות הדרכתית ולפיתוח ולהתאמת תכניות ללמידה ולהערכה. הם נחשפים להתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ולמודלים חדשניים בלמידה נתמכת טכנולוגיה המסייעים הן ללמידה והן למחקר ולהערכה.

 

תכנית התואר השני מחולקת לשני אשכולות: הדרכה ארגונית, שבו לומדים על ההיבטים השונים של פיתוח ושל ניהול הדרכה בהתמקדות על התהליכים הארגוניים לשילוב ולהטמעה של טכנולוגיות הלמידה; ואפיון ופיתוח פתרונות הדרכה על בסיס טכנולוגי, שבו מכירים גישות, שיטות וכלים לפיתוח ולעיצוב פתרונות מבוססי טכנולוגיה לצורכי הדרכה ולמידה.

 

מתכונת הלימוד

 

משך התואר הוא כשנתיים והלימודים נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב. מתכונת הלימוד כוללת קורסי תשתית, קורסי חובה, קורסי בחירה וקורסי סמינר.

 

נושאי לימוד

 

 • הטמעת טכנולוגיות למידה
 • ניתוח תכנים ומטלות
 • הדרכה בסביבה סינכרונית
 • מבוא לשיפור ביצועים
 • ממשקי משתמש ליישומים ניידים
 • מציאות וירטואלית ומציאות רבודה
 • היבטים עסקיים בהדרכה
 • משחקים והדמיות להדרכה וללמידה
 • רשתות חברתיות ולמידה    
 • אפיון פתרונות למידה על בסיס טכנולוגי    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

HIT – המכון הטכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי להשכלה גבוהה המציע מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ולתואר שני. במכון פעולות פקולטות שונות, ובהן הפקולטה למדעים, הפקולטה להנדסה הפקולטה לעיצוב והפקולטה לניהול טכנולוגיה. מטרת המוסד היא להכשיר אנשי מקצוע אשר ביכולתם להוביל תהליכים לעיצוב דור העתיד של העולם הטכנולוגי בישראל. בין תכניות הלימוד של המכון אפשר ללמוד תואר שני בניהול טכנולוגיה, תואר שני בהנדסת תקשורת, תואר שני בטכנולוגיות מידע ותואר שני בעיצוב משולב.


תנאי קבלה

 

לתואר שני בטכנולוגיות למידה מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בממוצע ציונים של 85 ומעלה. בעת ההרשמה על המועמדים להגיש קורות חיים והמלצות. הקבלה מותנית בריאיון אישי ובוועדת קבלה.

 

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל דרישות הלימודים מקבלים תואר M.A בטכנולוגיות למידה מטעם HIT – המכון הטכנולוגי חולון.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר יכולים להמשיך בתחום העיסוק שלהם וליישם את הטכנולוגית ואת המיומנויות שרכשו במהלך עבודתם השוטפת. כמו כן, הם משתלבים כמרכזי תחום הפדגוגיה הדיגיטלית במערכת החינוך ובארגונים גדולים והם מייעצים לבתי הספר ולמחלקות ההדרכה בנושאי פיתוח, עיצוב ותכנון תכניות לימודים מתוקשבות ושילובן במערכת השיעורים הפרונטאלית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון HIT

כלים שיעזרו לך לבחור