תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ביג דאטה ובינה עסקית באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - תואר שני מנע"ס וביג דאטה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול נתוני עתק (Big Data) ובינה עסקית באוניברסיטת תל-אביב


נהר המידע העסקי


חברות וארגונים צוברים כל העת כמויות אדירות של מידע. בין אם מדובר בנתונים על דפוסי התנהגות של לקוחות, בפעילותן של חברות מתחרות או בפירוט תנועות פיננסיות או אפשרויות למסחר בניירות ערך, ענף הניתוח של המידע העסקי הוא בין הכלים החשובים ביותר למנהלים היום. הם צריכים להשתמש בנתונים האלה בזמן אמת ולהפיק מהן מסקנות מתאימות שיכולות לסייע להצלחת הארגון.


התמורות שעובר עולם העסקים הדינמי יצרו ביקוש רב למנהלים ולבכירים ששולטים ברזי הבינה העסקית ונתוני העתק, או Big Data. באוניברסיטת תל-אביב מציעים תכנית תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נתוני עתק, שבאה להכשיר את תלמידיה לתפקידי ניהול בעולם הטכנולוגי ומעניק להם כלים לקבלה של החלטות חשובות.


תכנית הלימודים


הסטודנטים בהתמחות זו בתואר השני במנהל עסקים לומדים בהרחבה על שימושים של טכניקות Data Science בעולם העסקי ולומדים כיצד ניתן להפוך נתונים גולמיים למידע עסקי בעזרתו אפשר לקבל החלטות עסקיות נבונות ושקולות. במהלך התכנית הם בוחנים כלים טכנולוגיים שונים מתחום הביג דאטה וכן יישומי בינה עסקית לטיפול בנתונים ובמקביל מפתחים מיומנויות ניהול חיוניות לעולם ההייטק וטכנולוגיות המידע.


מתכונת הלימוד


משך המסלול לתואר השני הוא כשנתיים. הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורי חובה ובחירה עיוניים, בסמינרים וכן בעשייה פרקטית בתחומי הטכנולוגיה השונים. לקראת תום השנה השנייה הם צריכים לבצע פרויקט מסכם.

 


נושאי הלימוד

 

 • ניהול פרויקטים טכנולוגיים
 • ניהול ידע
 • יישומי דאטה למנהלי עסקים
 • הגנה בעולם הסייבר
 • פיתוח ומחקר בעידן הדאטה
 • כרייה וגילוי של מידע
 • גישות אג'יליות לניהול תוכנה
 • טכנולוגיות נתוני עתק
 • היבט עסקי בניסויים דיגיטליים
 • ניהול שרשרת אספקה
 • טיפול בנתונים באנליטיקה עסקית
 • שילוב יישומים ומערכות    
 • אסטרטגיה עסקית ומערכות מידע    
 • ועוד


סגל הוראה


בראש ההתמחות עומד חוקר שלו תואר דוקטור, שתחומי המחקר שלו נוגעים לשימושי נתונים בהחלטות עסקיות וביעילות של מידע מבוסס המונים. בעברו כיהן בתפקידים בכירים וניהוליים בחברות שונות שתחום ההייטק וההנדסה.


על מוסד הלימוד


הפקולטה לניהול של האוניברסיטה מציעה מבחר תכניות לתואר שני במנהל עסקים, ביניהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול השיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ייעוץ עסקי. ניתן ללמוד בתכנית ללא התמחות או במסלול ובו שתי התמחויות.

 


תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה לתואר השני במנהל עסקים, המועמדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון בציון של לפחות 75. כמו כן, הם נדרשים לציון של לפחות 45 בחלק הכמותי של מבחן GMAT.


מועמדים מסוימים יכולים לקבל פטור מציון ב - GMAT, בכפוף להחלטתה של ועדת קבלה. אלה כוללים בוגרי לימודי הנדסה ומדעים מדויקים שממוצע הציונים שלהם 90 ומעלה ובעלי תואר שני בציון של 85 ומעלה בתחומים כמותיים כגון תואר שני בהנדסה, תואר שני בכלכלה ותואר שני במדעי החיים. מועמדים שאין ברשותם הידע האקדמי הקודם בסטטיסטיקה ובמתמטיקה נדרשים לשיעורי השלמה.


תעודה


לסטודנטים שעומדים בכל חובותיהם בתכנית בהצלחה מוענק תואר שני MBA במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל-אביב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp