רוצה פרטים על לימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסת חשמל בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ללא פסיכומטרי


איך מתקבלים להנדסת חשמל בלי פסיכומטרי?


הנדסת חשמל היא בין הענפים הצומחים והמבוקשים ביותר בתעשייה הישראלית. המחסור שקיים היום במהנדסי חשמל מביא לעלייה בביקוש ללימודים בתחום. במהלך לימודי הנדסת חשמל הסטודנטים צוברים סל נרחב של כישורים הנדסיים וטכנולוגיים, שיכולים לקדם תחומים כגון הייטק, אנרגיה וסלולר. במוסדות מסוימים הלימודים מתקיימים בתכנית לימודי הנדסת חשמל בלבד בעוד באחרים מדובר בלימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.


כמו במסלולים נוספים בלימודי ההנדסה, גם עבור הנדסת חשמל מוסדות הלימוד מציבים תנאי קבלה גבוהים למדי. ברוב המקרים יש צורך בציון פסיכומטרי שנע בין 550 - 650, כאשר חלק מהמוסדות שמים דגש על ציון הפסיכומטרי הכמותי, וכן בממוצע גבוה בבגרויות. עם זאת, יש מוסדות לימוד שמציעים אפשרויות לקבלה גם בלי פסיכומטרי. לרוב מדובר במועמדים עם ממוצע בגרויות גבוה במיוחד והישגים גבוהים בבגרות במתמטיקה ובפיזיקה. גם הנדסאים עם ממוצע גבוה יכולים לעיתים לקבל פטור מפסיכומטרי. מכינות וקורסי קדם מוצעים בדרך כלל למי שלא עומדים ברף הנדרש.


הנה תנאי הקבלה ללימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי בחלק ממוסדות הלימוד:


שימו לב, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. כדי לקבל את הפרטים העדכניים ביותר בנוגע לתנאי קבלה אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות.

 

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המרכז האקדמי רופין מוסד הלימוד מקבל בוגרי לימודי הנדסאים, שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה, גם ללא צורך בפסיכומטרי. הם צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע 70 לפחות ולהחזיק בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 70 לפחות ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון של לפחות 70. מי שאינם עומדים בסף הבגרויות הנדרש יכולים ללמוד בקורסי קדם שמציע מוסד הלימוד. נוסף על כך, הם צריכים להיבחן בבחינת אמי"ר.
המכללה האקדמית להנדסה אפקה במכללת אפקה מציעים מסלול קבלה על סמך הבגרויות, ללא פסיכומטרי. המועמדים במסלול צריכים להיות בעלי זכאות לבגרות מלאה ובה בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 85 לפחות או ברמת 5 יחידות בציון 75 ומעלה. יש צורך גם בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 80 לפחות. נוסף על כך, ישנו אפיק לקבלה על סמך דיפלומת הנדסאים בממוצע 85 ומעלה, או תואר ראשון קודם בממוצע 80.
מכללת שנקר בשנקר מקבלים הנדסאים גם ללא צורך בפסיכומטרי, עליהם להיות בעלי בגרת מלאה וממוצע 75 לפחות בתעודת ההנדסאי, וציון 75 בכל אחת מן הבחינות החיצוניות בלימודיהם.
אוניברסיטת אריאל בשומרון ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת אריאל יכולים להתקבל מועמדים גם ללא פסיכומטרי, על סמך ממוצע בגרויות של לפחות 97. מועמדים אלה צריכים להציג 8 יחידות ריאליות לפחות בתעודת הבגרות, מתוכן 4 יחידות לפחות במתמטיקה, בציון מעל 80. בבגרות באנגלית יש צורך להציג ציון של 70 ומעלה ברמת 4 יחידות, ובבגרות בפיזיקה ציון 70 לפחות ברמת 5 יחידות. מי שאינם עומדים ברף זה יכולים להשתתף במכינה של האוניברסיטה. הנדסאים מדופלמים, שממוצע הציונים שלהם 83 לפחות, יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי לאחר מעבר של מכינה במתמטיקה ובפיזיקה.
מכון טכנולוגי חולון HIT ב - HIT מכון טכנולוגי חולון מקבלים מועמדים גם ללא פסיכומטרי, כאשר ברשותם בגרות מלאה בממוצע של 102 ומעלה. עליהם להיות בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 לפחות או ברמת 4 יחידות לימוד בציון של לפחות 80. מי שאינם עומדים ברף זה נדרשים לעבור מכינה במתמטיקה בציון של 80 ומעלה. דרושה גם בגרות בפיזיקה בציון 70 ומעלה ברמת 5 יחידות לימוד. הנדסאים שממוצע הציונים החיצוניים שלהם הוא מעל 80 יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי הנדסת חשמל ללא פסיכומטרי