תואר שני במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי לב לחרדים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמי לב - תואר שני מנע"ס ומשאבי אנוש.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש לחרדים MBA במרכז האקדמי לב

 

מסלול לא פעיל, לתכניות לימוד נוספות של המרכז האקדמי לב לחצו כאן


מאמינים בהון האנושי


בהון האנושי של ארגונים טמון פוטנציאל אדיר לקידום של העסק. עובדים מרוצים ופרודוקטיביים עוזרים לחברה להגיע ליעדים שלה וכך לצמוח מבחינה כלכלית. כדי לנהל בצורה מיטבית את המשאב האנושי המנהלים צריכים להבין את התהליכים שמתחוללים בחברות שלהם וגם ללמוד את עולמם של העובדים עצמם כפרטים.


התואר השני במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש שמוצע במרכז האקדמי לב לחרדים מציע למשתתפים ידע וכלים פרקטיים לניהול ההון האנושי במגוון מגזרים, במטרה לייעל את שיטות העבודה שלהם. הבוגרים יכולים להיעזר במיומנויות שנלמדות בתכנית כדי להתקדם לתפקידים בכירים יותר בארגונים שלהם או כדי להשתלב בתפקידי מנהלי משאבי אנוש או יועצים ארגוניים. זוהי תכנית לימודים למגזר החרדי והדתי והיא מותאמת לצורכיו מבחינת תכנים והפרדה בין גברים לנשים.


תכנית הלימודים


במסגרת התמחות זו לתואר השני במנהל עסקים לציבור החרדי, הסטודנטים מעמיקים במשאב האנושי ובחשיבות שלו לצורכי הארגון. הם לומדים להבין תהליכים לגיוס עובדים ולשימורם בחברה, כדי למצות את הפוטנציאל הגלום בהם. כמו כן, הם דנים לומדים כיצד להוביל שינויים חיוביים בכל שכבות הארגון במסגרת תפקידם כיועצים ארגוניים או כמנהלי משאבי אנוש. הם גם סוקרים טכניקות לפתרון של מחלוקות וסכסוכים ולומדים להבין את הגורמים הפסיכולוגיים שעומדים מאחורי ההתנהגות העסקית.


מתכונת הלימוד


בהתמחות במשאבי אנוש שמתקיימת במסגרת התואר השני במנהל עסקים ניתן לבחור במהלך שנה א' לתכנית, שאורכה כ - 16 חודשים. המסלול מתפרש על פני ארבעה סמסטרים שנלמדים ברצף, כולל סמסטר בקיץ.


הסטודנטים לוקחים חלק בקורסי חובה בסיסיים ומתקדמים, בקורסים מתחום ההתמחות ובסמינר במשאבי אנוש. השיעורים מתקיימים ביום אחד במהלך השבוע ובימי שישי, נשים וגברים לומדים בקמפוס נפרד.


נושאי הלימוד

 

  • דיווח ובקרה ניהולית
  • דיני עסקים
  • טכנולוגיות המידע בעסק
  • אתיקה עסקית
  • פתרון קונפליקטים בארגון
  • ניהול שינוי ארגוני ומשברים
  • ניהול משאבי אנוש    
  • היבט פסיכולוגי של קבלת החלטות עסקיות    
  • ועוד


סגל הוראה


ראש ההתמחות למשאבי אנוש הוא דוקטור לפסיכולוגיה שמומחה לתחום ההתנהגות הארגונית. נוסף על כך, הוא משמש יועץ ארגוני עבור חברות בארץ ובחו"ל ופרסם בעברו מספר ספרים בנושא אתיקה בסביבה העסקית.


על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי לב מציע מספר התמחויות נוספות כחלק מהתואר השני במנהל עסקים. אלה כוללות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות טכנולוגיות מידע ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה. מוסד הלימוד ממוקם בירושלים ולו שני קמפוסים, האחד לנשים והשני לגברים.


תנאי קבלה


הקבלה לתכנית היא למועמדים שברשותם תואר ראשון בממוצע 85 לפחות, או תואר ראשון בממוצע 80 ורישיון מקצועי בענפים כמו הנדסה, חשבונאות או עריכת דין. מי שברשותם תואר ראשון בממוצע שבין 80 - 85 והם בעלי ניסיון ניהולי של מעל שלוש שנים יכולים אף הם להתקבל.


כחלק מתנאי הקבלה לתואר השני במנהל עסקים במוסד זה, המועמדים צריכים להיות גם ברמת פטור אוניברסיטאי בשפה האנגלית ולעבור ראיון אישי. לעיתים יש צורך בלימודי השלמה עבור מועמדים שאין בידיהם ניסיון בחשבונאות, במתמטיקה או בסטטיסטיקה.


תעודה


הסטודנטים שמסיימים את המסלול בהצלחה זכאים לקבל תואר שני MBA במנהל עסקים שניתן מטעם המרכז האקדמי לב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp